Автор Тема: Задача 6 : Унищожител от Ветровитите краища Стъпка 4/11  (Прочетена 1394 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Abato

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 43
  • Karma: +4/-8
    • Профил
Приключение 4

Да „изсечем” сечището

- Примамки – Роулин гневно удря бар-плота, разхвърляйки картите и документите във всички посоки.
- Трикове, измами, лъжи, лицемерие! Омръзна ми от това злото да ми се присмива, с безлицевата си физиономия! Нищо! Само.. някакви обикновени крадци, бандити и измет! А времето не чака! Знаете, че с всеки изминал час, в който не ги намираме, шансовете за оцеляване на похитените падат значително... И ние не можем да направим нищо – Роулин си поема тежко въздух, докато чете бележката, която му подаваш.
- Къде намерихте това? В един от биячите? Хмм... Интересно. Явно похитителите са посетили Сивите лордове, за да възстановят запасите си. Това е списък от заповеди, без съмнение. Няма подпис. Няма значение, в бележката се казва, че трябва да продължат към Сечището и да се покрият там за известно време, докато получат по-нататъшни инструкции. Вероятно този, който им заповядва, има нужда от време, за да уточни исканията си... И ние ще използваме това време, за да създадем план за спасителна операция, приятелю! Предполагам, че ще участвате? Добре. Идете да се наспите и елате пак при мен утре. Вървете!

Задача: „Изсечи” Сечището.

Награда:
Злато : 2500
Опит : 1500

Подсилен кожен колан
Броня 95
Интелект +8
Здравина 58/58
Ниво 29
Стойност 720 g.
Категория 3
Необходима сила: 15
Предмет :

Моля да ми разясните как ми дава тази задача, като съм Бижутер и Ювелир.
Благодаря Ви предварително

Неактивен RoLeR

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 753
  • Karma: +69/-87
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Задача 6 : Унищожител от Ветровитите краища Стъпка 4/11
« Отговор #1 -: Декември 03, 2009, 05:20:42 pm »
Не е да сечееш дърво трябва да убиеш лидера.
My birthday 21st July..................................
а пък вегетарианците отново да ядат кренвирши :D