Автор Тема: Ниво на предмет  (Прочетена 1342 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Ниво на предмет
« -: Май 25, 2009, 07:50:53 pm »
Явно задачите не бързат да ги оправят :) Но поне някъде мога ли да видя кое от какво ниво е... Сега съм близо до втора категория и ако някоя от тези задачи е от нея, може и да я приема. Но как да разбера кой предмет от коя категория е?

Чувам, че Ви се носи репутацията на добър занаятчия. Нека Ви кажа нещо, приятелю. Думите не ме впечатляват. Виж, делата - да. Така че, ако наистина сте толкова способни, колкото наполовина казват слуховете, няма да е проблем за Вас да изработите за мен 3 броя от Меден боен чук с опал, нали? захващайте се за работа и елате пак при мен, когато приключите.

Награда:
Злато : 90 - 230
Точки за действие : 2
.   
Имаме остър недостиг на жизненоважна екипировка! И това може да застраши вътрешната ни сигурност! Основен приоритет е да запълним този недостиг колкото е възможно по-скоро! Изработете 2 броя от Превъзходен стоманен широк меч и допринесете за каузата!

Награда:
Злато : 60 - 200
Опит : 10 - 20
.

Rayh

  • Гост
Re:Ниво на предмет
« Отговор #1 -: Май 25, 2009, 07:54:32 pm »
няма смисъл да приемаш тези задчи няма да можеш скоро да направиш нито еното нито другото искат много специфични рецепти  :)

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Ниво на предмет
« Отговор #2 -: Май 25, 2009, 10:41:56 pm »
Zax питай във форума или мен в играта. Предмети с опали и скъпоценни камъни въобще са втора категория. Стоманата е трета категория така и че нея можеш да забравиш .