Автор Тема: Малко помощ  (Прочетена 7989 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:Малко помощ
« Отговор #15 -: Декември 07, 2009, 05:46:56 pm »
Намерил  кой да ми казва какво да правя  :D Мулан щом не го направи ти какъв си ?
Мулан то и наруто форум ли има ? :О Добре  поне каже горе-долу в каква насока да е продължението(убииства,раздяла,щастие)

Дед когато някой моли за помощ в "категория" в която ти не си компетентен просто не се обаждай ... ще спестиш много неприятни чувства ;)

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:Малко помощ
« Отговор #16 -: Декември 07, 2009, 06:34:55 pm »
Ти в момента спамиш ;) Защо си мислиш,че не мога да и помогна ? Да каже нещо ориентировъчно пък ще видим ;) От вчера си се заял с мен бебо,което не говори добре за теб ;) Ако имаш да ми казваш нещо кажи ми го на лично ;)

Не ме разбирай погрешно ... неприято е да ти кажат че си се мъчил с нещо напразно... особено ако не е напразно ;) А то не е защото на нея и харесва а и ще спечели конкурса ;)
« Последна редакция: Декември 07, 2009, 06:51:48 pm от mortito »

Неактивен spirit95

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +66/-88
    • Профил
Re:Малко помощ
« Отговор #17 -: Декември 07, 2009, 07:45:55 pm »
Това няма нищо общо с това,което каза в предишният си пост или пък с това,което цитира,ама карай .. ако ще помагаш = помагай и не ме занимавай с глупостите си !
Ами и ти ако ще помагаш-помагай, ако ли не спри да спамиш!!! Къв е тоя зор да спамиш във всяка тема, земи се спри бе човек!!! *hmm*
Колкото повече приятели- толкова повече предатели

Неактивен spirit95

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +66/-88
    • Профил
Re:Малко помощ
« Отговор #18 -: Декември 07, 2009, 08:02:36 pm »
На всяко гърне меродия .. аре трайкай си ! Сега за какво спамиш пък ти ?
Аз чакам мулан да се появи и да даде някакви насоки .. ти защо се месиш ?
Защото ми писна от спамери като теб, каде си мислат, че са над другите, познай какво-ти не си нищо повече от останалите и никой не ти дава право да критикуваш и да спамиш!!!
Извинявам се на мулан за спама.
Колкото повече приятели- толкова повече предатели

Неактивен Mulan36

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 183
  • Karma: +35/-24
  • МОМИЧЕ СЪМ!
    • Профил
Re:Малко помощ
« Отговор #19 -: Декември 07, 2009, 08:34:39 pm »
Защото ми писна от спамери като теб, каде си мислат, че са над другите, познай какво-ти не си нищо повече от останалите и никой не ти дава право да критикуваш и да спамиш!!!
Извинявам се на мулан за спама.
Айде от мен да мине,на всички прощавам,че са спамели.А края на фика искам да е щастлив.Все пак на Коледа се случват чудеса!
МОМИЧЕ СЪМ!не ме бъркайте с момче!

Неактивен radostinao6

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 215
  • Karma: +12/-24
    • Профил
Re:Малко помощ
« Отговор #20 -: Декември 07, 2009, 08:35:47 pm »
саске и наруто да се сдобрят :D

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:Малко помощ
« Отговор #21 -: Декември 07, 2009, 08:36:53 pm »
В края 1то момче да се улюбва в едното момиче и готова работата ... сватба (с "т" или "д" се пишеше ? )

Неактивен Mulan36

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 183
  • Karma: +35/-24
  • МОМИЧЕ СЪМ!
    • Профил
Re:Малко помощ
« Отговор #22 -: Декември 07, 2009, 08:38:14 pm »
саске и наруто да се сдобрят :D
яко,но след подаръка на Наруто....малко срожно.А сетих се!Сасуке е поканил Сакура на среща в същия ресторант,
а Какаши също да е на среща с...Куренай и те да са в същия ресторант и чак тогава да се сдобрят Наруто и Сасуке!Много благодаря Радостина!
МОМИЧЕ СЪМ!не ме бъркайте с момче!

