Автор Тема: нещо за умението две оръжия на яростния войн  (Прочетена 6698 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен vitq

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 329
  • Karma: +91/-204
    • Профил
Re:нещо за умението две оръжия на яростния войн
« Отговор #15 -: Декември 27, 2009, 10:07:49 pm »
 :) моите уважения изолде. но развй си 1 свиреп войн с два меча както викаш . и предизвикаи на битка стрелец с пилум твой левел. но с развити умения за ловкост и точност. ако ти не можеш да намериш такъв аз ще ти покажа мн герой с  да не казвам перфектни показатели. и ако ти победиш. ще ти дам доста злато. да видим за тръпката само/ е сега си модератор. и е нормално да вземеш страна на екипа. но те саветвам погледни реално на нещата. и ти знаеш че  грешиш тук  ;D
"Натупай герой от ZEALOTS в Етерния преди да те натупат всички oт ZEALOTS и офейкай"

Неактивен malelele

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 377
  • Karma: +83/-112
  • Банани с пижами
    • Профил
Re:нещо за умението две оръжия на яростния войн
« Отговор #16 -: Декември 27, 2009, 10:15:45 pm »
Ами умението 2 оръжия се отключва във 5 категория и докато някой не го изпробва с добра екипировка не може да сме сигурни в крайния резултат в момента има мечове за една ръка с 20% критикъл или повече от 30 блок и като почнат да излизат легендарни,епични мечове с по 30 блок единия това прави близо 60% блок от мечовете и 40 критикъл.В момента сте прави ,че при стрелци,мистици и войни единия клас е по-слаб от другия но какво да се прави от екипа викат ,че така е замислено или поскоро недомислено :D

Неактивен gabarko2

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 326
  • Karma: +42/-60
    • Профил
Re:нещо за умението две оръжия на яростния войн
« Отговор #17 -: Декември 27, 2009, 10:24:39 pm »
Много е просто за тези които са играли Диабло 2 - за да развиеш определено умение в по-горен левъл ти трябват умения от по-нисък. Тези умения са безполезни после, НО пък ти дават бонус към твоето умение с което се биеш. Просто и елементарно, заради това Близардци са велики!
Човешкото око е ненаситно!

Неактивен Bullterrier

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1417
  • Karma: +143/-356
  • I love Harry Potter books!
    • Профил
    • Ел. поща
Re:нещо за умението две оръжия на яростния войн
« Отговор #18 -: Декември 27, 2009, 10:27:08 pm »
Аз предлагам само на воина да останат тези допълнителни точки при две оръжия, при преследвача да се махнат, да е максимум 1/1, така ще е честно

Draco dormiens nunquam titillandus
Свят 2
Предложеният от Вас на аукциона Шлемът на покварената душа бе купен. Получихте 14250000 Злато.

Неактивен Marianeca

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 63
  • Karma: +13/-17
  • Kyokushin - The ultimate truth!
    • Профил
Re:нещо за умението две оръжия на яростния войн
« Отговор #19 -: Декември 27, 2009, 10:29:46 pm »
аз не знам как ще бъде в 5-та категория с яростен войн. и отон като сложи едни непосилни мобове... яросния вой ще исчезне като вид. сега единствения начин да се развиваме е с много точки на точност и жизненост и кръв от 5-та категория събирана от няколко акаунта. аз поне съм така. то война няма нито блок нито критичен нито високи щети. единствения начин да се вдигне щетата е като се намали точността но то просто няма как. както и да е видя се че тая тема и призръчна за хората от екипа а модераторите са против нещо по-добро така че спирам да пиша ако ще повтаряме само едно - двете оръжия са си добре : не двете оръжия трябва да се оправят : еми няма нужда да се оправят може и така да се кара.
"Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За Вселената все пак не съм сигурен."

Алберт Айнщайн

Неактивен vitq

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 329
  • Karma: +91/-204
    • Профил
Re:нещо за умението две оръжия на яростния войн
« Отговор #20 -: Декември 27, 2009, 10:42:52 pm »
28 задължителни точки  за 2 оръжия. още 10 задължителни точки  в базовите, как тогава ще се развие на макс  за оръжието с което боравиш и 2-те най важни умения за свиреп войн- боен вик и въртележка ами забравяме  и позиция Берсерк. е аз си купих меч за кат -5. щото ще сменя с пазител. но ще купя още 1 за да видя кво ще стане. и ще покажа нагледно на админите да видят как се разбивам/ преди да сменя :D
"Натупай герой от ZEALOTS в Етерния преди да те натупат всички oт ZEALOTS и офейкай"

Неактивен Marianeca

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 63
  • Karma: +13/-17
  • Kyokushin - The ultimate truth!
    • Профил
Re:нещо за умението две оръжия на яростния войн
« Отговор #21 -: Декември 27, 2009, 10:48:41 pm »
аз ще си остана с яростния войн с надеждата да проумеят че е ненужно да имаш майсторства с всяко оръжие и да го промонят. то и без това известно време няма да се бия, а ще си копам ресурс за брони и оръжия на гилда и след това ако не е оправено вероятно и аз ще преразпределя
"Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За Вселената все пак не съм сигурен."

