Автор Тема: Елементи :)  (Прочетена 1459 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен gamballa

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 54
  • Karma: +4/-19
    • Профил
    • MySpace
Елементи :)
« -: Ноември 20, 2009, 05:46:40 am »
единственото по-сериозно което бих препоръчал е въвежданоето на елементи към атаката и защитата :) напр. имам 200 огнена атака о противникът ми няма защита от огън да му правя повече демидж от нормалния :) или ако има повече защита от моя огнен демидж да я редуцира и да му правя по-малко :) това би внесло мн разнообразие в битките :)
mnmlshs

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Елементи :)
« Отговор #1 -: Ноември 20, 2009, 12:14:55 pm »
Разбирам накъде биеш, но играта не е чак толкова фентъзи, за да има този вид елементи. Още повече, че от игрите, от които си мисля, че си видял подобен род неща изпускаш нещо важно - там има раси, а тук героите са класове и всичките до един са хуманоиди. Няма как да им прикачим по един елемент след като те трябва да притежават един и същ.

Неактивен gamballa

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 54
  • Karma: +4/-19
    • Профил
    • MySpace
Re:Елементи :)
« Отговор #2 -: Ноември 20, 2009, 12:35:52 pm »
не расова принадлежност :) ами управление на различни елементи магьосниците да имат файър уотър и уинд примерно магий :) и идеята ми идва от Лайнейдж 2 :)
mnmlshs

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Елементи :)
« Отговор #3 -: Ноември 20, 2009, 12:37:55 pm »
Имах предвид, че на всяка раса й се прикачва по един такъв елемент.

Неактивен gamballa

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 54
  • Karma: +4/-19
    • Профил
    • MySpace
Re:Елементи :)
« Отговор #4 -: Ноември 20, 2009, 12:39:57 pm »
да типичен разбирам :)
mnmlshs

Неактивен night_shadow

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 300
  • Karma: +37/-56
    • Профил
Re:Елементи :)
« Отговор #5 -: Ноември 20, 2009, 03:06:55 pm »
не расова принадлежност :) ами управление на различни елементи магьосниците да имат файър уотър и уинд примерно магий :) и идеята ми идва от Лайнейдж 2 :)

те магиосниците и сега си имат магии само дето са разделени на светли и тъмни, а не съм виждал някой огромен празноглавец (война) да седне и да чете книжки за да се научи да оправлява дадена сила ... те си разчитат на това което е вложено и тук (много издръжливост и сила)

Неактивен gorinP

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 79
  • Karma: +5/-14
    • Профил
Re:Елементи :)
« Отговор #6 -: Ноември 24, 2009, 08:01:47 pm »
единственото по-сериозно което бих препоръчал е въвежданоето на елементи към атаката и защитата :) напр. имам 200 огнена атака о противникът ми няма защита от огън да му правя повече демидж от нормалния :) или ако има повече защита от моя огнен демидж да я редуцира и да му правя по-малко :) това би внесло мн разнообразие в битките :)

това е нещо подобно на WoW ,иначе е хубаво да го има , 8)