Автор Тема: приключение  (Прочетена 1119 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен pirogof

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 8
  • Karma: +0/-1
    • Профил
приключение
« -: Ноември 24, 2009, 12:35:17 pm »
Отностно приключение :
 Задача 2 : Пазител на Харода   Стъпка 7/11
Приключение 7:

Всички работят

- Тежкият физически труд прочиства душата на човека - заявява Хароши, докато си протяга краката, крещейки заповеди на всичките си работници.
- Дори господарят обича да работи редом до своите подчинени. Често можете да го видите да мъкне голяма купчина дърва или да разтоварва каруци, пълни с тухли. Негова е сентенцията, че "тежката работа ти напомня кой си и кои са корените ти". Каквото и да значи това. Както и да е. Спахте ли добре снощи? Не? Ами... ще спите... след като завършите следващата си задача!

Задача: Събери 17 Топаз в Пътят на Генерала.


Въпреки че след като съм приел даденото приключение и съм събрал 20 топаза , не ми отразява промяна в статусът на приключението...
кой ще ми даде инфо какво става.....

Неактивен technopolis

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 50
  • Karma: +6/-8
    • Профил
    • Ел. поща
Re:приключение
« Отговор #1 -: Ноември 24, 2009, 12:46:41 pm »
От патя на генерала ли ги събра или от друго място ако е от друго няма да ти ги отчете
"Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За Вселената все пак не съм сигурен."

Алберт Айнщайн

Неактивен Boliarin

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 263
  • Karma: +80/-55
  • proud member of МРАЧНИТЕ
    • Профил
    • http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1549/4880096092698914491259340293Fv4JL7lOO6kZXubvBlGP.GIF
Re:приключение
« Отговор #2 -: Ноември 24, 2009, 01:28:42 pm »
От патя на генерала ли ги събра или от друго място ако е от друго няма да ти ги отчете

  ...точно така, трябвя да ги събереш от точно указаната местност иначе не ги отчита,дори да са добити в същата зона.

Неактивен pirogof

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 8
  • Karma: +0/-1
    • Профил
Re:приключение
« Отговор #3 -: Ноември 24, 2009, 01:33:35 pm »
мерси