Автор Тема: Само два дни игра, а толкова много проблеми...  (Прочетена 3021 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Poohbear

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 0
  • Karma: +0/-1
    • Профил
    • Ел. поща
Здравейте,

Първо искам да кажа, че играта е страхотна и много ми допада. За съжаление установих, че тя е поредната добра идея, която е развалена от многото недомислици. Само за два дни игра успях да натрупам достатъчно отрицателни впечатления. По ред на номерата:

1. Мисия в Жълъдовата гора. Трябва да убия 4 мечки. Досега съм използвал 22 атаки за 3(!) мечки. Когато помолих за помощ, ме увериха, че животните излизат на напълно случаен принцип. Дали??... А и друго си мисля - като отивам в гората за мечки, предполага се, че знам къде са те, нали? Най много да срещна някой глиган или вълк, но това би трябвало да са единични случаи.

2. Помолих за помощ за мечките. Не мога да пусна ново съобщение, защото съм си изчерпал лимита на незнам какви си билети!! Добре, пиша си аз в единствения "билет", но той вече е отишъл на н-та страница, защото е бил наченат вчера (??). Съмнявам се, че някой вече ще го види да му отговори.

3. Обявих един спечелен в битка сатър на аукциона. По златото ми в момента съдя, че е бил продаден. Само че никъде не видях информация дали е така, кой го е купил и т.н.

4. И накрая - профилактиката. Умно. Прилича ми на тези работници, които поставят маркировка по софийските улици по същото време - в най натоварения трафик. За тези работи си има нощи!

Та така. И съм само 4-то ниво, не ми се мисли какво ще се случва нагоре :)

Сигурно ще продължа да играя играта, защото ми харесва, но едно нещо знам отсега - няма да похарча нито лев за диаманти. А нали това в крайна сметка е целта на задачката ви, автори мили мои!?

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Само два дни игра, а толкова много проблеми...
« Отговор #1 -: Декември 14, 2009, 03:03:54 pm »
Сърдитко

Все за нещо ще намери
да се начумери:
ту му млякото горещо,
ту пък друго нещо.

И за дето Петко вкъщи
често тъй се мръщи,
Николинка, Ваньо, Митко
викат му Сърдитко.

Неактивен RoLeR

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 753
  • Karma: +69/-87
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Само два дни игра, а толкова много проблеми...
« Отговор #2 -: Декември 14, 2009, 03:04:27 pm »
Информацията да кой гу е купил е едно чевено пликче до където и твоето злато отвори го и там пише колко злато си получил.Но не пише кой го е купил.
My birthday 21st July..................................
а пък вегетарианците отново да ядат кренвирши :D

Неактивен Redrose

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 93
  • Karma: +18/-20
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Само два дни игра, а толкова много проблеми...
« Отговор #3 -: Декември 14, 2009, 03:08:13 pm »
Pooh в тази игра късмета играе голяма роля.Не се готви за непреодолими препятствия или за епични предмети,а само за късмет-добър или лош(и някъде25% умение да играеш)  :P
Every person is a miracle which had never happened before and will never happen again

Неактивен ColdAsLife

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +61/-65
    • Профил
Re:Само два дни игра, а толкова много проблеми...
« Отговор #4 -: Декември 14, 2009, 03:12:21 pm »
Колегата е прав за късмета ;) Играта може да се подобри в някои аспекти но това не зависи от играчите или зависи в прекалено малка степен.Ако ти харесва играта можеш лесно да преглътнеш недостатъците като се фокусираш върху нещата които са ти приятни.

п.с.Агенте ти мод ли си или спамер ?
« Последна редакция: Декември 14, 2009, 03:16:02 pm от ColdAsLife »

Неактивен RoLeR

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 753
  • Karma: +69/-87
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Само два дни игра, а толкова много проблеми...
« Отговор #5 -: Декември 14, 2009, 03:14:57 pm »
Май спамер.А спамера да не ми дадеш банан не съм гладен. :D :D :D :D :D :D :D :D :D
My birthday 21st July..................................
а пък вегетарианците отново да ядат кренвирши :D

Неактивен Redrose

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 93
  • Karma: +18/-20
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Само два дни игра, а толкова много проблеми...
« Отговор #6 -: Декември 14, 2009, 03:15:39 pm »
п.с.Агенте ти мод ли си или спамер ?
+K  наистина го хвана в спам  :D
Every person is a miracle which had never happened before and will never happen again

Неактивен RoLeR

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 753
  • Karma: +69/-87
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Само два дни игра, а толкова много проблеми...
« Отговор #7 -: Декември 14, 2009, 03:17:03 pm »
Абе и аз бях питал защо няма път между грунар и пустите и той почна ми приказва за инфраструктура.
My birthday 21st July..................................
а пък вегетарианците отново да ядат кренвирши :D

Неактивен Poohbear

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 0
  • Karma: +0/-1
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Само два дни игра, а толкова много проблеми...
« Отговор #8 -: Декември 14, 2009, 03:19:39 pm »
Извинявам се за обвиненията за аукциона, видях системното съобщение. :) Междувременно атаките станаха с една повече - 23, мечка пак немА.

