Автор Тема: нещо за умението две оръжия на яростния войн  (Прочетена 6701 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Marianeca

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 63
  • Karma: +13/-17
  • Kyokushin - The ultimate truth!
    • Профил
Предлагам по лесно да се качва, не да се профукат 31 точки на майсторства с оръжията които с нищо няма да помогнат понеже не са за лек меч. Просто не виждам за какво изобщо заемат място в списъка с уменията след като не се ползват и вероятно това е най-доброто от списъка с уменията на яростния войн но просто няма как да се изсползва и за тва най вероятно ако не се оправи когато се завърши играта и се пусне нов свят няма да има нит един войн или ако има то ще бъде пазител
"Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За Вселената все пак не съм сигурен."

Алберт Айнщайн

Неактивен Blue shaRk

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 457
  • Karma: +39/-93
    • Профил
    • Ел. поща
Re:нещо за умението две оръжия на яростния войн
« Отговор #1 -: Декември 20, 2009, 11:43:45 am »
Според мен си заслужава да изхабиш толкоз точки за това умение! Ще има доста голямо надмощие над другите,които го нямат това умение! И стрелците го имат,но при тях не си заслужава!

Неактивен White_Fang

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 207
  • Karma: +44/-69
  • Когато съдбата е против теб,толкова по зле за нея!
    • Профил
Re:нещо за умението две оръжия на яростния войн
« Отговор #2 -: Декември 20, 2009, 11:50:47 am »
какво надмощие вече има войни 5 кат пробваха го това умения и се отказаха просто не си заслужава и няма смисъл толкова точки на вятъра :-X
око за две, зъб за чене

Неактивен infinityyy

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 503
  • Karma: +56/-75
    • Профил
Re:нещо за умението две оръжия на яростния войн
« Отговор #3 -: Декември 20, 2009, 01:12:55 pm »
какво надмощие вече има войни 5 кат пробваха го това умения и се отказаха просто не си заслужава и няма смисъл толкова точки на вятъра :-X



Съгласен съм с теб .. може да си с две оръжия но тези точки които си пропилял може да ги използваш за много по хубави умения  ;)

Неактивен Marianeca

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 63
  • Karma: +13/-17
  • Kyokushin - The ultimate truth!
    • Профил
Re:нещо за умението две оръжия на яростния войн
« Отговор #4 -: Декември 20, 2009, 08:14:26 pm »
айде някой от екипа да се искаже по въпроса - ще се промени ли или само ще заема място в списъка с уменията?
"Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За Вселената все пак не съм сигурен."

Алберт Айнщайн

Неактивен Marianeca

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 63
  • Karma: +13/-17
  • Kyokushin - The ultimate truth!
    • Профил
Re:нещо за умението две оръжия на яростния войн
« Отговор #5 -: Декември 21, 2009, 10:14:36 pm »
ехоо никой ли не я вижда тая тема? айде някой от екипа да каже ще стане ли най-употребяваното умение при яростните войни >:( или само ще заема място *UNDECIDED* :'(
"Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За Вселената все пак не съм сигурен."

Алберт Айнщайн

Неактивен Marianeca

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 63
  • Karma: +13/-17
  • Kyokushin - The ultimate truth!
    • Профил
Re:нещо за умението две оръжия на яростния войн
« Отговор #6 -: Декември 26, 2009, 02:20:31 pm »
тая тема за хората от екипа да не би да е призрачна че не я виждат или просто те не влизат в раздел препоръки?
"Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За Вселената все пак не съм сигурен."

Алберт Айнщайн

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:нещо за умението две оръжия на яростния войн
« Отговор #7 -: Декември 26, 2009, 03:35:23 pm »
тая тема за хората от екипа да не би да е призрачна че не я виждат или просто те не влизат в раздел препоръки?

Не виждам как по-лесно да се качва, след като трябва да можеш да боравиш с всички оръжия за да ползваш 2 оръжия. Според мен може да си струва много това умение, и за да достигнеш до него не може да си във 2ра категория, така че ако ти харесва - инвестираш в него, ако не - ползваш други умения. Не виждам какво има да се коментира.

