Автор Тема: проблем с задачата  (Прочетена 1778 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен hiena

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 33
  • Karma: +5/-5
    • Профил
проблем с задачата
« -: Май 26, 2009, 10:13:39 pm »
имам задача да изработя 4 обикновени брони.Изработих ги и са в героя ми,но в отчета на задачата ми дава 1/4.И освен това времето да новите ми задачи от обяд е 00.00.00 ,но нови задачи не ми дава.

Неактивен prob4o

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 495
  • Karma: +98/-67
    • Профил
Re:проблем с задачата
« Отговор #1 -: Май 26, 2009, 10:17:38 pm »
Трябва да ги изработиш в града, където си получила задачата. Това е един от вариантите за неотчитане.
Времето стои така докато изпълниш вече поставената задача. Ако откажеш тази ( или я изпълниш и приключиш ) и получиш нова, броячът пак ще тръгне.

Неактивен ivanik

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 297
  • Karma: +32/-30
  • Голем Дзвер ...
    • Профил
Re:проблем с задачата
« Отговор #2 -: Май 26, 2009, 10:19:24 pm »
нови задачи - само ако приключиш текущата или се откажеш от нея ...
а за другото - задачите трябва да се изпълняват там, от където са взети - провери този вариант ...


Неактивен hiena

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 33
  • Karma: +5/-5
    • Профил
Re:проблем с задачата
« Отговор #3 -: Май 26, 2009, 10:24:03 pm »
да преди малко точно попаднах на подобна тема и разбрах че не съм изработила броните на точното място.А относно новите задачи-трчбва да нямаш задача в никоя от провинциите ли за да даде нова задача някъде?

Неактивен prob4o

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 495
  • Karma: +98/-67
    • Профил
Re:проблем с задачата
« Отговор #4 -: Май 26, 2009, 10:58:09 pm »
За всяка провинция броячът е отделен.
Можеш да имаш  получена по една задача от всяка провинция, но не повече от 5
Цитат
Ето ги и правилата на системата за задачи

1. Всеки играч може да приеме само 1 задача от провинция.
2. Всеки играч може да има максимум 5 активни задачи едновременно (10 активни задачи, ако играчът е Премиум член)
3. Нова задача се генерира на всеки 24 часа (на всеки 12 часа, ако играчът е Премиум член)
4. Ако играчът приеме задача и след това я откаже, системата прави проверка за оставащото време до следващата. Тоест - Ако има оставащо време, играчът трябва да изчака това време да изтече.
« Последна редакция: Май 26, 2009, 11:00:20 pm от prob4o »

ahilix

  • Гост
Re:проблем с задачата
« Отговор #5 -: Май 27, 2009, 11:35:01 am »
И аз имам проблем ...Имам задача да унищожа 5 броя обикновен бандит в лагера на Черепа..Вече 4 ти път ходя но брояча си стои на 2...

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:проблем с задачата
« Отговор #6 -: Май 27, 2009, 11:37:51 am »
И аз имам проблем ...Имам задача да унищожа 5 броя обикновен бандит в лагера на Черепа..Вече 4 ти път ходя но брояча си стои на 2...
ами то пише на доклада с какъв се биеш , там има и други персонажи които не се зачитат в задачата...

ahilix

  • Гост
Re:проблем с задачата
« Отговор #7 -: Май 27, 2009, 11:40:27 am »
ами то пише на доклада с какъв се биеш , там има и други персонажи които не се зачитат в задачата...
Да ти кажа не съм обърнал внимание..Сега отчете 3 та победа..Предполагам си прав и грешката си е моя.. ;)