Към агента, който загуби клиента - обясни ми моля те като по-начетен, как се получи, че от 23 атаки има 3 мечки. Намеси теорията на вероятностите (шансът е 1/3, аз вече отивам към 1/8)...

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Само два дни игра, а толкова много проблеми...
« Отговор #9 -: Декември 14, 2009, 03:23:53 pm »
Ти си от пророците, за които говорих сутринта. От онзи ден разбрахме, че си Категория 3 и взе да откриваш Америка. Досега не се ли замисли, че някой се е запитал защо няма такъв път. Не знаеш ли или по-скоро не прочете ли, че едно време нямаше път Бунар-Грунар, а сега има. Защо не попита тогава ама вие защо сложихте път ? Кой го построи ? Обявихте ли обществена поръчка ? Обезщетихте ли часните собственици през чиито имоти минава пътя ?

Че и сега - аз ако отивам в гората не знам ли къде са мечките. Кой ходи в гората и знае къде са мечките и глиганите ? Има ли ловци тук ? Продадох сатър, взех му парите ама на кой съм го продал, ама откъде ми дойдоха парите ...  Профилактиката защо не я правите като реша да легна и да спя. а?А?А?А?А

Ей Петковци ! Я се стегнете.

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Само два дни игра, а толкова много проблеми...
« Отговор #10 -: Декември 14, 2009, 03:25:40 pm »
Сигурно ще продължа да играя играта, защото ми харесва, но едно нещо знам отсега - няма да похарча нито лев за диаманти. А нали това в крайна сметка е целта на задачката ви, автори мили мои!?

На това ако викаш клиент, не го пожелавам на никой.

Неактивен Redrose

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 93
  • Karma: +18/-20
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Само два дни игра, а толкова много проблеми...
« Отговор #11 -: Декември 14, 2009, 03:26:31 pm »
Pooh недей и ти така.Замисли се - казано ли е някъде изрично,че има равен шанс да ги срещнеш.Може шанса за мечка да е 10% в тази зона.Ако играта наистина ти харесва и продължиш да я играеш ще станеш специалист по теория на вероятностите,както всички сериозни играчи  *hihi*
Every person is a miracle which had never happened before and will never happen again

Неактивен ColdAsLife

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +61/-65
    • Профил
Re:Само два дни игра, а толкова много проблеми...
« Отговор #12 -: Декември 14, 2009, 03:27:59 pm »
Шансът си е шанс.В 4к имах задача от приключението да убия 12 моба от даден вид, на мястото което са те има 2 вида мобове-групи по 3,тоест трябваше 4 пъти да ми се паднат и бях готов.При шанс 50/50  ми отне около 30 опита за да  ми се паднат 4 пъти.

П.с за теорията ти по горе относно смс-те.Всяка подобна игра се прави с  идеята да е възможно поне да се самоиздържа,ако не да печели.Едва ли има човек който би вложил толкова голямо усилие за да прави кефа на всякакви  нормални хора,деца,полуидиоти и прочие.Винаги ще има хора които пускат смс и такива които не пускат.Но в момента в който има недостиг на смс-и и играта неможе вече да се самоиздържа всичко ще спре и  някак  си това е по лошият вариант за масата потребители,отколкото  несъвършена но все пак занимателна и приятна игра скоято да си губят/убиват времето и тн.

Неактивен Poohbear

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 0
  • Karma: +0/-1
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Само два дни игра, а толкова много проблеми...
« Отговор #13 -: Декември 14, 2009, 03:33:14 pm »
Re: Мисия невъзможна??   13-12-2009
    Съществата излизат на абсолютно произволен принцип, така че е съвсем нормално да не ви излезе и една мечка

Това ми отговориха, като попитах за помощ, Redrose.

Агента, пази си нервите, ще ти трябват. ;) Но не ми отговори на въпроса...

Иначе за клиентелата май не си прав, защото харесвам да плащам за да се забавлявам, а вие губите потенциален клиент - а каквото и да говорим при вас става въпрос за пари (диаманти) ;) И за лова май не си прав - не съм ловец, но чувам хората как говорят - отиваме на лов за глигани, примерно, или зайци - сигурно избират някаква подходяща екипировка или пък кучета, знам ли...

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Само два дни игра, а толкова много проблеми...
« Отговор #14 -: Декември 14, 2009, 03:35:42 pm »
И връщат ли се всеки път с глигани, патици и зайци ? Рибарите всеки път ли хващат щука или каракудата им спори повече. Хайде да не издребняваме.