Автор Тема: Малко помощ  (Прочетена 7985 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Mulan36

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 183
  • Karma: +35/-24
  • МОМИЧЕ СЪМ!
    • Профил
Малко помощ
« -: Декември 06, 2009, 08:20:20 pm »
Преди да започна да обясня какво е фик.Фик е текст изимслен от фенове на определено детско,филм или аниме.Та
започнах да пиша коледен наруто фик,но запецнах и ми трабва помощ да го завърша.Ето го:
Беше Бъдни вечер.Наруто се разхождаше из Коноха и търсеше подаръци за Какаши,Сакура и омразния Сасуке.Изведнъж той видя магазин за шеги и влезе.Там видя кутия отвория и боксова ръкавица го фрасна в лицето.Той разгледа и купи кутията за Сасуке.Взе я и излезе.Продължи разходката и срещна Хината.И тя търсеше подаръци.Като видя Наруто забърза срещу него,целуна го  по устните и забяга назат.Момчето остана вкаменено,изчерви се и реши да й вземе подарък й на нея.Продължи разходката си.Стигна до цветарския магазин на Ино и влезе.Веднага видя букет изкуствени червени рози и мигновенно ги взе.Като излезе си каза:
“Взех само за Сасуке и Хината.Остава да взема за Какаши и Сакура”
И продължи да върви.Видя една книжарница и се сети за Какаши.Влезе и веднага видя любимата му книга-“Всички видове секс пози”.Взе я,превърна се на възрастен и я плати.Като излезе продължи и видя магазин за дрехи,влезе и заразглежда женските.
Видя идеалният подарък за Сакура-дебела червена рокля,като нейната и по-тънко розово яке.Купи ги и двете и излезе.Прибра се,преоблече се и тръгна към тренировачната площадка.
Като стигна започна да тренира расенган и докато се усети то станало тъмно.Прибра се,облече си пижамата,яде рамен и си легна.
На сутринта се събуди весел,закуси,се преоблече се,взе подаръците и тръгна към къщата на Сасуке.Като стигна  остави подаръка,звънна и се затича към Сакура.Стига и до нейната къща,остави торбиата с дрехите,звънна и тръгна бързо към Какаши.Наруто просто мина покрай къщата на сенсея си,остави книгата пред вратата,звънна и продължи към Хината.Стигна до имението на класа Хюга и звънна.Хината му отвори и каза:
-Зддрррааааавей.....Нарутооо-кун!Каккквоо праавишш туккк?
-Здравей,Хината-чан!Това е за теб!
И Наруто подаде на момичето розите.Хината се изчерви и припадна.Наруто я хвана и занесе в болницата.Там Тсунаде я прегледа и каза на Наруто:
-Спокойно,Наруто!Тя ще се свести след около 15 минути.
Момчето се усокои и я изчака да се свести.Хината се свести и Наруто отиде при нея.
-Хината,вчера защо го направи?
-Защото те харееесвамм...
Каза едва чуто Хината.
-И аз те харесвам,Хината.Искаш ли довечера  да отидем на рамен?Само двамата?
-Но днес е Коледа...
-Знам.Не ми се празнува сам...Е искаш ли?
-Даа!В колко ччаасаа?
-Ще те взема в 7 часа вечерта?
-Добреее.
-По добре ли си?
-Дам.Ще се прибирам
Каза Хината,стана от болничното легло и тръгна към вратата.Наруто й отвори и тръгна след нея.Момичето се прибра в имението,а момчето в неговата къща.
Подговката за срещата:
Когато Хината се прибра,Неджи я пита къде беше.Тя му отговори:
-Излязох,срещнах се с Наруто и той ме покани на среща довечера...
 -Браво на теб,Хината!Кога ще те вземе?
-В 7 часа.
-Тогава отивай да се оправяш,защото е 6 без 10
-Добре.
И момичето отиде в стаята си.Извади си най-хубавата зимна рокля,облече я,сложи си дебел чорапогащик,гримира се и си направи прическа.Тя свърши всичко за 1 час.Погледна часът и видя,че е 7 без 10.
В това време при Наруто:
Наруто се прибра развълнуван.Събу си обувките и се качи бос в стаята си.Влезе и разтършува гардероба си.След 30 минути търсене намери дебеличък смокинг и подобаваща вратовръстка.Докато се облече минаха още 30 минути,след като вече беше облечен,веднага слезе,обу се и тръгна към Хината.
Наруто пристигна пред имението на Хюга и звънна.Този път Неджи му отвори:
-Здравей,Наруто!Да вземеш Хината ли?
Неджи попита доста закачливо.
-Амии,да.
Беше отговора на Наруто.В този момент Хината се появи зад братовчед си:
-Неджи ще се отдръпнеш ли?
Неджи се обърна и й даде път.Хината излезе:
-Ще тръгваме ли?
-Разбира се!
И двамата тръгнаха.След 15 минути стигнаха заведението на Ичираку.Наруто отвори вратата на заведението и даде път да влезе.Хината влезе,а момчето след нея.Видяха свободна маса и момчето издърпа стол,за да може момичето да седне.Тя седна,а след нея и той.Хината поръча и Наруто.
 
МОМИЧЕ СЪМ!не ме бъркайте с момче!

Неактивен Mulan36

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 183
  • Karma: +35/-24
  • МОМИЧЕ СЪМ!
    • Профил
Re:Малко помощ
« Отговор #1 -: Декември 06, 2009, 08:45:49 pm »
Някой ще помогне ли??????????
МОМИЧЕ СЪМ!не ме бъркайте с момче!

