Автор Тема: Приключение в Сонория  (Прочетена 1818 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Boliarin

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 263
  • Karma: +80/-55
  • proud member of МРАЧНИТЕ
    • Профил
    • http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1549/4880096092698914491259340293Fv4JL7lOO6kZXubvBlGP.GIF
Приключение в Сонория
« -: Ноември 25, 2009, 08:59:52 pm »
Уважаеми членове на Екипа,
   При достигането ми до 11 стъпка на приключението в Сонория днес ми изписа следното :

 Задачи Стъпка 11/11Приключение 11:

Забулена заплаха

- След съкрушителната ни победа на Моста Релинг разпитахме някои от пленените злодеи - започва Кърк, като разлиства няколко свитъка на масата пред себе си.
- Тези, които оцеляха... след разпита... ни помогнаха да идентифицираме главната база на ренегатите. Няма да Ви изненадам, ако Ви кажа, че става дума за твърдината на Забулените. Но трябва да сме сигурни. Тъй като тази задача изисква повече стелт, от колкото мускули, а и, от друга страна, армията претърпя значителни поражения като жива сила, Лейди Алемония смята, че е нужен различен подход. Затова тя в момента събира екип от елитни войници, които могат да проникнат в базата на Забулените и да елиминират нейния Лидер без много шум. Тази задача не е за всеки, затова ще Ви разбера, ако я откажете.

Елиминирай Лидера на Забулените.

Награда:
Злато : 5000
Опит : 1000
Предмет :Rings

 ...... но на анимацията вместо пръстен е сложена пелеринка с +4 жизненост.
 Аз мисля,че това е един вид бъг,тъй като след и под надписа за пръстен няма никаква информация.Благодаря Ви предварително за съдействието по отстраняване на проблема.

Акаунт Shadowkick BETA World

Неактивен elektroto

  • Programmer
  • *
  • Публикации: 1090
  • Karma: +345/-36
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Приключение в Сонория
« Отговор #1 -: Ноември 26, 2009, 01:20:27 pm »
Знаем за проблема .Благодаря