Автор Тема: Диамантите полудяха  (Прочетена 12499 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен гььг

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 71
  • Karma: +13/-13
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Диамантите полудяха
« Отговор #15 -: Декември 04, 2009, 07:03:05 pm »
стига де, досега ревахме, че ни били силни и битките били на загуба, сега пък били слаби... няма угодия  8)

  Реваха Някои - не всички. Не е правилно да се слагат всички играчи под общ знаменател!

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Re:Диамантите полудяха
« Отговор #16 -: Декември 04, 2009, 07:03:36 pm »
прилчно се печели само от битките в Абатството
поне според мен
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Неактивен RoLeR

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 753
  • Karma: +69/-87
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Диамантите полудяха
« Отговор #17 -: Декември 04, 2009, 07:04:23 pm »
Ихаа за 10 мин докато се изкапя 50 бройки отишли.275к сухо в джоба.Но диамантите не трябва да са толкова скъпи.Или предметите трябва да поскъпнат драстично.Аз просто се възползвах.
My birthday 21st July..................................
а пък вегетарианците отново да ядат кренвирши :D

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Re:Диамантите полудяха
« Отговор #18 -: Декември 04, 2009, 07:04:44 pm »
 Реваха Някои - не всички. Не е правилно да се слагат всички играчи под общ знаменател!
извинявай ако съм те засегнала, но не мисля да изброявам поименно  *rose*
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Kilgor

  • Гост
Re:Диамантите полудяха
« Отговор #19 -: Декември 04, 2009, 07:05:01 pm »

  А къде е тогава баланса за тези от кат.4 и кат.5 които от една битка вадят по 15 - 20 000 злато и с тях купуват 5-6 диаманта(при цена 3000) ?
 Не мислиш ли че това също е дисбаланс???

Не. Тези от кат 4 и 5 са много силни и развити, логично и много по-богати. Бият се с неизмеримо по- силни врагове, ядат по-скъпа храна, и екипировката им струва по милион парчето. В тези категорий стандарта е друг. Лично аз съм против някой 13то ниво с един sms да изкара повече злато от развит с много труд герой. Този герой цял ден е напасвал наемници, трепал се е с редки мутанти и т.н. В крайна сметка като си приспадне разходите я му останат 100-200к чисти, я не. А някой дето се бие с обикновени вълци, дето и чисто гол ги бия, с един sms прави по 300к.

По лично моя си преценка един диамант не струва повече от 1000 злато.

Неактивен Kiko80

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 403
  • Karma: +63/-81
    • Профил
Re:Диамантите полудяха
« Отговор #20 -: Декември 04, 2009, 07:08:14 pm »
значи, аз ще дам своите сметки за пример, всеки си смята за него си.
Преди 20 дни някаде успях да направя 400 точки в трета категория, тогава заредих 240 диаманта (пуснах ордена и тн.), след 20 дни правене на предмети имам 0 диаманти и към 400 000 злато, към 10-15 оръжия за общо 200 000 злато и 2 много добри епични копия които оценявам на по 400 000, сметнато това прави общо 1 400 000 злато което по днешна цена = 233 диаманта, демек съм на загуба :), като не съм смятал какво мие струвало да стигна 400 точки и загубените точки за действие а и евентуалното продабане на тези предмети ;), защото несе копува много
« Последна редакция: Декември 04, 2009, 07:10:35 pm от Kiko80 »
   

Неактивен ColdAsLife

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +61/-65
    • Профил
Re:Диамантите полудяха
« Отговор #21 -: Декември 04, 2009, 07:10:56 pm »
значи, аз ще дам своите сметки за пример, всеки си смята за него си.
Преди 20 дни някаде успях да направя 400 точки в трета категория, тогава заредих 240 диаманта (пуснах ордена и тн.), след 20 дни правене на предмети имам 0 диаманти и към 400 000 злато, към 10-15 оръжия за общо 200 000 злато и 2 много добри епични копия които оценявам на по 400 000, сметнато това прави общо 1 400 000 злато което по днешна цена = 233 диаманта, демек съм на загуба :), като не съм смятал какво мие струвало да стигна 400 точки и загубените точки за действие а и евентуалното продабане на тези предмети ;), защото несе копува много
Ок на загуба си,но при положение че направиш наистина хубав епичен предмет(от тия които никога не стигат до пазара) ще си напред:) Още по темата и по 10к да станат диамантите  героите 4-5к  пак ще са на + от парите.Всеки ден си купувам по 20 диаманта 24 битки в Абатсвото средно са 300к без да броя парите от предмети и евентуалния дроп на рецепти(които са адски скъпи).ЗА мен смисъла на занаятчийството е да правиш хубави предмети за себе си и гилдията не за печалба,защото както всеки може да види на пазара има само клошарии а най-добрите предмети никога не стигат до там.

