Автор Тема: Помощ за пустите скали  (Прочетена 1472 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Abato

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 43
  • Karma: +4/-8
    • Профил
Помощ за пустите скали
« -: Ноември 29, 2009, 11:16:26 am »
Някой можели да памагне и да каже нещо повече за:

Приключение 11

Сами в мрака

- Архиепископът е изчезнал. Целият Бял Клир е изчезнал. И децата в града са изчезнали, приятелю.
Злото никога не спи, както излиза. Вилхелм изглежда истински паникьосан.
- Те ще ги принесат в жертва, сигурен съм! Архиепископът вярва, че по този начин ще получи безсмъртие като подарък от мрака – от неговата Майка, до колкото успях да разбера. Какво става, приятелю? Какво можем да сторим срещу това голямо зло?
Вилхелм се усмихва със слаба надежда, гледайки те как изваждаш бавно оръжието си. Намеренията ти са ясни.
- Не можете да го победите. Твърде е силен. На негова страна е мракът. Никой не ще Ви помогне. Никой. Но... надеждата нивга не умира, нали? А и съм уверен, че Таткото ще е на Ваша страна. И... помнете, че независимо дали ще успеете или не... винаги ще Ви наричаме „Свещен воин”. Нека Светлината Ви дава сила, за да сразите този могъщ враг, добри ми човече. Вие сте нашата последна надежда. Вървете.

Задача: Срази Тъмния Господар в Майката на мрака.

Награда:
Злато : 4000
Опит : 2000

Благодаря предварително

Неактивен kyky

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 398
  • Karma: +35/-28
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Помощ за пустите скали
« Отговор #1 -: Ноември 29, 2009, 11:28:53 am »
Аз мога след 5тата битка става кошмар  аз успях да я мина след като станах 4-та категория и смених почти цялата екипировка и то с помоща на 3 наемника , много колби и отвари ....обикновенно след 8-мата битка ти ги убиват всичките и ти трябват съживителни колби.Хубаво си направи сметката дали си струва да я минаваш тази задача докато си 3-та категория , много е трудна ! Успех
Накъде из форума бях я описал подробно тази цялата но ако я намеря ще ти дам линк.

Неактивен Abato

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 43
  • Karma: +4/-8
    • Профил
Re:Помощ за пустите скали
« Отговор #2 -: Ноември 29, 2009, 07:57:57 pm »
Благодаря ти за инфото, ако не те затруднявам да ми дадеш и линка по темата.