Анкета

Реални ли са според вас цените на ресурсите?

Ниски
Нормални
Високи
Абсолютно нереални

Автор Тема: Цена на ресурсите  (Прочетена 7829 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен гььг

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 71
  • Karma: +13/-13
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Цена на ресурсите
« Отговор #45 -: Ноември 20, 2009, 08:49:17 pm »
Аз вече адски много се изкушавам да срина пазара с диаманти!!! Все повече се замислям да инвестирам няколко стотин до 1000 лева в диаманти и после ще почна да подбивам цената, че да се нормализира това чудо! Тогава нещата ще станат следните: или сегашните търгаши няма да имат злато, защото всички ще пазарят диаманти от мен на цени определени от мен (горе долу на половината от сегашната цена), или просто цената ще падне и всеки път, когато почне да се покачва стремглаво нагоре ще пускам на пазара нова серия диаманти, за да нормализирам цената!
Знам, че ще се набутам с адски много кинти, но поне ще си направя кефа да разваля густото на една определена групичка самозабравили се хора!

  С тези 1000 лева които смятате да инвестирате няма да успеете да сринете пазара на диаманти *hmm* 

  10 000 диаманта са нищо при цена за една бройка от порядъка на 1500 - 2000 ще хвръкнат за отрицателно време. Да не кажа че така само ще се стимулира спекулата и на този пазар!
 
  Ако нещата ставаха толкова просто и бързо екипа нямаше да чака,а щеше той да се намеси в тази насока и отдавна нещата щяха да са променени.

Неактивен LordVOODOO

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 15
  • Karma: +15/-10
    • Профил
Re:Цена на ресурсите
« Отговор #46 -: Ноември 20, 2009, 10:22:22 pm »
  Ако нещата ставаха толкова просто и бързо екипа нямаше да чака,а щеше той да се намеси в тази насока и отдавна нещата щяха да са променени.

Да ме извиняват админите, но ако те искаха да се намесват... досега щяха да са го направили 5447118789212 пъти! На тях им е по-изгодно диамантите да са скъпи, за да има по-голямо пращане на смси! Все пак нека не забравяме, че админите получават част от сумата за всеки един смс или транзакция, (зависи как ще си пазариш). ;)

П.П. Срещу грубо казано 800 лева се получават 12500 диаманта. И никой не е казал, че трябва да бъдат пускани всичките на куп на пазара! Малко по-малко, колкото да се подбива цената и другите, за да продават и те - те също да свалят цената на своите диаманти. ;) Защото когато играчите се научат, че има един вид промоция с евтини диаманти... няма да купуват от скъпите, а ще чакат да бъдат пуснати евтините! Т.е. когато се изкупуват тези, които ще пускам на пазара после при високите цени ще има минимално количество сделки. ;) Все пак никой няма да тръгне доброволно да се набутва и всеки ще чака по-изгодната оферта. ;) И точно това ще предизвика падането на цените. ;)

Неактивен гььг

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 71
  • Karma: +13/-13
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Цена на ресурсите
« Отговор #47 -: Ноември 20, 2009, 10:40:22 pm »
Да ме извиняват админите, но ако те искаха да се намесват... досега щяха да са го направили 5447118789212 пъти! На тях им е по-изгодно диамантите да са скъпи, за да има по-голямо пращане на смси! Все пак нека не забравяме, че админите получават част от сумата за всеки един смс или транзакция, (зависи как ще си пазариш). ;)

 Нещата са взаимнообвързани и такъв извод (На тях им е по-изгодно диамантите да са скъпи, за да има по-голямо пращане на смси!) е толкова правилен колкото и извода : На тях им е по-изгодно диамантите да са евтини за да се изкупуват самите диаманти по-бързо и за по-малко злато.

  Точно този баланс (сравнявайки двата извода) води до тази цена която пазара е намерил в момента!  Всичко останало е опит за някакъв вид спекула ;)

  Ако не вярвате в това ,може да се опитате да влияете на пазара за да видим всички какъв ще е крайния резултат.

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Цена на ресурсите
« Отговор #48 -: Ноември 21, 2009, 12:55:36 am »
LordVOODOO  админите няма и да се намесят в свободния пазар ... иначе просто той няма да е такъв .