Автор Тема: Каква ми е стойността на златото?  (Прочетена 4992 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Каква ми е стойността на златото?
« Отговор #15 -: Декември 12, 2009, 01:28:59 pm »
И преди са питали за регулации по пазара на диаманти- отговорът беше, че пазарът ще си остане свободен.

Неактивен Lenovo

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 66
  • Karma: +11/-28
    • Профил
Re:Каква ми е стойността на златото?
« Отговор #16 -: Декември 12, 2009, 04:05:21 pm »

Както се вижда на пазара има 244 диаманта , аз в банката имам 5.5 мил злато .Хайде сега ми кажете ,ако ги купя аз или някой друг какво правиме?Аз на ден харча по над 50 диаманта , и като свършат?


като ти е много златото или пък диамантите прати на мене малко бе :)

П.П. Ник - > Lenovo  8)

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re:Каква ми е стойността на златото?
« Отговор #17 -: Декември 12, 2009, 04:42:13 pm »
Диамантите достигнаха своята реална цена.Какво повече искате ? да изкарвате по 5 диаманта от 1 битка ли ?

newcomer

  • Гост
Re:Каква ми е стойността на златото?
« Отговор #18 -: Декември 12, 2009, 05:03:49 pm »
Целта на всяка online игра е да печели пари. А пари влагат тези, които продават диаманти закупени чрез левчета. Във всички случаи те трябва да се привилегировани - да има специално отношение към тях. Защитавайки техните интереси, играта защитава своите. Всичко останало е на второ място.

Kilgor

  • Гост
Re:Каква ми е стойността на златото?
« Отговор #19 -: Декември 12, 2009, 05:19:30 pm »
Целта на всяка online игра е да печели пари. А пари влагат тези, които продават диаманти закупени чрез левчета. Във всички случаи те трябва да се привилегировани - да има специално отношение към тях. Защитавайки техните интереси, играта защитава своите. Всичко останало е на второ място.

Koлко по-евтини са диамантите, толкова повече смс-и трябва да изпрати, този който разчита на тях. Играта има изгода от много ниска цена на диамантите. Вместо с продажбата на един смс диаманти, за закопуването на дадена броня примерно, да е необходима продажбата на 2 или 3 смс-а.

newcomer

  • Гост
Re:Каква ми е стойността на златото?
« Отговор #20 -: Декември 12, 2009, 05:28:54 pm »
Koлко по-евтини са диамантите, толкова повече смс-и трябва да изпрати, този който разчита на тях. Играта има изгода от много ниска цена на диамантите. Вместо с продажбата на един смс диаманти, за закопуването на дадена броня примерно, да е необходима продажбата на 2 или 3 смс-а.

Много опростена схема предлагаш :) Цената на диаманта трябва да е достатъчно атрактивна за да се купят диаманти чрез левчета. Иначе покупката на диаманти ще спадне. Във всички случаи в централата на ИХ има доста по-умни глави от тебе и мене, сведующи в сферата на икономиката и съм убеден, че знаят какво правят.
« Последна редакция: Декември 12, 2009, 05:32:03 pm от newcomer »

Kilgor

  • Гост
Re:Каква ми е стойността на златото?
« Отговор #21 -: Декември 12, 2009, 05:33:45 pm »
Е те едва ли определят цените. Нали твърдят, и нямам основание да се съмнявам, че пазарът е свободен. Разбира се, ако диамантите са прекалено евтини, ще се загуби стимул да се пращат смс-и. Но когато бяха по 1700 злато предлаганото количество беше по-голямо от сега.

Неактивен spirit95

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +66/-88
    • Профил
Re:Каква ми е стойността на златото?
« Отговор #22 -: Декември 12, 2009, 06:49:25 pm »
Целта на всяка online игра е да печели пари. А пари влагат тези, които продават диаманти закупени чрез левчета. Във всички случаи те трябва да се привилегировани - да има специално отношение към тях. Защитавайки техните интереси, играта защитава своите. Всичко останало е на второ място.
Да разбирам ли, че ако някой които не праща смс-и или не дава пари за диаманти, докладва за бъг в играта и друг които дава пари за диаманти докладва за бъг, ще се провери бъга на 2рия човек (този с диамантите) ???
Колкото повече приятели- толкова повече предатели

Неактивен гььг

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 71
  • Karma: +13/-13
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Каква ми е стойността на златото?
« Отговор #23 -: Декември 12, 2009, 07:13:00 pm »
Целта на всяка online игра е да печели пари. А пари влагат тези, които продават диаманти закупени чрез левчета. Във всички случаи те трябва да се привилегировани - да има специално отношение към тях. Защитавайки техните интереси, играта защитава своите. Всичко останало е на второ място.