Едит щото лагнах :)
« Последна редакция: Декември 04, 2009, 07:18:11 pm от ColdAsLife »

Неактивен RoLeR

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 753
  • Karma: +69/-87
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Диамантите полудяха
« Отговор #22 -: Декември 04, 2009, 07:12:56 pm »
Колди ти майстор ли ?Когато ми покажеш един твой специален предмет говори.И си сметни колко ти е струвало да го направиш.
My birthday 21st July..................................
а пък вегетарианците отново да ядат кренвирши :D

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Re:Диамантите полудяха
« Отговор #23 -: Декември 04, 2009, 07:13:40 pm »
на пръв поглед изглежда, че един хубав епичен предмет избива всички разходи, но истината е, че излизаш в добрия случай на 0 и започваш пак да харчиш като замаян
но това не е важно, никой ни не ни кара да развиваме занаят, да майсторим - правим го, защото така ни е интересно, там сме намерили тръпка в играта
пък и всеки сам си прави сметките какво, как, защо и на каква цена да купува (продава)
на мен не ми е изгодно да купувам диаманти на тази цена, но явно за други не е така, все някой купува...
« Последна редакция: Декември 04, 2009, 07:46:12 pm от Skarlet »
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Неактивен Kiko80

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 403
  • Karma: +63/-81
    • Профил
Re:Диамантите полудяха
« Отговор #24 -: Декември 04, 2009, 07:14:17 pm »
е аз написах че имам 2 наистина хубави :), ако копие с +1 обсег, +6 точност, + минимални  и + максимални поражения и + 12% критичен нее хубаво за теб, наистина не знам кое щее хубаво :)
« Последна редакция: Декември 04, 2009, 07:16:54 pm от Kiko80 »
   

Неактивен гььг

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 71
  • Karma: +13/-13
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Диамантите полудяха
« Отговор #25 -: Декември 04, 2009, 07:22:32 pm »
   За какви загуби и за какви печалби става на въпрос аз просто не Ви разбирам ???
   Това е игра от която може да се търси единствено някакво удоволствие и разтоварване,а не някакви сметки как да прецакаме някой друг за да сме добре самите ние и да не даваме пари за диаманти от собствения си джоб!
   Преди време един от играчите беше решил да сривва пазара за диаманти,но явно се отказа навреме.

  На който не му харесва цената в злато на диамантите да си пусне SMS и да си закупи такива 8)

Неактивен Kiko80

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 403
  • Karma: +63/-81
    • Профил
Re:Диамантите полудяха
« Отговор #26 -: Декември 04, 2009, 07:28:16 pm »
не съм съгласен с теб, но както казах всеки си прави сам сметката, аз моята я направих  8)
   

Неактивен malelele

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 377
  • Karma: +83/-112
  • Банани с пижами
    • Профил
Re:Диамантите полудяха
« Отговор #27 -: Декември 04, 2009, 07:30:52 pm »
Прецакване или не все пак играта трябва да дава някакво предимство на този който си напъва малко мозъчните гънки,а не само на някакви типажи дето се чудят къде да си набухат всичките пари  :)
Не искам някои да ме разбира грешно в момента ще си купувам диамнти независимо дали ще струват 1500 или 7500,а да пращам смс или да използвам дебитна карта няма да стане скоро време в  момента няма стимул да бързам за никъде няма мотивация,а като нямам мотивация в играта защо да  им плашам ???

Неактивен ColdAsLife

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +61/-65
    • Профил
Re:Диамантите полудяха
« Отговор #28 -: Декември 04, 2009, 07:56:03 pm »
Прецакване или не все пак играта трябва да дава някакво предимство на този който си напъва малко мозъчните гънки,а не само на някакви типажи дето се чудят къде да си набухат всичките пари  :)
Не искам някои да ме разбира грешно в момента ще си купувам диамнти независимо дали ще струват 1500 или 7500,а да пращам смс или да използвам дебитна карта няма да стане скоро време в  момента няма стимул да бързам за никъде няма мотивация,а като нямам мотивация в играта защо да  им плашам ???

Естествено че е по добре да не плащаш реални пари особено пък за безплатна игра.Винаги ще има хора които ще пращат смс за да си набавят необходимите пари.Темата поне както аз я схванах е че цените на диамантите скочиха доста рязко и нависоко,за което единственото ми обяснение е че играчите 4-5к са доста богати и могат да си позволят да ги купуват,също така се навъдиха и страшно много занаятчии което допълнително увеличава търсенто на диаманти.А и в момента освен да купуваш ресурси и да ковеш или диаманти просто няма за какво друго да си изхарчиш парите.В момента в който се появят хубави предмети на пазара като от темата за хвалби  нещата ще се нормализират,защото тогава ще се влагат пари и в предмети.

pithtath

  • Гост
Re:Диамантите полудяха
« Отговор #29 -: Декември 04, 2009, 08:13:30 pm »
_xxx3xxx_ - поклон!