Автор Тема: СПЕШНО: КЪДЕ СА МИ ПАРИТЕ?  (Прочетена 1848 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен pietro_bg

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 98
  • Karma: +9/-19
    • Профил
СПЕШНО: КЪДЕ СА МИ ПАРИТЕ?
« -: Май 26, 2009, 09:25:13 pm »
Снощи пратих героя ми да работи в таверната... Имах 13 (фатални явно) голд!!!
Току що влизам...
Пускам атака към едно от местата в Равнината на надеждата - и вместо очаквания надпис "Не може да се сбиете, защото в момента работите" (или нещо в този смисъл беше) - героя ми тръгна на битка!!! Рекох си - явно не работи в момента....
Сетих се за текста в "Премиум" (цитирам с Копи/Пейст):

ПРЕМИУМ:
...
6. Можете да изпращате героя да работи в Таверната за 24 или 48 часа.
7. При прекратяване на работата получавате злато за изработеното до момента.
...

Поглеждам аз - гледам имам 21 хода...Което значи че съм "работил" 21 часа, тъй като снощи когато го пратих в таверната нямах ходове!!! ...
По спомен от часовете по математика в 3-ти клас 21 по 10 е 210 ... Да не би аз да греша нещо??? ТОЧНО ТОЛКОВА ГОЛД МАЙ ТРЯБВАШЕ ДА ИМАМ!!!...
ДА, АМА НЕ!!! ИМАМ СИ СЪЩИТЕ 13 ГОЛД!!! А снощи пишеше - работите за 480 голд...Изкарани до момента - 0 голд ... Да, ама това в първата минута от началото на работата, тоест 1 минута след като почнах да работя и десетина секунди преди да цъкна "изход"...
Явно както за 1 минута, така и за цели 21 часа - все съм си изкарал НУЛА ГОЛД!!!
Срамота!!! А се скъсах от БАЧ! .... при това и нощна смяна бях, и сутрешна, и обедна, и следобедна .... Мани мани...

Къде са ми парите които честно си изкарах с редовен трудов договор, при това регистриран и в НАП???

ЧАКАМ МНОГО СПЕШЕН ОТГОВОР ОТ (за мен) НЕВЕРОЯТНО КОМПЕТЕНТНАТА И СПРАВЕДЛИВА АДМИНИСТРАЦИЯ!!! ...

Като казах "администрация" - та се сещам... КАКВО СТАНА МЕЖДУВПРОЧЕМ ПО ПРЕДИШНИЯ МИ ПРОБЛЕМ??? КОЕ ОТ НЕЩАТА НЕ ОПРАВИХТЕ???

Неактивен ivanik

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 297
  • Karma: +32/-30
  • Голем Дзвер ...
    • Профил
Re:СПЕШНО: КЪДЕ СА МИ ПАРИТЕ?
« Отговор #1 -: Май 26, 2009, 09:36:24 pm »
по-спокойно .... играеш Бета вариант - възможни са все още доста бъгове ... при теб има бъг в ТВОЙ интерес - само не си се сетил да идеш в 'кръчмата' - изведнъж ще установиш че героят ти още си бачка там ...  ;D
и пак казвам - по-спокойно с тона и заключенията ...


Неактивен pietro_bg

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 98
  • Karma: +9/-19
    • Профил
ОТГОВОР!
« Отговор #2 -: Май 26, 2009, 09:40:14 pm »
БЕ АЗ СЪМ СИ СПОКОЕН!!!
АМА ... 7 милиона сме бе... българите... А се на мене се случва! :))) 

"Бета" Вариант звучи като нещо пробно май???... За проба пари взимаха ли се??? Или май на тези които участваха в пробата им даваха като заплащане някакви парични единици за това че участват в нещо което се изпробва???

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:ОТГОВОР!
« Отговор #3 -: Май 26, 2009, 09:50:01 pm »
БЕ АЗ СЪМ СИ СПОКОЕН!!!
АМА ... 7 милиона сме бе... българите... А се на мене се случва! :))) 

"Бета" Вариант звучи като нещо пробно май???... За проба пари взимаха ли се??? Или май на тези които участваха в пробата им даваха като заплащане някакви парични единици за това че участват в нещо което се изпробва???

Бъди спокоен, моля те. Това е виртуална игра, не живота ти. Пиши ми име на акаунт в бета, ще си получиш веднага парите. И утре ще докладвам проблема :)

Неактивен pietro_bg

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 98
  • Karma: +9/-19
    • Профил
Слушам и изпълнявам!!!
« Отговор #4 -: Май 26, 2009, 10:00:30 pm »
Име на акаунт - pietro_bg
Паролата нали не трябва да я пиша тука във Форума, че и тия 13 голд дето имам шъ ми ги гепат!!! :))))
Естествено че това е САМО ЕДНА ИГРА!!! Според мен въпросите ми са ПРИНЦИПНИ!!!
И да не ми върнете нищо както от "втория" проблем, така и от "първия"... пак ще си играя игричката...Защото ми харесва! ... Ама НЕ НА ТОВА ТРЯБВА ДА РАЗЧИТАТЕ!!!
Да, ясно ми е за "бета-вариантите"... Без тях няма да има "алфа-вариант"... ама...
Мисля че достатъчно ясно се изразих в написаното преди това! ...
Все пак...
ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА ИДЕЯТА ЗА ИГРАТА!!! СТРАХОТНА Е! (независимо дали е уникална или модификация на вече съществуваща подобна такава - това изобщо не ме интересува)!  ИГРАТА МЕ КЕФИ, ТЪЙ ЧЕ "ДЕРЗАЙТЕ!" ... Дано да са много или ако сега не са - да станат много феновете на играта, благодарение на "подкрепата" на които тя ще има възможността да се развие и забавлява истински ... не милиони, а дори СТОТИЦИ ХИЛЯДИ хора ...:))))

С Уважение (и все пак надежда справедливостта да възтържествува): "ПИЕТРО ДОЛНА ЧЕРТА БЕ ГЕ"!
"Поживьом, увидем!", както казват някои ... :)))

Неактивен OldDeath

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 145
  • Karma: +8/-3
    • Профил
Re:СПЕШНО: КЪДЕ СА МИ ПАРИТЕ?
« Отговор #5 -: Май 26, 2009, 10:04:27 pm »
ами като за начало да ти кажа , че ако прекратиш работата не получаваш пари .. ти си пуснал твоя да работи 48 часа..  и след 21 час си трагнал да се биеш, което следва да не получиш никакви пари...

Неактивен pietro_bg

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 98
  • Karma: +9/-19
    • Профил
до ``OldDeath``
« Отговор #6 -: Май 26, 2009, 10:09:49 pm »
Явно не си чел внимателно!

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:СПЕШНО: КЪДЕ СА МИ ПАРИТЕ?
« Отговор #7 -: Май 26, 2009, 10:29:44 pm »
ами като за начало да ти кажа , че ако прекратиш работата не получаваш пари .. ти си пуснал твоя да работи 48 часа..  и след 21 час си трагнал да се биеш, което следва да не получиш никакви пари...

Щом може да пусне героя си да работи 48 часа или 24, значи има активиран премиум. Щом има активиран премиум, значи трябва да получи пари за колкото часа е работил когато прекрати работа.  Пиетро е в правото си :)

Засега възтържествува справедливостта, а утре надявам се ще има време да се види и този проблем.