Автор Тема: Бъг при стъпка 4/11 от приключението в Пустита скали  (Прочетена 1882 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен diablo_lod

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 102
  • Karma: +11/-21
    • Профил
    • Ел. поща
Здравейте,
два бъга забелязах при тази стъпка от приключението:

1 - полученият Отличен Амулет за по-голяма сполука му липсва показателя +134 здраве (ако не ме лъже паметта за точната цифра) в рипорта който дава след като приключиш стъпката този бонус фигурираше после като си видях предмвта в раницата вече пръстена беше само с другите 2 показателя (пуснато злато и възстановяване на дух), а третия за здраве липсваше. Въпроса е дали е било визуален бъг от някакъв род в рипорта или е нещо друго. Това го оставям на екипа да разбере :)

2 - при минаването на отделните етапи в многостепенната зона не изписваше горе на коя степен съм постоянно седеше "(/)".

Името на акаунта с който го забелязах е TRADEKTOM
Това е от мен.
Поздрави!

П.П. Сори агенте не бях забелязал досега раздела за приключенията  :)
« Последна редакция: Ноември 25, 2009, 12:43:39 pm от diablo_lod »
"I don't have a drinkin' problem! I drink, I get drunk, I fall down. No problem!"

Неактивен Chingiz

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 161
  • Karma: +22/-8
    • Профил
Re:Бъг при стъпка 4/11 от приключението в Пустита скали
« Отговор #1 -: Ноември 25, 2009, 01:30:59 pm »
при ветровитите ...многостепенната също не дава стъпките

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re:Бъг при стъпка 4/11 от приключението в Пустита скали
« Отговор #2 -: Ноември 26, 2009, 10:14:34 am »
И при мен е същото:
1. Липсва показател от пръстена награда(+ точност)
2. Предмета който получих като награда в града се обвърза с мен. Това дори и да не е бъг определено не ми харесва.

Неактивен antigei

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 2
  • Karma: +1/-0
    • Профил
Re:Бъг при стъпка 4/11 от приключението в Пустита скали
« Отговор #3 -: Ноември 30, 2009, 01:07:47 am »
Добре де и на мене не ми ги дава стъпките в приключението,значи ли това че и така мога да го мина?Защото на приключението в съседния град случаят е абсолютно същия.Та в този ред на мисли има ли смисъл да си хабя точките,или ако не що за заблуда са тези приключения,след като от лични наблюдения вероятноста да има проблем с някое приключение е по-голяма отколкото да няма .???