Неактивен radostinao6

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 215
  • Karma: +12/-24
    • Профил
Re:Малко помощ
« Отговор #23 -: Декември 07, 2009, 08:46:55 pm »
сасуке като е поканил сакура най-много някой да отиде в болница >:( :D

Неактивен radostinao6

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 215
  • Karma: +12/-24
    • Профил
Re:Малко помощ
« Отговор #24 -: Декември 07, 2009, 08:50:08 pm »
може като са отишли наруто се е ядосал и решил да зарадва сакура с подаръка тя се зарадва и го целува :-*

Неактивен radostinao6

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 215
  • Karma: +12/-24
    • Профил
Re:Малко помощ
« Отговор #25 -: Декември 07, 2009, 08:52:25 pm »
а после даде и подаръка на сасуке и ръкавицата го одари по лицето и от смях какаши си е изсипал топлата супа върху себе си :D

Неактивен Mulan36

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 183
  • Karma: +35/-24
  • МОМИЧЕ СЪМ!
    • Профил
Re:Малко помощ
« Отговор #26 -: Декември 07, 2009, 08:52:34 pm »
може като са отишли наруто се е ядосал и решил да зарадва сакура с подаръка тя се зарадва и го целува :-*
Харесвам повече двойката НаруХина...И затова искам да има добър край поне за тях
МОМИЧЕ СЪМ!не ме бъркайте с момче!

Неактивен Mulan36

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 183
  • Karma: +35/-24
  • МОМИЧЕ СЪМ!
    • Профил
Re:Малко помощ
« Отговор #27 -: Декември 07, 2009, 08:53:33 pm »
а после даде и подаръка на сасуке и ръкавицата го одари по лицето и от смях какаши си е изсипал топлата супа върху себе си :D
много смешни продължения измисляш! :D :D :D :D :D :D
МОМИЧЕ СЪМ!не ме бъркайте с момче!

Неактивен radostinao6

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 215
  • Karma: +12/-24
    • Профил
Re:Малко помощ
« Отговор #28 -: Декември 07, 2009, 08:53:53 pm »
 малко смях да има