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:нещо за умението две оръжия на яростния войн
« Отговор #8 -: Декември 26, 2009, 04:16:23 pm »
Не виждам как по-лесно да се качва, след като трябва да можеш да боравиш с всички оръжия за да ползваш 2 оръжия. Според мен може да си струва много това умение, и за да достигнеш до него не може да си във 2ра категория, така че ако ти харесва - инвестираш в него, ако не - ползваш други умения. Не виждам какво има да се коментира.

Както се казва "икзакли" ...
А и няма да се губят чак толкова точки когато се въведът бонусите към уменията ;)  ;)

Неактивен Marianeca

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 63
  • Karma: +13/-17
  • Kyokushin - The ultimate truth!
    • Профил
Re:нещо за умението две оръжия на яростния войн
« Отговор #9 -: Декември 26, 2009, 07:42:53 pm »
Не виждам как по-лесно да се качва, след като трябва да можеш да боравиш с всички оръжия за да ползваш 2 оръжия. Според мен може да си струва много това умение, и за да достигнеш до него не може да си във 2ра категория, така че ако ти харесва - инвестираш в него, ако не - ползваш други умения. Не виждам какво има да се коментира.
Ако ще и да го оставят чак за след 5-та кат да се вдига но дане изка 31 излишни точки които даже да не дадът никакъв бонус към това умение просто сега е излишно от списъка с уменията. Като сложим 10 задължителни точки за да се специализира и 31 за излишни майсторства стават 41 точки само за да се оключи умението 2 оръжия и отделно 1 точка за да се исползва то остават 8 точки максимум за други умения, а няма нищо по страшно от войн дигнат добре на точност и жизненост размахващ по едно оръжие във всяка от ръцете си. С мечове 4-та кат ако са епични щетите могат да станат повече от 200 блока повече от 50 и критичния повече от 30 и това само от оръжията а ако се сложат и позиций и бонуси от умението 2 оръжия на максимум става супер, но в сегашния си вид аростния войн не става за нищо - няма нито висок блок нито висок критичен нито високи щети освен ако е с чук но в 4-та кат чук е просто безмислено а умението ще се отключва чак от 5-та и просто седи да заема място от списъка с уменията.
Преди имаше един "ZAX" който спамеше постоянно за това умение но сега го няма - аз продължавам неговото му дело. нищо след старна на официалната версия да няма нито един яростен войн.
"Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За Вселената все пак не съм сигурен."

Алберт Айнщайн

Неактивен vitq

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 329
  • Karma: +91/-204
    • Профил
Re:нещо за умението две оръжия на яростния войн
« Отговор #10 -: Декември 27, 2009, 09:03:25 am »
 :D повечето умения на свирепия войн са бесмисленни. няма никаква фаида от да боравиш с 2 оръжия. пак ще те скъсват от бой. затова мн герой които качиха категорий. станаха пазители и най вече в 5-кат. за свирепия вои само 3 умения са добри. 1- да имаш точици на умението за оръжието с което боравиш. 2-боен вик. 3-въртележка. . съкрушителния удар те прави бавен и мн бои ще отнесеш. и ако админите не оправят този вид герои- няма да останат мн свирепи войни.   :'(
"Натупай герой от ZEALOTS в Етерния преди да те натупат всички oт ZEALOTS и офейкай"

Неактивен Marianeca

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 63
  • Karma: +13/-17
  • Kyokushin - The ultimate truth!
    • Профил
Re:нещо за умението две оръжия на яростния войн
« Отговор #11 -: Декември 27, 2009, 10:11:29 am »
:D повечето умения на свирепия войн са бесмисленни. няма никаква фаида от да боравиш с 2 оръжия. пак ще те скъсват от бой. затова мн герой които качиха категорий. станаха пазители и най вече в 5-кат. за свирепия вои само 3 умения са добри. 1- да имаш точици на умението за оръжието с което боравиш. 2-боен вик. 3-въртележка. . съкрушителния удар те прави бавен и мн бои ще отнесеш. и ако админите не оправят този вид герои- няма да останат мн свирепи войни.   :'(
Точно за това предлагам да махнат нужните точки в майсторствата, за да бъде по-добър война и пак да си слага точки на бойния вик и въртележката, както и да има точки за позицийте понеже и те не са лоши.
"Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За Вселената все пак не съм сигурен."

