Автор Тема: Диамантите полудяха  (Прочетена 12513 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ColdAsLife

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +61/-65
    • Профил
Re:Диамантите полудяха
« Отговор #75 -: Декември 13, 2009, 02:32:31 pm »
Еми стани 30 лвл никой не те спира :) А и долните категории  освен за да си купят ходове за друго диаманти не им трябват.Както казах  имаш и избор 50 броя срещу 4.80 лв.Ако не можеш да схванеш че докато има купувачи за 6к + на диамантите ще има и продавачи се оправяй :)

Неактивен ColdAsLife

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +61/-65
    • Профил
Re:Диамантите полудяха
« Отговор #76 -: Декември 13, 2009, 02:33:22 pm »
За какво да давам пари....за бъговете ли....еми нема да стане...давам пари ако си заслужава, но тук НЕ си заслужава *hmm*А до 30ти левал кво правим.... ???

На сила ли те кара някой да играеш ? Харесва ти играеш,не ти харесва не играеш просто е.

Неактивен spirit95

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +66/-88
    • Профил
Re:Диамантите полудяха
« Отговор #77 -: Декември 13, 2009, 02:39:27 pm »
На сила ли те кара някой да играеш ? Харесва ти играеш,не ти харесва не играеш просто е.
Ми и теб на сила никой не те кара да пишеш глупости ама ти ги пишеш.... *hmm*
Колкото повече приятели- толкова повече предатели

NightFiary

  • Гост
Re:Диамантите полудяха
« Отговор #78 -: Декември 13, 2009, 02:39:51 pm »
Еми стани 30 лвл никой не те спира :) А и долните категории  освен за да си купят ходове за друго диаманти не им трябват.Както казах  имаш и избор 50 броя срещу 4.80 лв.Ако не можеш да схванеш че докато има купувачи за 6к + на диамантите ще има и продавачи се оправяй :)
Аз какво говоря ти кво казваш НЕ ВСИЧКИ СА 30 + ЛЕВЕЛ НАБИИТЕ СИ ГО В ГЛАВИТЕ !!! и за тая игра и 1 стотинка няма да дам и толкос не струва дори със сичките и бъгове!!!

Неактивен ColdAsLife

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +61/-65
    • Профил
Re:Диамантите полудяха
« Отговор #79 -: Декември 13, 2009, 02:45:09 pm »
Децата май са се събудили в лошо настроение :)
Във вашия стил да ви отговоря може и да ме разберете.На никой не му дреме за ваш'то мнение и проблемите ви с вдигането на левАл и с кОпуването на диаманти,набийте си го в тиквите :) ТолкоС :-X

Неактивен RoLeR

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 753
  • Karma: +69/-87
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Диамантите полудяха
« Отговор #80 -: Декември 13, 2009, 02:47:33 pm »
Найт файари много си ....Кажи ми 10 бъга в тая игра и те прзинавам.Ще стана по нисък от тревата.Виждал съм игри с мнооооооого повече бъгове!!!!!!
My birthday 21st July..................................
а пък вегетарианците отново да ядат кренвирши :D

NightFiary

  • Гост
Re:Диамантите полудяха
« Отговор #81 -: Декември 13, 2009, 02:50:01 pm »
Мога не 10 ами 20 да ти изброя ако държиш ще ти ги изброя на лс да не спамиме тука
колд детето си ти детската възраст съм я минала отдавна но за тебе май още си в нея ...

Неактивен RoLeR

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 753
  • Karma: +69/-87
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Диамантите полудяха
« Отговор #82 -: Декември 13, 2009, 02:51:16 pm »
Съгласен прати ги.И да кажа на мястото на точките не е псувня просто неможеш да се сетя някоя подходяща дума.
My birthday 21st July..................................
а пък вегетарианците отново да ядат кренвирши :D

Неактивен spirit95

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +66/-88
    • Профил
Re:Диамантите полудяха
« Отговор #83 -: Декември 13, 2009, 02:52:41 pm »
Децата май са се събудили в лошо настроение :)
Във вашия стил да ви отговоря може и да ме разберете.На никой не му дреме за ваш'то мнение и проблемите ви с вдигането на левАл и с кОпуването на диаманти,набийте си го в тиквите :) ТолкоС :-X
Точно за това ставаше дума....на никой не му пука за потребителите....особено за тези които не пращат смс-и *hmm*
Е тва е проблема на цялата игра....
Найт файари много си ....Кажи ми 10 бъга в тая игра и те прзинавам.Ще стана по нисък от тревата.Виждал съм игри с мнооооооого повече бъгове!!!!!!
Ти нормален ли си?!?! Има много повече от 10 бъга....вярно е, че има игри и с повече, но тва не е оправдание :-X
Колкото повече приятели- толкова повече предатели

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Диамантите полудяха
« Отговор #84 -: Декември 13, 2009, 02:53:43 pm »
Още по една такава глупост и няколко човека ще почивате по 48ч.

