Автор Тема: Проблем с покупка от аукциона  (Прочетена 1922 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен kabal4u

  • >>---( O_o )--->
  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 33
  • Karma: +5/-2
    • Профил
    • Ел. поща
Проблем с покупка от аукциона
« -: Ноември 28, 2009, 05:43:15 pm »
Купувам си днес аз една тояга за наемничката, златна категория 3 за около 20 или 22 хиляди. Гледам след малко предмет няма... ама и парите ги няма... ТЪрсих из целия инвентар, къщата, хранилището - и нищо :/ тояга няма, малко помощ моля...
Който сее вятър, ще пожъне буря!

NightFiary

  • Гост
Re:Проблем с покупка от аукциона
« Отговор #1 -: Ноември 28, 2009, 05:44:55 pm »
Сигурен ли си че не е в склада ???

Неактивен kabal4u

  • >>---( O_o )--->
  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 33
  • Karma: +5/-2
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем с покупка от аукциона
« Отговор #2 -: Ноември 28, 2009, 05:46:40 pm »
Забравих да го спомена но и там погледнах, макар да имах място в инвентара и да няма причина да я праща в склада  :'(
Който сее вятър, ще пожъне буря!

NightFiary

  • Гост
Re:Проблем с покупка от аукциона
« Отговор #3 -: Ноември 28, 2009, 06:53:35 pm »
Тогава наистина не знам какво може да е станало дано някой ти помогне.  :)

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Проблем с покупка от аукциона
« Отговор #4 -: Ноември 28, 2009, 07:29:17 pm »
Ако междувременно не се появи или не намерим някакво логично обяснение (мързи ме да мисля в момента), дай си името на акаунта и долу-горе кога е станало. Пробвай и да смениш браузъра или да провериш предметите, екипирани на наемничката.

Неактивен kabal4u

  • >>---( O_o )--->
  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 33
  • Karma: +5/-2
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем с покупка от аукциона
« Отговор #5 -: Ноември 28, 2009, 09:29:04 pm »
Някъде около 17:30 или поне така предполагам съдя по първия ми пост... беше скоро от него...
Акаунт: kabal4u

За сега го няма, огледах пак всичко. Но забелязах че мястото на едно желязно кюлче беше изместено с 1 квадратче на ляво, да приемам ли че е проверено... уфф да бях гледал по рано за подробности, ама знам ли че може такова нещо да се получи... Сега ще пробвам с ГугълХром-а

Edit: и със Хром-а е същото положение...
« Последна редакция: Ноември 28, 2009, 09:34:12 pm от kabal4u »
Който сее вятър, ще пожъне буря!

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем с покупка от аукциона
« Отговор #6 -: Ноември 28, 2009, 09:38:33 pm »
IE & Mozilla са браузерите.

Неактивен kabal4u

  • >>---( O_o )--->
  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 33
  • Karma: +5/-2
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем с покупка от аукциона
« Отговор #7 -: Ноември 28, 2009, 09:43:50 pm »
Аз съм на мозила сега ще я ъпдейтна s IE-то е каша... не го ползвам и няма да го ползвам :) след ъпдейта ъм на 100% сигурен че промяна няма да има обаче...

edit: И няма както си мислех... пак навсякъде проверявам и нищо, да не са пуснати инвентари на наемниците освен, че в някой да е отишла гегата?



edit2: Добре все още нищо не се е появило не мисля че от само себе си може и да стане... а на мене хич не ми е забавно да си хвърлям парите на вятъра...
« Последна редакция: Ноември 29, 2009, 12:47:06 pm от kabal4u »
Който сее вятър, ще пожъне буря!

Неактивен kabal4u

  • >>---( O_o )--->
  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 33
  • Karma: +5/-2
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем с покупка от аукциона
« Отговор #8 -: Ноември 29, 2009, 01:51:05 pm »
Оффф я зарежете не че някой кат гледам се е трогнал особено, но както и да е. Да пускате готовите решения от текстовия фаил понякога не оправя проблемите, но пък от друга страна надали само това ви е на главата... Само се надявам това да не става и с по големи суми...  :(

Ще взема да и купя една тояга на тая че и свиха сърмите от бой...

Моля не се занимавайте че да не си пазаря няква тояга и ЗАГУБЕНАТА ( НО ПЛАТЕНА ) да изскочи от някъде и да трябва да си я завра... сещаме се къде...
Който сее вятър, ще пожъне буря!

Kilgor

  • Гост
Re:Проблем с покупка от аукциона
« Отговор #9 -: Ноември 29, 2009, 01:54:19 pm »
Днес е неделя, няма кой да се занимава. Изчакай до утре, ако има проблем ще го оправят.

Неактивен kabal4u

  • >>---( O_o )--->
  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 33
  • Karma: +5/-2
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем с покупка от аукциона
« Отговор #10 -: Ноември 29, 2009, 07:42:15 pm »
Ти с моя егоизъм не се занимавай ако обичаш, ако няма какво да кажеш с което да помогнеш по добре си мълчи ( дръж пръстите далеч от клавиатурата в случая.) Темата не е пусната за отворковци като теб (Dead_King) да ми обесняват какъв съм и как да действам, някой вече го е казал че е неделя, мога и от него да го разбера, но ако мислиш че немога напиши го още веднъж...

Вместо някои хора да се ослушват из форума и да се слагат на всяка манджа меродия, моля свършете нещо полезно, не вярвам програмистите да имат нужда от адвокати, каквото имат да си казват ще си го кажат и самички... но да не продължавам и да запазя добър тон все пак, културни хора сме, мисля че можем да се разберем какво имам впредвид.

И айде стига с офтопика, ако ВИ Е ВЪЗМОЖНО, МОЛЯ! От спамене и плюене файда аз не виждам...

ЕDIT: проблемите е хубаво да се оправят след като възникват, не след няколко дни след като не е възможно ок както уточних не е чак такъв проблем, просто се надявам да нямам подобни проблеми за в бъдеще както и другите да нямат подобни проблеми, тоест може да се погледне вапроса.

« Последна редакция: Ноември 29, 2009, 07:47:05 pm от kabal4u »
Който сее вятър, ще пожъне буря!

Неактивен kabal4u

  • >>---( O_o )--->
  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 33
  • Karma: +5/-2
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем с покупка от аукциона
« Отговор #11 -: Декември 02, 2009, 11:25:13 pm »
Мхм изясниха се нещата, явно при мене някъде е грешката, мерси за отзивчивостта на екипа и извинения още веднъж за фалшивата тревога  :-[
Който сее вятър, ще пожъне буря!