Автор Тема: проблем при изработка на рубини  (Прочетена 1678 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен blackito

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 150
  • Karma: +8/-8
    • Профил
    • Ел. поща
проблем при изработка на рубини
« -: Декември 07, 2009, 05:43:24 pm »
пуснах да изработвам 12 рубина..даде ми изработка х2-4пъти иизработка х4-3пъти ,а излязоха 16 рубина.    http://yfrog.com/14screenshot014vbj....акаунт popa77  бета

Неактивен blackito

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 150
  • Karma: +8/-8
    • Профил
    • Ел. поща
Re:проблем при изработка на рубини
« Отговор #1 -: Декември 08, 2009, 05:49:50 pm »
чудя се вече,дали ще има развитие по темата,няма ли кой да провери проблема ако обичате

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re:проблем при изработка на рубини
« Отговор #2 -: Декември 08, 2009, 06:01:25 pm »
Да аз проверих ситуацията и действително в базата са записани тези критични изработки х4. Видях че имате и 16 в момента в себе си. Пробвах при мен на тестов акаунт и нямах никакви проблеми с доста голямо количество. Можете ли да ми дадете някакви подробности като дали е било от моментна изработка, дали сте излизали от играте след като сте ги пуснали и преди да са станали и имали ли сте 400 точки при пускането.

Утре ще предгледам и транзакциите ви на предмети от тогава за да видя дали действително 16 Рубина са ви дадени или е визуален проблем и ако има разминаване ще Ви ги добавя.

Неактивен blackito

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 150
  • Karma: +8/-8
    • Профил
    • Ел. поща
Re:проблем при изработка на рубини
« Отговор #3 -: Декември 08, 2009, 06:05:07 pm »
пуснах ги с моментална изработка,не съм излизал от играта..забелязах проблема и веднага снимах,след което докладвах...след това пуснах ахати,за да видя дали пак ще има проблем,но всичко беше наред...единствено само с рубините имаше проблем ако не се лъжа ме ощети 12 броя

Неактивен blackito

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 150
  • Karma: +8/-8
    • Профил
    • Ел. поща
Re:проблем при изработка на рубини
« Отговор #4 -: Декември 09, 2009, 05:53:54 pm »
Да аз проверих ситуацията и действително в базата са записани тези критични изработки х4. Видях че имате и 16 в момента в себе си. Пробвах при мен на тестов акаунт и нямах никакви проблеми с доста голямо количество. Можете ли да ми дадете някакви подробности като дали е било от моментна изработка, дали сте излизали от играте след като сте ги пуснали и преди да са станали и имали ли сте 400 точки при пускането.

Утре ще предгледам и транзакциите ви на предмети от тогава за да видя дали действително 16 Рубина са ви дадени или е визуален проблем и ако има разминаване ще Ви ги добавя.
има ли развитие с проблема  :)

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re:проблем при изработка на рубини
« Отговор #5 -: Декември 09, 2009, 06:10:17 pm »
Бяха ви върнати 9 обработени рубина ( 4*2 + 3*4 + 5 = 25 а са ви дадени 16  ). Проблема изглежда е бил моментен в момента няма такъв.

Неактивен blackito

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 150
  • Karma: +8/-8
    • Профил
    • Ел. поща
Re:проблем при изработка на рубини
« Отговор #6 -: Декември 09, 2009, 07:29:48 pm »
благодаря..заключвам