Алберт Айнщайн

Неактивен BloodLine

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 453
  • Karma: +83/-123
  • Prince of Fionn
    • Профил
Re:нещо за умението две оръжия на яростния войн
« Отговор #22 -: Декември 27, 2009, 11:06:53 pm »
А кой оръжия можеш да ползваш ? 2 меча за една ръка ,меч за една ръка и кама ? Ако е така какво общо имат  чуковете,пиките,брадвите и меча за 2 ръце.Може да се направи по много различен начин. Да кажем вдигаш  чук и камата на 7 и  ти се появява да можеш да носиш кама и чук заедно ,обаче да кажем трябва и да е нужна 150-200 сила за да можеш да ги носиш и така да е и за меча,пиката и брадвата.Какво ще кажете ?   

Неактивен White_Fang

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 207
  • Karma: +44/-69
  • Когато съдбата е против теб,толкова по зле за нея!
    • Профил
Re:нещо за умението две оръжия на яростния войн
« Отговор #23 -: Декември 27, 2009, 11:11:20 pm »
Цитат
А кой оръжия можеш да ползваш ? 2 меча за една ръка ,меч за една ръка и кама ? Ако е така какво общо имат  чуковете,пиките,брадвите и меча за 2 ръце.Може да се направи по много различен начин. Да кажем вдигаш  чук и камата на 7 и  ти се появява да можеш да носиш кама и чук заедно ,обаче да кажем трябва и да е нужна 150-200 сила за да можеш да ги носиш и така да е и за меча,пиката и брадвата.Какво ще кажете ?

това ми харесва ама   кама за войн няма смисъл  ;) :)
око за две, зъб за чене

Неактивен BloodLine

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 453
  • Karma: +83/-123
  • Prince of Fionn
    • Профил
Re:нещо за умението две оръжия на яростния войн
« Отговор #24 -: Декември 27, 2009, 11:28:34 pm »
Сега ми дойде друга идея. Може да  се вдигнат точките за майсторство  на 14 или 15 да кажем. и  като вдигаш до 7 ти вдига процентите на пораженията. И като почнеш да вдигаш от 7 на горе почва да ти сваля определен % ловкост  и/или точност и като го вдигнеш на максимум можеш да ползваш 2 меча за 2 ръце ,но и пак да си иска около 150-200 сила. И  ще имаш -20%/30% точност.Но като се замисля сега  тва си е чист чук  :D

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:нещо за умението две оръжия на яростния войн
« Отговор #25 -: Декември 28, 2009, 09:32:35 am »
:) моите уважения изолде. но развй си 1 свиреп войн с два меча както викаш . и предизвикаи на битка стрелец с пилум твой левел. но с развити умения за ловкост и точност. ако ти не можеш да намериш такъв аз ще ти покажа мн герой с  да не казвам перфектни показатели. и ако ти победиш. ще ти дам доста злато. да видим за тръпката само/ е сега си модератор. и е нормално да вземеш страна на екипа. но те саветвам погледни реално на нещата. и ти знаеш че  грешиш тук  ;D

Не вземам страна на екипа- просто обяснявам че според мен няма безполезни умения. Може би войн с 2 меча няма да може да бие стрелец - не съм пробвала. Като станат епични мечове 5та категория, ще се пробвам за тръпката все пак, тъй като имам специализация с меч за 1 ръка. Вярно е че бонусите са по ниски, но ако се добавят - ще имаш над 50% блок, може би и критичен удар. Ако нося броня която да не отнема ловкост, мога спокойно да докарам показатели от точност и ловкост които да са доста добри. Освен това имам допълнителния бонус че бронята ми ще е доста повече от тази на стрелец, живота също и оръжията ми няма да са с намалени щети след 12 рунд.

Така че, за мен би било предизвикателство да опитам, в много случаи такива битка се решават изключително от късмета. Казвам само, че ако искаш да играеш с 2 оръжия - ДА, по-трудно е, но не мисля че трябва да се подценява като успешна стратегия.

