Автор Тема: Прост върпос!  (Прочетена 1113 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен icedream

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 190
  • Karma: +12/-28
  • Hello, I am balance!
    • Профил
Прост върпос!
« -: Декември 15, 2009, 03:12:28 pm »
Здр на всички надявам се някои да ми отговори на питането! От скоро играя и не съм наясно с някои неща но нали за това са форумите Та да питам има ли някъде посочено коя рецепта какво изисква нямам предвид тези от магазините а да речем примерно за 2ра категория рецептите които могат да паднат от дроп са тази, тази , и тази за да се ориентира човек какво да търси на аукциона и какви ресурси ще са му необходими ако иска да си я направи сам! Благодаря!

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Прост върпос!
« Отговор #1 -: Декември 15, 2009, 03:15:07 pm »
Не може да си направиш сам рецепта.

Неактивен icedream

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 190
  • Karma: +12/-28
  • Hello, I am balance!
    • Профил
Re:Прост върпос!
« Отговор #2 -: Декември 15, 2009, 03:32:50 pm »
Не да си направя сам! А да знам за категория 2 какви са възможните рецепти от дроп за 3те вида специалности Просто дали може от някъде да се видят коя какво иска и за какво става въпрос.Примерно рецепта Кожени ръкавици изисква /1-во ,2-ро и така/ Да знаеш какви ресурси се изискват това ми е питането И мерси за бързия отговор!

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Прост върпос!
« Отговор #3 -: Декември 15, 2009, 03:42:25 pm »
Ами всяка рецепта на аукциона е ясно какво иска. Само трябва да сложиш курсора върху нея.

Неактивен icedream

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 190
  • Karma: +12/-28
  • Hello, I am balance!
    • Профил
Re:Прост върпос!
« Отговор #4 -: Декември 15, 2009, 03:46:48 pm »
за аукциона ми е ясно как се борави с рецептите Мисля че не ме разбираш какво те питам! Може ли някаде да се видят всички рецепти които са от категория 2 примерно какво изискват и коя какви бонуси дава Говоря за рецепти от дроп не за тези в аукциона те са фиксирани Само за дропа!И ако има такова място да ми дадеш линк или ако няма възможно ли е да се направи такова нещо!Давам ти  пример с други игри които не са от тоя сорт Примерно в диабло 2 на Hell може да ти дропи 10 вида итеми само 1 босс и те са фиксирани каво точно Друг бос други предмети но като ти трябва даден предмет или в нашия случай рецепта Отиваш и блъскаш само него за конкретните предмети Дано ме разбирате!

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Прост върпос!
« Отговор #5 -: Декември 15, 2009, 03:49:08 pm »
Няма такъв линк. Може да се направи, но не в този форум, а във фенски сайт ако има такъв.