Алберт Айнщайн

Неактивен vitq

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 329
  • Karma: +91/-204
    • Профил
Re:нещо за умението две оръжия на яростния войн
« Отговор #12 -: Декември 27, 2009, 10:28:24 am »
но админите едва ли ще направят нещо по този въпрос. мн играчи споменават за свирепия войн, но явно вс са неми, и нито виждат- нито чуват за тия проблеми.а и тия задължителни точки са си прецакване. *hmm*
"Натупай герой от ZEALOTS в Етерния преди да те натупат всички oт ZEALOTS и офейкай"

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:нещо за умението две оръжия на яростния войн
« Отговор #13 -: Декември 27, 2009, 05:53:38 pm »
Преди имаше един "ZAX" който спамеше постоянно за това умение но сега го няма - аз продължавам неговото му дело. нищо след старна на официалната версия да няма нито един яростен войн.

Ами препоръчвам ти да продължиш светлото дело на Закс и току виж променили нещо. Мога само да ти кажа че 5та категория ще пратя някой въоражен с 2 меча лично да те бие за да се убедиш полезно ли е умението или не ;). Всичко зависи от правилната стратегия, всеки герой може да бъде успешен. Аз от ден 1 играя пазител, колкото слушах как сме прецакани, ама уменията не работеха, ама не са полезни, ама слаби войни сме, ама ниски щети нанасяме - абе какво ли не ! Сега ги оправиха, всички били станали пазители. Някой хора са все със силните, това е. Така че който му е по душа да играе яростен войн, пак така ще си играе и ще има успех :)

Неактивен Marianeca

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 63
  • Karma: +13/-17
  • Kyokushin - The ultimate truth!
    • Профил
Re:нещо за умението две оръжия на яростния войн
« Отговор #14 -: Декември 27, 2009, 09:33:55 pm »
Ами препоръчвам ти да продължиш светлото дело на Закс и току виж променили нещо. Мога само да ти кажа че 5та категория ще пратя някой въоражен с 2 меча лично да те бие за да се убедиш полезно ли е умението или не ;). Всичко зависи от правилната стратегия, всеки герой може да бъде успешен. Аз от ден 1 играя пазител, колкото слушах как сме прецакани, ама уменията не работеха, ама не са полезни, ама слаби войни сме, ама ниски щети нанасяме - абе какво ли не ! Сега ги оправиха, всички били станали пазители. Някой хора са все със силните, това е. Така че който му е по душа да играе яростен войн, пак така ще си играе и ще има успех :)
айде със непобедимия войн отиди да биеш няколко противника на веднъж като имаш само 8 точки за други бонуси и със един войн развит без двете оръжия само с едно майсторство и виж кое е по-силно. а и естествено ако човек има пари да сменя специализацията за всяка битка героя му ще бъде непобедим - за един противник едни умения за няколко противника други умения, а отделно за това какъв е противника животно или хуманоид и така стават 4 различни тактики. права си че всичко зависи от тактиката но една тактика работи за едно друга за друго а това умение не върши никаква работа и както казах няма да има нищо по-страшно от войн с удвоени бонуси на еднорък меч. ако се оправят уменията всеки герой ще си бъде супер, но не виждам да има някой който е по-прецакан от война. на никой друг герой за най-доброто му умение не е нужно да се дигат 31 излишни точки за да се отключи истинския му потенциал освен на единия вид стрелец но той може да се справя лесно и без 2-те оръжия понеже има хипер много критичен а война няма нито критичен нито блок нито висока щета. ако войните се оставят в това им състояние след официалната версия то няма да има жив яростен войн освен ако някой новак не знае че е най-слабия герой и няма пари да преразпредели уменията че да стане пазител. а и до колкото си спомням точно ти беше разочарована много от пазителя и искаше нещо да се оправи там и най вероятно са го оправили или сте са се научили да го преодолявате. но все пак не ва карат да харчите 31 точки за да имате контраатака.
"Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За Вселената все пак не съм сигурен."

Алберт Айнщайн