Неактивен Marianeca

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 63
  • Karma: +13/-17
  • Kyokushin - The ultimate truth!
    • Профил
Re:нещо за умението две оръжия на яростния войн
« Отговор #26 -: Декември 28, 2009, 10:39:28 am »
умението 2 оръжия не е бесполезно! бесполезни са 4-те майсторства от които няма никаква полза. пък и май някъде бях чел че бонусите от 2-я меч не се зачитат. май бяха атрибутите но може и да е било мит та може и да се направи блока от 2-я меч да не се зачита или блока и атрибутите но критичния и щетата да си остава.
"Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За Вселената все пак не съм сигурен."

Алберт Айнщайн

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:нещо за умението две оръжия на яростния войн
« Отговор #27 -: Декември 28, 2009, 01:03:54 pm »
Пробвали ли сте деликатната разлика между два епични меча за една ръка и един епичен меч за две? Знаете ли, че максималните бонуси към критичен удар и блок са едни и същи за двата типа предмети? Т.е при добра изработка ще нагънете още един солиден бонус към блок и/или критичен ей така, от нищото. Допълнително и атрибутните бонуси къде към точност, къде към ловкост или жизненост. Сега към това си сложете и позиция Берсерк, Боен вик, Съкрушителен удар и Въртележка. Та къде замина балансът? Не може хем да е сладка, хем да е хладка... водата от извора. Приемете умението Две оръжия като паралелен път за развитие на свирепия войн, а не като вратичка към полубожеството.

Неактивен vitq

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 329
  • Karma: +91/-204
    • Профил
Re:нещо за умението две оръжия на яростния войн
« Отговор #28 -: Декември 28, 2009, 01:36:13 pm »
Пробвали ли сте деликатната разлика между два епични меча за една ръка и един епичен меч за две? Знаете ли, че максималните бонуси към критичен удар и блок са едни и същи за двата типа предмети? Т.е при добра изработка ще нагънете още един солиден бонус към блок и/или критичен ей така, от нищото. Допълнително и атрибутните бонуси къде към точност, къде към ловкост или жизненост. Сега към това си сложете и позиция Берсерк, Боен вик, Съкрушителен удар и Въртележка. Та къде замина балансът? Не може хем да е сладка, хем да е хладка... водата от извора. Приемете умението Две оръжия като паралелен път за развитие на свирепия войн, а не като вратичка към полубожеството.
  ??? e къде ще сложиш др умения като боен вик въртележка и др какти ти се изрази. при условие ,че имаш 28 задължителни точки за 2 оръжия и още 10 в базовите. как ще стане ми кажи. да развиеш др умения или поне 3 от тях на макс като боен вик, въртележка и позиция берсерек. а тоя съкрушителен удар по добре го премахнете. прави война мн бавен :D
"Натупай герой от ZEALOTS в Етерния преди да те натупат всички oт ZEALOTS и офейкай"

Неактивен Marianeca

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 63
  • Karma: +13/-17
  • Kyokushin - The ultimate truth!
    • Профил
Re:нещо за умението две оръжия на яростния войн
« Отговор #29 -: Декември 28, 2009, 05:00:34 pm »
Пробвали ли сте деликатната разлика между два епични меча за една ръка и един епичен меч за две? Знаете ли, че максималните бонуси към критичен удар и блок са едни и същи за двата типа предмети? Т.е при добра изработка ще нагънете още един солиден бонус към блок и/или критичен ей така, от нищото. Допълнително и атрибутните бонуси къде към точност, къде към ловкост или жизненост. Сега към това си сложете и позиция Берсерк, Боен вик, Съкрушителен удар и Въртележка. Та къде замина балансът? Не може хем да е сладка, хем да е хладка... водата от извора. Приемете умението Две оръжия като паралелен път за развитие на свирепия войн, а не като вратичка към полубожеството.
ами каде е баланса пък сега война като няма нито висок блок нито критичен нито кой знае какви щети? може умението да не взема бонусите на единия меч, може дори и меча да се промени като му се намалят бонусите към критичния и блока както блока на базов меч е половината от тежкия така и след изработка максима му да е колкото половината от тежкия. в момента яростния войн е най слабия герой в играта.
пп. освен ако не в парти та да намаля атрибуте на противника с 12 и той д аги бие вместо него ако са от по-силните мобове но то партите ще го оправят чак след няколко месеца така че остава да дели половината опит и да плаща такса на наемниците че да се справя с по-тежките противници
« Последна редакция: Декември 28, 2009, 05:04:51 pm от Marianeca »
"Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За Вселената все пак не съм сигурен."

Алберт Айнщайн