Анкета

Реални ли са според вас цените на ресурсите?

Ниски
Нормални
Високи
Абсолютно нереални

Автор Тема: Цена на ресурсите  (Прочетена 7832 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Цена на ресурсите
« Отговор #30 -: Ноември 19, 2009, 02:02:03 pm »
... особено в тази тънка част  :D

... защото хората са на печалба от битките и златото се увеличава.

Неактивен malelele

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 377
  • Karma: +83/-112
  • Банани с пижами
    • Профил
Re:Цена на ресурсите
« Отговор #31 -: Ноември 19, 2009, 02:05:57 pm »
... особено в тази тънка част  :D

И какво е смешното това си е вярно с малко повече мислене може да докараш повече от 500000 на ден :D

pithtath

  • Гост
Re:Цена на ресурсите
« Отговор #32 -: Ноември 19, 2009, 02:12:08 pm »
И какво е смешното това си е вярно с малко повече мислене може да докараш повече от 500000 на ден :D

Може и 1 милион, стига да има кой да ти купува продукцията. Само дето този милион няма откъде да се вземе. Оттук=>в играта в момента няма много злато.

Неактивен malelele

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 377
  • Karma: +83/-112
  • Банани с пижами
    • Профил
Re:Цена на ресурсите
« Отговор #33 -: Ноември 19, 2009, 02:14:57 pm »
Аз не ти говоря за продукция,а за златото и предметите спечелени в битка 8)


Неактивен Redrose

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 93
  • Karma: +18/-20
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Цена на ресурсите
« Отговор #34 -: Ноември 19, 2009, 02:15:30 pm »
Добре написано, но много хора няма да се съгласят с теб :)
Ами то просто няма значение дали са съгласни с мен,защото това нищо няма да промени  :).Истината си е такава каквато е и колкото и да отричаш че ако бръкнеш в контакта няма да те хване ток в крайна сметка ще светнеш като крушка  :)

Orange аз не казвам,че всички са на печалба.Казвам,че общо излиза,че сме на печалба,а това че единици печелят за стотици е друг въпрос  :).Имам 1 идея как може да се намали целият този процес и ако искате ми пишете на ЛС,че ако я постна тук кармата ми ще спадне по-бързо от шансовете на ДПС да влезнат в парламента след изказването на Ахмед Дуган
« Последна редакция: Ноември 19, 2009, 02:52:47 pm от Redrose »
Every person is a miracle which had never happened before and will never happen again

Неактивен Redrose

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 93
  • Karma: +18/-20
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Цена на ресурсите
« Отговор #35 -: Ноември 19, 2009, 02:36:21 pm »
Златото само може би и като се губи част от него на комар и част се затваря в диаманти какво става?? Ама както и да е...не може обаче да се докаже, че златото се увеличава или?
Забавих се с отговора,защото търсех къде беше официалната статистика за 1 ден категория 4
http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=7232.30.
По-достоверно от това нз :)
« Последна редакция: Ноември 19, 2009, 02:38:48 pm от Redrose »
Every person is a miracle which had never happened before and will never happen again

Неактивен malelele

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 377
  • Karma: +83/-112
  • Банани с пижами
    • Профил
Re:Цена на ресурсите
« Отговор #36 -: Ноември 19, 2009, 02:36:58 pm »
Ами то просто няма значение дали са съгласни с мен,защото това нищо няма да промени  :).Истината си е такава каквато е и колкото и да отричаш че ако бръкнеш в контакта няма да те хване ток в крайна сметка ще светнеш като крушка  :)
orange аз не казвам,че всички са на печалба.Казвам,че общо излиза,че сме на печалба,а това че единици печелят за стотици е друг въпрос  :).Имам 1 идея как може да се намали целия този процес ако искаш ми пиши на ЛС,че ако я постна тук кармата ми ще спадне по-бързо от шансовете на ДПС да влезнат в парламента след изказването на Ахмед Дуган
Ами какво лошо има в това,че печелят единици да не би някъде да е писано,че всички трябва да са на печалба :)
Всеки си прави играта и за това което му се случва си е виновен само той.
Златото само може би и като се губи част от него на комар и част се затваря в диаманти какво става?? Ама както и да е...не може обаче да се докаже, че златото се увеличава или?
За мен затварянето на злато в диаманти си е просто депозит с лихва и това ще се види като се вдигнат още цените на диамантите.
п.с В момента на пазара има точно 272 диаманта за 1227342 и ако ги купи някой познай на къде ще тръгне диаманта :)

pithtath

  • Гост
Re:Цена на ресурсите
« Отговор #37 -: Ноември 19, 2009, 02:40:14 pm »
Всеки си прави играта и за това което му се случва си е виновен само той.За мен затварянето на злато в диаманти си е просто депозит с лихва и това ще се види като се вдигнат още цените на диамантите.