До утре може да си пишете и обиждате, да си развивате теориите и т.н., но цената диамантите е такава каквато е. Ако нямате какво да кажете по темата (разбирай икономически аргументи) не пишете. Никой включително и аз не се интересува кой до кое ниво е стигнал, как е стигнал и колко диаманта е изхарчил нито пък някой се интересува, че не можете с 1000 злато да си закупите 1000 диаманта. Край на спора. Оттук насетне ще има само наказания.

Неактивен spirit95

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +66/-88
    • Профил
Re:Диамантите полудяха
« Отговор #85 -: Декември 13, 2009, 03:03:36 pm »
Добре не е оправдание но е почти невъзможно ако се вкарват нови и нови работи да не са сбъгясани.А това за кой и по напред и ясно като бял ден.Вярно е че не трябва да е така но....парите са си пари.Прекратявам спора че ще си избиеме и накрая агента ще ни прасне по един банан. :)
Мир?
И на мен не ми се спори....но посто трябва малко повече екипа да обръща внимание на потребителите...
Още по една такава глупост и няколко човека ще почивате по 48ч.

До утре може да си пишете и обиждате, да си развивате теориите и т.н., но цената диамантите е такава каквато е. Ако нямате какво да кажете по темата (разбирай икономически аргументи) не пишете. Никой включително и аз не се интересува кой до кое ниво е стигнал, как е стигнал и колко диаманта е изхарчил нито пък някой се интересува, че не можете с 1000 злато да си закупите 1000 диаманта. Край на спора. Оттук насетне ще има само наказания.
Не се убиждаме, аз не говорех да се интересувате от тва кой левал сме и как сме стигнали до тук но просто и потребителите имат право да изкажат свойто мнение и свойте вазражения, не мисла, че за тва трябва да има бан, не го решавам аз но....
Колкото повече приятели- толкова повече предатели

Неактивен spirit95

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +66/-88
    • Профил
Re:Диамантите полудяха
« Отговор #86 -: Декември 13, 2009, 03:10:46 pm »
Найстина трябва малко повече да се зачита мнението на потребителите....се пак тва са хората които дават пари и заради които се развива тази игра, не трябва след всяко мнение което не е харесало на някой да се трие или дадения човек да получава бан (освен ако постовете му не убиждат някой друг)
Колкото повече приятели- толкова повече предатели

Неактивен torkvemada

  • Jester
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 138
  • Karma: +57/-73
    • Профил
Re:Диамантите полудяха
« Отговор #87 -: Декември 13, 2009, 03:28:14 pm »
Цената на бройка диамант ще продължава да се качва поне докато не достигне числената стойност на печалбата от една битка на герой 4-та категория. Мен в момента ме устройва да купувам диаманти на 6к цена, просто защото от битка печеля средно над 10к (без евентуалните рецепти и камъни) и ми е рентабилно да купувам диаманти, които да използвам за допълнителни ходове. Просто такъв е пазарът, а че той със сигурност не устройва ниските нива герои, които също като мен не искат да дават реални пари за играта, е ясно. Но колкото и да ви е неприятно, пазарът е свободен и търпи регулация единствено от наличните диаманти и злато. И тъй като поне 85% от златото е състредоточено в героите над 30-то ниво, общо взето от тях зависят цените.
Емпатия? Алтруизъм? И аз обичам научна фантастика.

Неактивен night_shadow

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 300
  • Karma: +37/-56
    • Профил
Re:Диамантите полудяха
« Отговор #88 -: Декември 13, 2009, 03:29:22 pm »
аз пък мисля, че екипа обръща внимание на всички или почти всички изказвания на потребителите, но просто и екипа си има някакви ограничения какво трябва да направи и как да го направи....  аукциона е добре направен и предлага много и добри опции и еднствените които могат да регулират цените сме самите ние, нали знаете за кривите на търсене и предлагане и пазарното равновесие
относно бъговете - най-сериозните се отстраняват веднага, но неможе да се пускат нови провинции, да се измислят нови противници, да се тестват, да се пребалансират и т.н. и т.н. И всичко това да стане за минути...