  Ако това е схващането и на екипа,то тогава много жалко за цялата игра!
 
  Не мислех че може да има точно такова разделение на играчите :o

  Та нали точно тези които не купуват диаманти с левчета са тези които в действителност купувайки ги за злато ги харчат най-бързо и лесно.
Благодарение именно на играчите купуващи диаманти със злато го има и пазара на диаманти.
 
Що за начин на разсъждение е това: Във всички случаи те трябва да се привилегировани - да има специално отношение към тях *xxx*

Неактивен torkvemada

  • Jester
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 138
  • Karma: +57/-73
    • Профил
Re:Каква ми е стойността на златото?
« Отговор #24 -: Декември 12, 2009, 07:15:45 pm »
Аз един диамант не съм купил с реални пари, а харча по 20 на ден за купуване на ходове. Такива като мен са също толкова полезни за собствениците на играта, колкото и ниските нива герои, които продават диаманти.
Емпатия? Алтруизъм? И аз обичам научна фантастика.

Неактивен malelele

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 377
  • Karma: +83/-112
  • Банани с пижами
    • Профил
Re:Каква ми е стойността на златото?
« Отговор #25 -: Декември 12, 2009, 07:26:38 pm »
Няма какво да се ядосвате разделение м/у играчи  не може да съществува ,защото ако  ги няма тези които купуват диаманти със злато или вобще играчи които не пращат смс играта ще върви много по бавно,мудно и безинтересно по простата причина че броя на играчите ще намалее.За мен очарованието на играта  е възможността да играеш със много и различни хора които мислят по-различен начин и напредват не само със смс,а и с малко мислене :D

Неактивен FatJIm

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +74/-141
    • Профил
Re:Каква ми е стойността на златото?
« Отговор #26 -: Декември 12, 2009, 07:29:50 pm »
И преди са питали за регулации по пазара на диаманти- отговорът беше, че пазарът ще си остане свободен.

В света не съществува пазар, който да е 100% свободен.

На играч 1 категория, който продава 100 диаманта, не му е чиста работата. Толкова много злато просто НЕ МУ ТРЯБВА. Там с 5к правиш чудеса. Не може и да втори герой на някой напреднал, че да му праща голда - системата му прибира 10% - по-добре да му прати направо диамантите, че е безплатно.
Иначе диаманти са необходими, за да активираш премиум, ордени и т. н. Но ако цената им е ниска - всеки може да си купи от играчите, които ги продават. Без да пуска смс-и А когато някой продава диаманти, нормално то е защото му трябва злато, за да си купи нещо от аукциона. И за да си го купи, в негов интерес е да пусне по-ниска цена, за да го продате по-бързо.
Но... някой или някои, които имат достъп до неограничено злато и не им пука от премиуми, могат да си позволят да изкупуват диамантите на по-ниската цена и да продават на по-висока.
И... искаш премиум, а диамантите ти идат скъпи? Нямаш проблем, човече - пусни смс! :D
"НЕ ЗНАМ" се пише разделно, за разлика от "НЕГРАМОТЕН"!

Неактивен gabarko2

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 326
  • Karma: +42/-60
    • Профил
Re:Каква ми е стойността на златото?
« Отговор #27 -: Декември 12, 2009, 07:41:09 pm »
Цялата система е сбъркана според мен с тия диаманти... Може би има някакъв замисъл, но не трябва да е точно такъв. Да вземем например магазините в които се продават предемети (редки и дебилни) за диаманти. Че те повечето от тия предмети не струват и 0,000001 диамант които ми се появяват. Стойността на един диамант е 9,6 стотинки, което е нереално някак си. Не съм играл скоро онлайн игри, но до преди година за онлайн игра се плащаше около 2,4-2,5лв за месец да си вип, премиум или както и да било. Тук в тази игра печалбарството е изведено на уникална висота!
Човешкото око е ненаситно!

Неактивен spirit95

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +66/-88
    • Профил
Re:Каква ми е стойността на златото?
« Отговор #28 -: Декември 12, 2009, 08:32:17 pm »
Аз бих дал пари за игра НО ако си заслужава! Ами мога да кажа, че заради тази игра никога не бих дал пари, просто ако и екипа мисли като newcomer.... *UNDECIDED*
Колкото повече приятели- толкова повече предатели

NightFiary

  • Гост
Re:Каква ми е стойността на златото?
« Отговор #29 -: Декември 12, 2009, 09:33:21 pm »
Целта на всяка online игра е да печели пари. А пари влагат тези, които продават диаманти закупени чрез левчета. Във всички случаи те трябва да се привилегировани - да има специално отношение към тях. Защитавайки техните интереси, играта защитава своите. Всичко останало е на второ място.

Сиреч който не дава пари за играта е никой това се разбира от думите ти!!!