Author Topic: Guilds  (Read 4328 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline borce_kum

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 92
  • Karma: +2/-0
    • View Profile
Guilds
« on: February 06, 2010, 10:47:01 PM »
Jas igram vo svet 2  imali nekoj da mi objasni okolu ovaa Guilds sto e rabotata . Blagodaram odnapred . ??? ???

Offline mix2mix

  • Cro Moderator
  • Moderator
  • *****
  • Posts: 440
  • Karma: +83/-5
  • Cro Moderator
    • View Profile
Re: Guilds
« Reply #1 on: February 07, 2010, 12:10:29 AM »
gild ti je više igrača koji su se skupili u jednu grupu da si olakšaju igranje, odnosno da pomažu jedni drugima, jedan je kožar, kovač oklopa, drugi rudar, kovač oružja, treći rezač kamenja, draguljar. ti kao npr. kožar nemožeš kopati rude, a rudar nemože skidati kože. Ovako jedan drugom pomažu da nebi morali sve kupovati na aukciji. Isto tako je kod kovača oklopa, oružja i draguljara. a sada na zadnjim modulom igre koji će biti uskoro u funkciji gild će moći osvajati gradove , naplaćivati poreze drugima. Više imaš o tome u Tigerovom postu pod Vijesti, doba kaosa, a još detaljnije objašnjenje bude uslijedilo uskoro.

Offline borce_kum

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 92
  • Karma: +2/-0
    • View Profile
Re: Guilds
« Reply #2 on: February 08, 2010, 09:24:49 AM »
   Your e-mail is not validated yet!
Abe luge sto e rabota so ovaa da ne e nekoj virus  pcna na zivci da mi odi .
A blagodaram za objasnuvanjeto uste ednas
 i ako saka nekoj da me pokani vo  Guilds jas sum rudadar i sum 13 lvl bi sakal da sum vo nekoe zdruzenie pozdrav.

Offline mix2mix

  • Cro Moderator
  • Moderator
  • *****
  • Posts: 440
  • Karma: +83/-5
  • Cro Moderator
    • View Profile
Re: Guilds
« Reply #3 on: February 08, 2010, 09:35:04 AM »
Moraš upisati u taj prozor svoju e-mail adresu. Nakon toga budeš dobio mail sa linkom za potvrdu na koji moraš kliknuti. Kada klikneš nalink otvoriće ti se  prozor i prebaciti će te na početnu stranicu Imperia online, tamo ti treba pisati desno od username i passworda uspješno ste potvrdili "......@......" mail adresu, nakon toga se ulogiraš na toj stranici i to je sve  ;)

Offline jopa964

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 103
  • Karma: +5/-0
    • View Profile
Re: Guilds
« Reply #4 on: February 08, 2010, 10:50:17 AM »
A ja upisah već nebrojeno puta adresu i kaže da mi je poslan link, no nije, i iznova mi šalje poziv da je upišem!?  ???

Offline mix2mix

  • Cro Moderator
  • Moderator
  • *****
  • Posts: 440
  • Karma: +83/-5
  • Cro Moderator
    • View Profile
Re: Guilds
« Reply #5 on: February 08, 2010, 10:58:59 AM »
Mora raditi ako si upisao dobru e-mail adresu. Provjeri još jednom, povratna mail poruka stiže za 5-6 sekundi.

Offline jopa964

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 103
  • Karma: +5/-0
    • View Profile
Re: Guilds
« Reply #6 on: February 08, 2010, 10:17:45 PM »
Garant je dobra!

Offline borce_kum

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 92
  • Karma: +2/-0
    • View Profile
Re: Guilds
« Reply #7 on: February 08, 2010, 10:37:38 PM »
proveri dali si ja napisal istata adresa so koja si se registriral i dali go proveruvas mailot sto si go napisal mene mi uspea od prv pat .

Offline jopa964

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 103
  • Karma: +5/-0
    • View Profile
Re: Guilds
« Reply #8 on: February 17, 2010, 09:10:09 PM »
Ne prolazi mi nikako na dva lika (jopa964 i lucija). Na luciju sam upisao drugu adresu, ali poruka stiže bez linka, a na jopu uopće ne stiže, a adresa je prvobitna s kojom sam i počeo igru (naravno, i upotrebljiva). Molim, riješite mi to! Da ne bih još i ispao iz igre zbog glupog maila!  :'(

Offline mix2mix

  • Cro Moderator
  • Moderator
  • *****
  • Posts: 440
  • Karma: +83/-5
  • Cro Moderator
    • View Profile
Re: Guilds
« Reply #9 on: February 17, 2010, 09:25:10 PM »
Moraš upisati u taj prozor svoju e-mail adresu. Nakon toga budeš dobio mail sa linkom za potvrdu na koji moraš kliknuti. Kada klikneš na link otvoriće ti se  prozor i prebaciti će te na početnu stranicu Imperia online, tamo ti treba pisati desno od username i passworda uspješno ste potvrdili "......@......" mail adresu, nakon toga se ulogiraš na toj stranici i to je sve  Wink

Offline jopa964

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 103
  • Karma: +5/-0
    • View Profile
Re: Guilds
« Reply #10 on: February 18, 2010, 09:13:05 AM »
Sve sam napravio po uputama! Imam i treći lik na kojem je sve u redu (taj mail je različit od ova dva). Upišem adresu, kaže - upute sa linkom poslane, na jopu ništa ne stiže (već nebrojeno puta), a na luciju stigla potvrda (također više puta) i niti jedna nema link!   ???

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: Guilds
« Reply #11 on: February 18, 2010, 09:22:46 AM »
na kojim korisničkim imenima ne radi?? realm beta pretpostavljam?
Ako upišeš ispravnu e-mail adresu i sve ti je ok sa mail računom (nisi premašio kvotu i slično) mora raditi.

Offline jopa964

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 103
  • Karma: +5/-0
    • View Profile
Re: Guilds
« Reply #12 on: February 18, 2010, 11:52:02 AM »
Ne radi na jopa964 i lucija. Mislim da sam oba lika u početku registrirao na istu adresu, da možda nije to problem?

Offline mitch

  • Trusted Member
  • *
  • Posts: 161
  • Karma: +4/-1
    • View Profile
Re: Guilds
« Reply #13 on: February 18, 2010, 12:29:32 PM »
Vrlo vjerojatno da je. Ako si zakoristio istu aresu za oba lika, mogao si barem jednog od ta dva staviti u drugi svijet.

Offline mix2mix

  • Cro Moderator
  • Moderator
  • *****
  • Posts: 440
  • Karma: +83/-5
  • Cro Moderator
    • View Profile
Re: Guilds
« Reply #14 on: February 18, 2010, 02:11:27 PM »
da najvjerojatnije je to problem. Jedan lik, jedna adresa za registraciju. ;)