Автор Тема: Дуелите  (Прочетена 761 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен alexis

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 26
  • Karma: +1/-2
    • Профил
Дуелите
« -: Ноември 19, 2009, 01:16:21 am »
Преди няколко дни писах по темата,че на два пъти ме атакуват герои по 4 левъла отгоре на моя.Като се има предвид,че не съм бил през това време в опасна зона ли пък да съм влизал в арената в имперски град.Получих следния одговор:

В Арената се биете с произволен герой. Допустимата разлика в нивата е 4. Двубоят изисква 1т. за действие от Премиум играчите (2 от не Премиум) и се провежда с макс. Кръв и Дух. Предметите Ви не губят здравина. Може да се биете с еднакъв противник веднъж на 24 часа. Мин. време между два двубоя на герой е 10 минути (5 за Премиум).
 

Всико това е хубаво като обяснение,но смея пак да задам моя въпрос-като се има в предвид,че преди малко се връщам от арената в имперския град,където бях създал един примерен дуел,за да проверя гореказаното. И мога да ви гарантирам,че поне аз не мога след като създам параметрите на дуела да вляза в опцията статистика,камоли да избера дуел с по-слаб герой.А сега-след анулирането му,вече е използваем панела статистика,но както съм 22 ри левъл,така мога да избирам герои които са на моето ниво или до 4тири нива отгоре!
Въпрос,как тогава 7777 и WOLFF са ме атакували? И как за едни това е възможно ,а за други-не!?

Благодаря прадварително за одговора.
С Уважение Алекс
« Последна редакция: Ноември 19, 2009, 01:23:11 am от alexis »

Kilgor

  • Гост
Re:Дуелите
« Отговор #1 -: Ноември 19, 2009, 01:58:05 am »
Много просто. Атаката е станала от меню "Предизвикателство". Като влезеш там и натиснеш "битка", системата те сбива с някой, съвсем произволно. Условието е разликата в нивата ви да не е по-голяма от 4. Т.е. като натиснеш "Битка" - може да ти се падне някой 4 нива по-голям или 4 нива по-малък от теб. Другото условие е да сте от една категория. В твоя случай, ти си 22ро ниво, следователно няма как да ти се падне някой 4ри нива под твоето. Не и преди да станеш 24то ниво.
От меню "Статистика" също можеш да се сбиеш с герой ( като кликнеш на мечовете). Но там вече можеш да избираш само равни на твоето или 4 нива по - високи от теб герой. От това меню не можеш да избереш по ниско ниво играч, респективно и теб не могат да те избират по-голямо ниво от твоето. Но от меню "Предизвикателство" може да се паднеш, както с по-малък, така и с по-голям от теб играч. Но не можеш да избираш персонално с кой да се сбиеш. Системата автоматично ти избира някой, който е в обхвата на гореописаните условия.