Неактивен Mulan36

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 183
  • Karma: +35/-24
  • МОМИЧЕ СЪМ!
    • Профил
Re:Малко помощ
« Отговор #29 -: Декември 07, 2009, 08:57:02 pm »
Ето фика малко променен
Беше Бъдни вечер.Наруто се разхождаше из Коноха и търсеше подаръци за Какаши,Сакура и омразния Сасуке.Изведнъж магазин за шеги грабна окото му и той влезе в него. Разглеждайки стоката  видя кутия ,отвори я и една боксова ръкавица го фрасна в лицето.Той я погледна още веднъж и купи кутията за Сасуке.Помисли малко и поръча да закачат една миризлива бомбичка под ръкавицата. Предвкусвайки предстоящето удоволствие той взе красиво опакованият капан  и излезе подсмихвайки се от магазина.Продължи разходката си докато срещна Хината.Тя вървеше по улицата оглеждайки празнично украсените витрини .Като видя Наруто се втурна към  него,целуна го  по устните и грациозно се дръпна назад.Момчето остана вкаменено,изчерви се и смаян от мислите си реши че такава целувка заслужава подарък.Премалял стигна до цветарския магазин на Ино.Зад гърба на Ино се открояваше букет прекрасни червени рози и Наруто мигновенно го взе. Като излезе си каза:
“Взех само за Сасуке и Хината.Остава да взема за Какаши и Сакура”
И продължи да върви.Видя една книжарница и се сети за Какаши.Влезе и попита  любимата му книга-“ Секс пози в поле от рози”.Взе я,преобрази се на възрастен и плати на книжаря. Излизайки от книжарницата  видя магазин за дрехи.
Още от вратата видя идеалният подарък за Сакура-дебела червена рокля,в любимия и стил  и по-тънко розово яке.Вместо да се чуди кое да купи взе и двете а продавачката направи прекрасна декорация на опаковката .
След като се прибра,той се преоблече и тръгна към  тренировачната площадка.
Като стигна започна да тренира расенган и докато се усети вечерния мрак покриваше околните улици .В къщи облече домашната си пижамата,яде рамен и си легна.
На сутринта се събуди весел,след закуската се преоблече,взе подаръците и тръгна към къщата на Сасуке.Като стигна  остави подаръка на прага ,звънна и премалял от смях се затича към Сакура.Стигайки до нейната къща,подпря на вратата красиво опакованият подарак, отново звънна и тръгна бързо към боксониерата на  Какаши.Наруто просто мина покрай къщата на сенсея си,остави книгата пред вратата, и след като позвъни задъхвайки се продължи едвам едвам към Хината. Стигна до имението на клана Хюга и звънна.Хината му отвори и каза:
-Зддрррааааавей.....Нарутооо-кун!Каккквоо праавишш туккк?
-Здравей,Хината-чан!Това е за теб!
И навеждайки глава Наруто подаде на момичето розите.Изчервявайки се Хината припадна.Наруто я подхвана нежно докато падаше и я понесе към болницата.Още щом видя червения оттенък по лицето и  Тсунаде с хитра усмивка каза на Наруто:
-Спокойно,Наруто!Тя ще се свести ...след 15-на минути.
Момчето се успокои за момент и търпеливо зачака.Хината се свести и Наруто отиде при нея.
-Хината,вчера защо го направи?
-Защото те харееесвамм...
Каза едва чуто Хината.
-И аз те харесвам,Хината.Искаш ли довечера  да отидем на рамен?Само двамата?
-Но днес е Коледа...
-Знам.Не ми се празнува сам...Е искаш ли?
-Даа!В колко ччаасаа?
-Ще те взема в 7 часа вечерта?
-Добреее.
-По добре ли си?
-Дам.Ще се прибирам
Каза Хината,стана от болничното легло и тръгна към вратата.Наруто й отвори и тръгна след нея.Момичето се прибра в имението,а момчето в неговата къща.
Подготовката за срещата:
Когато Хината се прибра,Неджи я попита къде е била.Тя му отговори:
-Излязох,срещнах се с Наруто и той ме покани на среща довечера...
 -Браво на теб,Хината!Кога ще те вземе?
-В 7 часа.
-Тогава отивай да се приготвиш , защото е 6 без 10
-Добре.
И момичето отиде в стаята си.Извади си най-хубавата зимна рокля,облече я,сложи си дебел чорапогащик,сложи си грим  и си направи прическа.Тя свърши всичко за 1 час.Погледна часовникът и видя,че е 7 без 10.
В това време при Наруто:
Наруто се прибра развълнуван.Събу обувките си със замах и се качи бос в стаята си.Влезе и започна да тършува из гардероба си.След 30 минути търсене намери дебеличък смокинг и подходяща папионка. Докато облече непривичните за него дрехи минаха още 30 минути, като хареса това което видя в огледалото,веднага слезе,обу се и тръгна към дома на Хината.
Наруто стигна пред имението на Хюга и натисна с треперещ пръст входния звънец.Този път Неджи му отвори:
-Здравей,Наруто!Да вземеш Хината ли?
Неджи попита доста закачливо.
-Амии,да.
Беше отговора на Наруто.В този момент Хината се появи зад братовчед си:
-Неджи ще се отдръпнеш ли?
Неджи се обърна и й даде път.Хината излезе:
-Ще тръгваме ли?
-Разбира се!
И двамата тръгнаха.След 15 минути стигнаха заведението на Ичираку.Наруто отвори вратата на заведението и и даде път да влезе.Хината влезе,а момчето едвам пристъпи след нея. Наруто заради европейските си дрехи реши да се придържа към европейския етикет затова  издърпа стола пред масата която беше запазил за вечерта,за да може момичето да седне. Тя седна,а след нея и той.Хината поръча и Наруто.Когато ясенето им дойде те видяха,че и Сасуке и Сакура са тук на вечеря и ги поздравиха.Сакура и Сасуке също ги поздравиха и се преместиха на съседната маса до тяхната.Когато двойката СасуСаку бяха до двойката НаруХина всички се заговориха.
Разговори:
Мимочета:
Сакура:
-Здравей,Хината!Как си?
Хината:
-Здравей,Сакура!Добре съм,а ти?
-И аз съм добре.Как си уреди среща?
-Амиии...Вчера целунах Наруто по устните и днес ме покани на среща...А ти как излезе със Сасуке?
-Странно...Сасуке ме покани на среща по същия начин...

Момчета:
 Наруто:
-Здравей,Сасуке!Как си?
Сасуке(мрачен):
-Здрасти,Наруто.Ти ли ми даде подаръка с ръкавицата?
-Да..
Сасуке(много весел):
-Тогава много благодаря!Беше идеален за Итачи!
МОМИЧЕ СЪМ!не ме бъркайте с момче!