Значи не бях прав, затварянето в диаманти не губи злато.
в играта златото нараства, ако:
(спечелено от битки + комар + работа) - (загубено от комар + похарчено в магазини) > 0
...или нещо от сорта ;)
« Последна редакция: Ноември 19, 2009, 07:16:46 pm от pithtath »

Неактивен Redrose

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 93
  • Karma: +18/-20
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Цена на ресурсите
« Отговор #38 -: Ноември 19, 2009, 02:46:45 pm »
Ами какво лошо има в това,че печелят единици да не би някъде да е писано,че всички трябва да са на печалба :)
Всеки си прави играта и за това което му се случва си е виновен само той
Дам тук сте ужасно прав.И нали знаете,че човека който не е на печалба и му е трудно да се оправи просто ще спре да играе.Това ли Ви е идеята?Да играем на монополи докато накрая не остане само един който да държи всичко?
Every person is a miracle which had never happened before and will never happen again

Неактивен malelele

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 377
  • Karma: +83/-112
  • Банани с пижами
    • Профил
Re:Цена на ресурсите
« Отговор #39 -: Ноември 19, 2009, 03:13:20 pm »
Дам тук сте ужасно прав.И нали знаете,че човека който не е на печалба и му е трудно да се оправи просто ще спре да играе.Това ли Ви е идеята?Да играем на монополи докато накрая не остане само един който да държи всичко?
Ами аз не виждам голяма разлика от преди когато всичко беше в диаманти и тогава една малка група вкарваше много реални пари в играта и сега когата или трябва да вкарваш реални пари в играта или да изкарваш много злато с което да си купуваш необходимото,а можеби разликата е ,че тогава една легендарна тояга 3 категория струваше  70-80 диаманта,а сега за тези диаманти с малко късмет може да си купиш нещо добро което даже може да е епично.

Неактивен Bullterrier

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1417
  • Karma: +143/-356
  • I love Harry Potter books!
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Цена на ресурсите
« Отговор #40 -: Ноември 19, 2009, 04:13:20 pm »
за 70 диаманта в злато 3 епични тояги ще си купиш *freak*

Draco dormiens nunquam titillandus
Свят 2
Предложеният от Вас на аукциона Шлемът на покварената душа бе купен. Получихте 14250000 Злато.

Неактивен Mulan36

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 183
  • Karma: +35/-24
  • МОМИЧЕ СЪМ!
    • Профил
Re:Цена на ресурсите
« Отговор #41 -: Ноември 19, 2009, 04:29:54 pm »
Аз ще се върна малко назад.Забелязах подобрение в цената на ресурсите!!!Една лека ножа е 999,а беше 2009
« Последна редакция: Ноември 19, 2009, 07:24:28 pm от Mulan36 »
МОМИЧЕ СЪМ!не ме бъркайте с момче!

pithtath

  • Гост
Re:Цена на ресурсите
« Отговор #42 -: Ноември 19, 2009, 07:21:55 pm »
Забавих се с отговора,защото търсех къде беше официалната статистика за 1 ден категория 4
http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=7232.30.
По-достоверно от това нз :)

Това общ баланс за цялата игра ли е или само за кат. 4?? Освен това октомври беше миналият месец...така че отново нищо не се доказва. Като напишат програмка дето да калкулира общият баланс примерно всеки ден в 12:00 и за 1-2 седмици ми покажеш постоянен ръст на златото, тогава ще призная подозренията ти :)

Неактивен gamballa

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 54
  • Karma: +4/-19
    • Профил
    • MySpace
Re:Цена на ресурсите
« Отговор #43 -: Ноември 20, 2009, 03:35:32 am »
не гласувах само ще пиша ... търсенето определя цените ... повече търсене по-високи цени ... а и икономиката в тази игра е стабилна ... поне за сега :) след като се срина пазара при инфлацията с диамантите :) сега вече е гут :) поне според мен
mnmlshs

Неактивен LordVOODOO

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 15
  • Karma: +15/-10
    • Профил
Re:Цена на ресурсите
« Отговор #44 -: Ноември 20, 2009, 07:18:32 pm »
Аз вече адски много се изкушавам да срина пазара с диаманти!!! Все повече се замислям да инвестирам няколко стотин до 1000 лева в диаманти и после ще почна да подбивам цената, че да се нормализира това чудо! Тогава нещата ще станат следните: или сегашните търгаши няма да имат злато, защото всички ще пазарят диаманти от мен на цени определени от мен (горе долу на половината от сегашната цена), или просто цената ще падне и всеки път, когато почне да се покачва стремглаво нагоре ще пускам на пазара нова серия диаманти, за да нормализирам цената!
Знам, че ще се набутам с адски много кинти, но поне ще си направя кефа да разваля густото на една определена групичка самозабравили се хора!