Автор Тема: Максимални бонуси  (Прочетена 1993 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Fuginio

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 56
  • Karma: +4/-16
    • Профил
    • Ел. поща
Максимални бонуси
« -: Декември 18, 2009, 03:46:26 pm »
Къде мога да прочета кои са максималните бонуси за оръвия,брони,бижута??

Неактивен Lord_SEVEN

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 776
  • Karma: +92/-109
    • Профил
Re:Максимални бонуси
« Отговор #1 -: Декември 18, 2009, 03:48:02 pm »
Никъде. Всяко изработено (рядко, легендарно или епично) оръжие, броня или бижу е с индивидуални показатели и не се знае докато не се произведе какви ще са му бонусите.
"I am a person, and my name is Lord_SEVEN."
 "This is the end for you, my master."
”Ако ме убиеш,ще стана по-могъщ отколкото можеш да си представиш”

Неактивен Fuginio

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 56
  • Karma: +4/-16
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Максимални бонуси
« Отговор #2 -: Декември 18, 2009, 04:27:28 pm »
ок дай ми пример (снимка) на предмети които са 3та категория и се водят едни от най-силните предмети в играта

Неактивен night_shadow

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 300
  • Karma: +37/-56
    • Профил
Re:Максимални бонуси
« Отговор #3 -: Декември 18, 2009, 04:31:42 pm »
 Колко е максимума на занаятчийски точки във всяка категория и какъв е диапазона на бонусите които могат да бъдат получени ?

Максимумът на занаятчийски точки в категория 1 е 200 и в нея могат да бъдат изработвани само редки предмети. Бонусите за оръжия, брони и щитове варират от 1-4, за останалите предмети от 1-2.

Максимумът на занаятчийски точки в категория 2 е 300 и в нея могат да бъдат изработвани само редки и легендарни предмети. Бонусите за оръжия, брони и щитове са в диапазона от 4-8, а за останалите предмети – от 2-4.

Максимумът на занаятчийски точки в категория 3 е 400 и в нея могат да бъдат изработвани редки, легендарни и епични предмети. Бонусите за оръжия, брони и щитове са от 6 - 12, а за останалите предмети – от 3-6.  Същото се отнася и за следващите категории, като там бонусите се увеличават пропорционално.



има го в често задавани въпроси, но няма кой да чете  ;D

Неактивен Fuginio

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 56
  • Karma: +4/-16
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Максимални бонуси
« Отговор #4 -: Декември 18, 2009, 04:43:46 pm »
това съм го прочел още когато започнах да играя. Но все още се уча. Ще ти дам пример :искам да си купя лък 3та категория аз знам какво искам и го чакам ,но можеби то изобщо не съществува .А не искам да си давам и парите за лък, който същност не представлява нищо особнно

Неактивен night_shadow

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 300
  • Karma: +37/-56
    • Профил
Re:Максимални бонуси
« Отговор #5 -: Декември 18, 2009, 04:52:39 pm »
ами както се видя максималния бонус в 3-та категория е 12 и ако самия предмет има обикновен камък ще има допълнителен бонус от 6 на даден атрибут което прави максимален от 18 на дадения атрибут, а ако е рубинена рецепта има базов бонус от 12 на един атрибут или по 6 на два, но ако чакаш да се появи нещо с 4-5 атрибута на максимални стойности може да остарееш защото всичко е въпрос на зар и някой да хвърли такъв зар си е равно на 6-ца от тотото, а и такъв предмет ще влезе във форума само в темите за хвалби (никого намя да стигна пазара).

Ако искаш добър лък търси да има +1 на обсег, възможно най-много критичен и ловкост и точност колкото се може повече, от последните две може и само едното ако е достатъчно много и няма да имаш проблеми ако си разпределиш добре уменията

едно добро решение е "върховен композитен лък" който е с база 12-84, 3 обсег, 6 точност и 6 ловкост, при бонус обсег, критичен и допълнително ловкост или точност си става страхотно оръжие ;)
« Последна редакция: Декември 18, 2009, 04:58:10 pm от night_shadow »

Неактивен ColdAsLife

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +61/-65
    • Профил
Re:Максимални бонуси
« Отговор #6 -: Декември 18, 2009, 04:58:53 pm »
ами както се видя максималния бонус в 3-та категория е 12 и ако самия предмет има обикновен камък ще има допълнителен бонус от 6 на даден атрибут което прави максимален от 18 на дадения атрибут, а ако е рубинена рецепта има базов бонус от 12 на един атрибут или по 6 на два, но ако чакаш да се появи нещо с 4-5 атрибута на максимални стойности може да остарееш защото всичко е въпрос на зар и някой да хвърли такъв зар си е равно на 6-ца от тотото, а и такъв предмет ще влезе във форума само в темите за хвалби (никого намя да стигна пазара).

Ако искаш добър лък търси да има +1 на обсег, възможно най-много критичен и ловкост и точност колкото се може повече, от последните две може и само едното ако е достатъчно много и няма да имаш проблеми ако си разпределиш добре уменията

Съгласявам се на 99%.За лък най-добрите бонуси са жизненост или точност или и 2те.Ловкостта е безмислена за ловците.Да добавя и 1 съвет.Ако ще се биеш оснпвно с животни за 3к арбалет е по добре по мое мнение.Можеш да биеш големи групи 4-5-6 с животни без проблем.
« Последна редакция: Декември 18, 2009, 05:00:35 pm от ColdAsLife »

Неактивен night_shadow

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 300
  • Karma: +37/-56
    • Профил
Re:Максимални бонуси
« Отговор #7 -: Декември 18, 2009, 05:35:24 pm »
ако се бие само с животни и ловкостта и жизнеността ще са излишни защото битката ще свършва преди да са го достигнали, но ако се бие с хуманоиди според мен е по-добре да има прилична ловкост за до може да избегне евентуалните понесени поражения от тези които го достигнат, а жизненост може да си набави достатъчно от броните (особено след промените за завишаването й)

Неактивен ColdAsLife

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +61/-65
    • Профил
Re:Максимални бонуси
« Отговор #8 -: Декември 18, 2009, 05:54:09 pm »
ако се бие само с животни и ловкостта и жизнеността ще са излишни защото битката ще свършва преди да са го достигнали, но ако се бие с хуманоиди според мен е по-добре да има прилична ловкост за до може да избегне евентуалните понесени поражения от тези които го достигнат, а жизненост може да си набави достатъчно от броните (особено след промените за завишаването й)

При положение че ловеца няма блок ,да се уповава на избягване за мен е безмислено.Лично за мен по добре да имаш достатъчно кръв отколкото да разчиташ на шанса за избягване. Имах доста битки срещу герои с 4 пъти по малко точност от моята ловкост и ме удряха в 80 % от случаите,шанс може би но предпочитам да не се осланям на него.Още повече че топ героите имат по 250 + точност,невъзможно за ловеца да вдигне 250 +ловкост поне толкова точност и да има все пак и някаква кръв :)
Срещу животни кръв трябва,защото почти всички имат стелт и намаляват обсега и те достигат лесно ако нямаш достатъчно щета.
« Последна редакция: Декември 18, 2009, 05:58:26 pm от ColdAsLife »