Автор Тема: Пръстени и Амулети 3-та категория !!  (Прочетена 9720 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен kyky

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 398
  • Karma: +35/-28
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Пръстени и Амулети 3-та категория !!
« Отговор #60 -: Декември 18, 2009, 05:09:52 pm »
Добре!Прав си,че ресурса е скъп,но пазара се саморегулира откъм диаманти,ресурс и злато.В 3-кат по принцип рядко се купуват редките предмети.И затова вдигате цените на легендарните неща,че поне да си избиете цената на ресурса които сте хвърлили,но как според вас другите играчи могат да си позволят такова бижу.Тази цена се равнява на една епична броня за 280 к.Всеки герой,който има толкова пари първо би се облякъл и после ще си слага бижута.

Така е , тези пръстени не са за всеки а за този който може да си ги позволи , ако става въпрос продавам една синя броня за 250к може да я погледнеш и ако си купиш такава епична ще те поздравя.

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re:Пръстени и Амулети 3-та категория !!
« Отговор #61 -: Декември 18, 2009, 05:19:37 pm »
Така е , тези пръстени не са за всеки а за този който може да си ги позволи , ако става въпрос продавам една синя броня за 250к може да я погледнеш и ако си купиш такава епична ще те поздравя.
В момента нуждата ми е да си намеря бижута на прилична цена.Относно бронята,сдобил съм се с хубава броня отговаряща на нуждите ми на героя.Но все пак благодаря за предложението. ;)

Неактивен kyky

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 398
  • Karma: +35/-28
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Пръстени и Амулети 3-та категория !!
« Отговор #62 -: Декември 18, 2009, 05:23:16 pm »


Ето ти един епичен за 160 к