Автор Тема: ЗанаятчийствоVSНиво  (Прочетена 1265 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Човек

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 91
  • Karma: +6/-4
    • Профил
    • Ел. поща
ЗанаятчийствоVSНиво
« -: Май 27, 2009, 08:21:42 pm »
Десето ниво съм...разкриха ми се новите територии, съответно мога да купувам рецепти 2ро ниво на занаята ми.
Въпросът ми е струва ли си да се развивам като занаятчия в момента...или е по-добре да вдигна до към 20-то ниво?
Попринцип не използвам много занаята си, предпочитам да си купувам итемите, пък и няма много хора в гилдията, които да желаят итеми
Съвети?

Неактивен satarius

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 42
  • Karma: +8/-5
  • Всеки има право на борба-никой няма право да съди
    • Профил
Re:ЗанаятчийствоVSНиво
« Отговор #1 -: Май 27, 2009, 08:32:41 pm »
аз лично си развих занаята още преди 10 ниво. До трета категория кожара и втора майстор брони, сега шапка на тояга ;D всеки сам избира стратегията
За всяко крайно решение причината е страхът.

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:ЗанаятчийствоVSНиво
« Отговор #2 -: Май 28, 2009, 07:31:04 am »
Десето ниво съм...разкриха ми се новите територии, съответно мога да купувам рецепти 2ро ниво на занаята ми.
Въпросът ми е струва ли си да се развивам като занаятчия в момента...или е по-добре да вдигна до към 20-то ниво?
Попринцип не използвам много занаята си, предпочитам да си купувам итемите, пък и няма много хора в гилдията, които да желаят итеми
Съвети?

Според мен лично в момента пазара е доста наситен с предмети от втора категория а за да направиш рядък предмет е необходимо да вложиш много усилия в занаятчийството и ресурси.

Освен това добиването на ресурси необходими за тях ще ти отнеме доста време и ходове, така че ако искаш да качваш нивата, занаятчийството ще ти бъде в ущърб.