Автор Тема: Наемник  (Прочетена 1157 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен UnDead

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 21
  • Karma: +1/-2
    • Профил
Наемник
« -: Декември 11, 2009, 10:27:09 pm »
Как да го накарам тоя тупан наемника да се бие за мене?Има си дрехи,има си всичко и преди битка там има някво квадратченценценцецне :D :D дето седи срещу надницата му и опитвам да цъкна на него понеже реших,че ще маркира нещо ама ...маки :D нищо не става,а се бия срещу някви дет са отбор

Неактивен nrganev

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 188
  • Karma: +24/-8
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Наемник
« Отговор #1 -: Декември 11, 2009, 10:31:07 pm »
Ако не ти дава да го цъкнеш означава че е мъртав. Тогава трябва да го заведеш в лецебницата или да му дадеш от отвара на живота.Когато е мъртав неможеш да му даваш колби с кръв или храна.
Ако ти позволява да го цъкнеш, но не те пуска с него в битка, означава че нямаш достатъчно злато да му платиш надницата

Неактивен UnDead

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 21
  • Karma: +1/-2
    • Профил
Re:Наемник
« Отговор #2 -: Декември 11, 2009, 10:41:43 pm »
Такам..разходих го до доктора имам пари за надницата :(

Неактивен jegooooo

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 14
  • Karma: +1/-0
    • Профил
Re:Наемник
« Отговор #3 -: Декември 11, 2009, 11:20:37 pm »
при мен (почти) същата работа.На битката с лидера останах сам,при положение че бяха маркирани.Защо така дезертираха :'(  ще ги  *HUNTER* сега немога и да ги маркирам

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Наемник
« Отговор #4 -: Декември 12, 2009, 01:50:21 am »
Такам..разходих го до доктора имам пари за надницата :(

при мен (почти) същата работа.На битката с лидера останах сам,при положение че бяха маркирани.Защо така дезертираха :'(  ще ги  *HUNTER* сега немога и да ги маркирам
Зоната в която искате да ги ползвате многостепенна ли е ?
В тези зони ако не ползвате наемниците в някой от рундовете след това не може да ги ползвате , независимо че са живи и имате пари за надниците им .