Автор Тема: Каква ми е стойността на златото?  (Прочетена 4996 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Dilo

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 412
  • Karma: +58/-79
    • Профил
Каква ми е стойността на златото?
« -: Декември 12, 2009, 12:31:35 pm »
Имам питане към власт имащите в тази прекрасна игра.Кажете ми каква ми е стойността на златото?Диамантите като свършат за какво ми е това злато?



Както се вижда на пазара има 244 диаманта , аз в банката имам 5.5 мил злато .Хайде сега ми кажете ,ако ги купя аз или някой друг какво правиме?Аз на ден харча по над 50 диаманта , и като свършат?Да някой ще каже пускаш смс . Да ама тогава за какво ми е това злато? И пак се връщаме на въпроса от заглавието на темата и за какво ми е това злато?
« Последна редакция: Декември 12, 2009, 12:35:58 pm от Dilo »

Неактивен ColdAsLife

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +61/-65
    • Профил
Re:Каква ми е стойността на златото?
« Отговор #1 -: Декември 12, 2009, 12:43:21 pm »
Като пуснат провинции 5к ,много лесно ще му намериш приложение.Също така ако играеш само с един герой доста лесно се харчи злато за ресурс или предмети ,които ти самия не изработваш.

Неактивен Dilo

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 412
  • Karma: +58/-79
    • Профил
Re:Каква ми е стойността на златото?
« Отговор #2 -: Декември 12, 2009, 12:47:03 pm »
Като пуснат провинции 5к ,много лесно ще му намериш приложение.Също така ако играеш само с един герой доста лесно се харчи злато за ресурс или предмети ,които ти самия не изработваш.

Всичките дрехи си правя сам.Ресурса от пазара си го взимам с пари.Златото намаляваше , когато купувах диаманти.

Неактивен _eli

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 95
  • Karma: +16/-9
    • Профил
Re:Каква ми е стойността на златото?
« Отговор #3 -: Декември 12, 2009, 12:55:35 pm »
Изкупи диамантите да видиш какво ще стане, според мен ще се появят нови оферти над 10к

Kilgor

  • Гост
Re:Каква ми е стойността на златото?
« Отговор #4 -: Декември 12, 2009, 12:58:47 pm »
Изкупи диамантите да видиш какво ще стане, според мен ще се появят нови оферти над 10к

То беше близо. Преди малко бяха останали 50 диаманта, и се показваха на 8 и 12к в листата.

Неактивен Dilo

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 412
  • Karma: +58/-79
    • Профил
Re:Каква ми е стойността на златото?
« Отговор #5 -: Декември 12, 2009, 01:01:26 pm »
Нещо куца в цялата система.Остава само да пуснат админите малко да регулират пазара  ;D

Неактивен infinityyy

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 503
  • Karma: +56/-75
    • Профил
Re:Каква ми е стойността на златото?
« Отговор #6 -: Декември 12, 2009, 01:01:54 pm »
наистина стойността на диамантите се покачва много бързо .. до някой друг ден ще стигнат 20к  :D :D

Неактивен malelele

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 377
  • Karma: +83/-112
  • Банани с пижами
    • Профил
Re:Каква ми е стойността на златото?
« Отговор #7 -: Декември 12, 2009, 01:03:32 pm »
И да се изкупят диамантите няма да стане нищо грандиозно досега 2 или 3 пъти съм виждал пазара без диаманти и единственото последствие е известно повишаване на цената,а и си има хора които ги остроива определена цена на диаманта и ще видим оферти от по 200,300,400 диаманта от  "играчи" 5-15 ниво :)

Неактивен ColdAsLife

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +61/-65
    • Профил
Re:Каква ми е стойността на златото?
« Отговор #8 -: Декември 12, 2009, 01:04:12 pm »
Никъде не е казано че трябва да харчиш по 50 диаманта на ден,за да играеш.Като(ако) свършат диамантите или чакаш или пращаш смс просто е.И на мен ми е по приятно и интересно да купувам 24 хода всеки ден и да си сменяма колбите в магазина,защото ме мързи да отида до друга провинция,но ако свършат диамантите ще изчакам да пуснат нови и ако цената ми харесва ще си купя.През останалото време ще търся или ще се уговарям с някой майстор да ми направи предмет какъвто желая и винаги ще намеря приложение и стойност на парите си.

Неактивен _eli

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 95
  • Karma: +16/-9
    • Профил
Re:Каква ми е стойността на златото?
« Отговор #9 -: Декември 12, 2009, 01:09:26 pm »
Изкупи диамантите да видиш какво ще стане, според мен ще се появят нови оферти над 10к
Пазарна икономика в действие - вече има над 500 диаманта на пазара

Неактивен Dilo

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 412
  • Karma: +58/-79
    • Профил
Re:Каква ми е стойността на златото?
« Отговор #10 -: Декември 12, 2009, 01:13:45 pm »
Никъде не е казано че трябва да харчиш по 50 диаманта на ден,за да играеш.Като(ако) свършат диамантите или чакаш или пращаш смс просто е.И на мен ми е по приятно и интересно да купувам 24 хода всеки ден и да си сменяма колбите в магазина,защото ме мързи да отида до друга провинция,но ако свършат диамантите ще изчакам да пуснат нови и ако цената ми харесва ще си купя.През останалото време ще търся или ще се уговарям с някой майстор да ми направи предмет какъвто желая и винаги ще намеря приложение и стойност на парите си.

А ако сам си правиш предметите?Да никъде не е казано , че трябва да харча по 50 диаманта .Но нали тази игра е направена да се забавляваш.Когато самата игра ти предлага тази възможност ти го правиш.До сега не малко диаманти съм купил и то не с смс и знам как се купуват.
Тази тема не е направена да се заяждам с когото и да е.Просто искам да се види какво може или не може да се направи.

П.с

Само не забравяй , че в тази игра има и икономически модел има и цена на произведени неща  ;)

Неактивен ColdAsLife

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +61/-65
    • Профил
Re:Каква ми е стойността на златото?
« Отговор #11 -: Декември 12, 2009, 01:20:53 pm »
Ти питаш каква е стойността на златото,аз ти излагам моето мнение,нищо повече.
Но за едно нещо си прав играта има нужда от промени(най-вече от нови провинции),защото виждам че доста хора са отегчени.

Неактивен malelele

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 377
  • Karma: +83/-112
  • Банани с пижами
    • Профил
Re:Каква ми е стойността на златото?
« Отговор #12 -: Декември 12, 2009, 01:21:16 pm »
Много ми е интересно диаманта си качи цената повече от 2 пъти за 1 месец,а предметите на аукциона не са поскъпнали даже бих казал,че цената им пада надолу :)

Неактивен ColdAsLife

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +61/-65
    • Профил
Re:Каква ми е стойността на златото?
« Отговор #13 -: Декември 12, 2009, 01:23:54 pm »
Факт,защото се извъдиха много майстори -мултаци  според мен.Всеки сам си добива ресурс и сам си кове и после гледа да се отърве бързо от предмета за да купува диаманти :)

Неактивен Dilo

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 412
  • Karma: +58/-79
    • Профил
Re:Каква ми е стойността на златото?
« Отговор #14 -: Декември 12, 2009, 01:27:54 pm »
Цената на  диамантите расте ... а ако ви покажа колко писма имам да продам нещо почти на 1/2 от обявената цена , която съм дал