Неактивен toniboni5

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 398
  • Karma: +50/-218
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Малко помощ
« Отговор #2 -: Декември 06, 2009, 09:12:12 pm »
Нямам идея...
Предложеният от Вас на аукциона Светещите юмруци бе купен. Получихте 14250000 злато. *THANK*

Неактивен toniboni5

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 398
  • Karma: +50/-218
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Малко помощ
« Отговор #3 -: Декември 06, 2009, 09:12:38 pm »
Не се интересувам от анимета.
Предложеният от Вас на аукциона Светещите юмруци бе купен. Получихте 14250000 злато. *THANK*

Неактивен Mulan36

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 183
  • Karma: +35/-24
  • МОМИЧЕ СЪМ!
    • Профил
Re:Малко помощ
« Отговор #4 -: Декември 06, 2009, 09:13:51 pm »
Искам помощ защото фика е за конкурс...а той свършва на 18 декември...
МОМИЧЕ СЪМ!не ме бъркайте с момче!

Неактивен AACC

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-143
  • колкото добър ,толкова проклет
    • Профил
Re:Малко помощ
« Отговор #5 -: Декември 06, 2009, 09:36:12 pm »
раменът бил свършил и те поръчали жабешки бутове
Сервит,орът Джирая едноръкия отишъл и им сервиръл Бута на Гамабунта сички били щастливи н дошли терористи с конай и Ак47 НАРУТА СЕ РАЗВИКАЛ КАГО ЛУД РАЗЕНГАААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААН
и тръгнал терористите се оказали ...фили и го ... и това били сичките му познати а това бил неговия подарък за нова година
Знам къде продават много удобни пешкири за забърсване на олигавени и просълзени тинейджъри... :D :D :D

Неактивен Lenovo

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 66
  • Karma: +11/-28
    • Профил
Re:Малко помощ
« Отговор #6 -: Декември 06, 2009, 09:37:30 pm »
Отново се дъниш в правописа

а на Мулан желая успех :)

Неактивен Mulan36

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 183
  • Karma: +35/-24
  • МОМИЧЕ СЪМ!
    • Профил
Re:Малко помощ
« Отговор #7 -: Декември 06, 2009, 09:38:25 pm »
раменът бил свършил и те поръчали жабешки бутове
Сервит,орът Джирая едноръкия отишъл и им сервиръл Бута на Гамабунта сички били щастливи н дошли терористи с конай и Ак47 НАРУТА СЕ РАЗВИКАЛ КАГО ЛУД РАЗЕНГАААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААН
и тръгнал терористите се оказали ...фили и го ... и това били сичките му познати а това бил неговия подарък за нова година
Не става.Да е по-малка бойнствено,све пак е коледен фик
МОМИЧЕ СЪМ!не ме бъркайте с момче!

Неактивен Mulan36

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 183
  • Karma: +35/-24
  • МОМИЧЕ СЪМ!
    • Профил
Re:Малко помощ
« Отговор #8 -: Декември 06, 2009, 09:39:32 pm »
Отново се дъниш в правописа

а на Мулан желая успех :)
Благозаря.Аз се чудя дали досега фика ми е добър,защото ми е първия....
МОМИЧЕ СЪМ!не ме бъркайте с момче!

Неактивен AACC

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-143
  • колкото добър ,толкова проклет
    • Профил
Re:Малко помощ
« Отговор #9 -: Декември 06, 2009, 09:40:44 pm »
добър е
Знам къде продават много удобни пешкири за забърсване на олигавени и просълзени тинейджъри... :D :D :D

Неактивен Mulan36

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 183
  • Karma: +35/-24
  • МОМИЧЕ СЪМ!
    • Профил
Re:Малко помощ
« Отговор #10 -: Декември 06, 2009, 09:41:24 pm »
добър е
супер!само да го довърша...
МОМИЧЕ СЪМ!не ме бъркайте с момче!

Неактивен malelele

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 377
  • Karma: +83/-112
  • Банани с пижами
    • Профил
Re:Малко помощ
« Отговор #11 -: Декември 06, 2009, 11:27:04 pm »
В случая не ми е ясно защо трябва да  режеш крилата на детето ,а и не е ли по-добре да се занимава с това да си пише тези разказчета отколкото да пие,пуши и още много други неща които правят някои от връстниците и :)

Неактивен Mulan36

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 183
  • Karma: +35/-24
  • МОМИЧЕ СЪМ!
    • Профил
Re:Малко помощ
« Отговор #12 -: Декември 07, 2009, 11:51:43 am »
Ами не е добър да ти кажа ... и е и за онзи с Н (Наруто май) т.е труд на вятъра ... нямаше ли за какво друго да пишеш ?
Аз харесвам Наруто,а и без това конкурса е от наруто фориум
МОМИЧЕ СЪМ!не ме бъркайте с момче!

Неактивен AACC

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-143
  • колкото добър ,толкова проклет
    • Профил
Re:Малко помощ
« Отговор #13 -: Декември 07, 2009, 12:28:39 pm »
Ами не е добър да ти кажа ... и е и за онзи с Н (Наруто май) т.е труд на вятъра ... нямаше ли за какво друго да пишеш ?


ДЕД като не ти Харесва си мълчи направи нещо по добро от тва пък тогава се прави на голям критик
Знам къде продават много удобни пешкири за забърсване на олигавени и просълзени тинейджъри... :D :D :D

Неактивен toniboni5

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 398
  • Karma: +50/-218
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Малко помощ
« Отговор #14 -: Декември 07, 2009, 04:25:29 pm »
Намерил  кой да ми казва какво да правя  :D Мулан щом не го направи ти какъв си ?
Мулан то и наруто форум ли има ? :О Добре  поне каже горе-долу в каква насока да е продължението(убииства,раздяла,щастие)
Раздялата я махай :)

П.П. И аз преди гледах Наруто, но ми омръзна.
Предложеният от Вас на аукциона Светещите юмруци бе купен. Получихте 14250000 злато. *THANK*