Author Topic: Prodaja predmeta na Aukciji  (Read 2253 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Jelena

  • Guest
Prodaja predmeta na Aukciji
« on: September 09, 2010, 07:52:24 AM »
Duze vreme imam problema sa prodajom.Dobijam nove predmete u borbi i ja bih to da stavim na aukciju ali nemoze,mislim moze ali niko ne kupuje.Izgleda da stavim previsoke cene,ali sta drugo kad je lvl30 ili vise nekad manje...stavim jedno 100 000,nije ok? Ajde ako neko moze da mi napise poprilicne cene za predmete razlicitih jacina,otprilike za koliko zlata igraci kupuju te predmete...?Molim vas...nedelju dana stojim na istoj cifri zlata i nedelju dana mi u sklonistu ima hrpa stvari koje nemogu da prodam...Zato mi treba vasa pomoc,ajde napisite pls!!

Hvala

Offline borce_kum

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 92
  • Karma: +2/-0
    • View Profile
Re: Prodaja predmeta na Aukciji
« Reply #1 on: September 09, 2010, 08:02:08 AM »
Zdravo Jelena ja to ovako radim kad nesto dobijem u bitku i zelim da ga prodam najpre idem u aukcisku kucu i vidim dali ima isti takvi predmet na prodaju i ako ima vidim koliko mu je cena i stavim cenu malo nizu od te sto je u aukcisku kucu zato sto zelim da prodam prvi a ako nema takvog predmeta onda vidis ko je najsicniji predmet i stavis pribliznu cenu ako je tvoj predmet bolji stavis nesto malo visu cenu ako je slabiji predmet stavis nesto malo nizu cenu i na kraju ako se ne proda prodas onamo gde popravljas opremu i zavrsis sa time.

Jelena

  • Guest
Re: Prodaja predmeta na Aukciji
« Reply #2 on: September 09, 2010, 08:11:44 AM »
Da,hvala ti borce dobra ideja. Ali ako mozda otprilike znate za koliko da prodajem predmete odna napisite ako ne onda cu koristiti sta radi i Borce ;) ;)
THANKS

Offline jopa964

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 103
  • Karma: +5/-0
    • View Profile
Re: Prodaja predmeta na Aukciji
« Reply #3 on: September 09, 2010, 11:58:12 AM »
Draga Jelena!
Ja to radim ovako: sve obične predmete prodajem u trgovini, jer na aukciji ih neće nitko, dakle, na aukciju idu samo "plavi" i "žuti" predmeti (rijetki i legendarni). Cijenu odredim tako da osnovnu cijenu (vrijednost koja piše na predmetu) uvećam 5 do 10 puta. Procijeniš koliko ne bi bilo previše, kako bi imala neke šanse da ga prodaš. Minimalnu i maksimalnu cijenu stavim istu, ti sama odlući hoćeš li staviti neki raspon ili ne! Ako se predmet ne proda niti nakon dvije aukcije, onda i njega prodam u dućanu po osnovnoj cijeni, jer se ne isplati gomilati ih ili trošiti novac za objavu aukcije. Nadam se da sam ti bar malo pomogao ovim vlastitim iskustvima! Pozdrav i uživaj u igri!!!  :)

Offline mitch

  • Trusted Member
  • *
  • Posts: 161
  • Karma: +4/-1
    • View Profile
Re: Prodaja predmeta na Aukciji
« Reply #4 on: September 09, 2010, 12:53:17 PM »
A da se uopće ne mučiš, jednostavno ih prodaj u prvoj trgovini.
Neke stvari ljudi neće kupiti, jer kupuju samo epske predmete (ljubičaste) ili dielove kompleta (zeleni).
Moja ti je preporuka da na aukciju stavljaš recepte koji nisu za tebe i ako naletiš na koji legendarni (žuti) da ti ne treba. Ostale predmete bez razmišljanja prodaj u bilo kojoj trgovini.

Eh, da. Za predmete koji inače koštaju 1500-5000 na aukciji stavi za 14000-40000 to će ti uvelike jamčiti prodaju. Ako ti za predmet koji košta npr. 2500, za njega ti NITKO neće dati 100k zlata.

Pozdrav 8)

Offline Bellissima

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 53
  • Karma: +3/-1
    • View Profile
Re: Prodaja predmeta na Aukciji
« Reply #5 on: September 09, 2010, 10:57:18 PM »
Ja sam ustrajna. Držim na aukciji predmete dok ih netko ne kupi i mogu reći da sam rijetko kada koji predmet prodala u običnoj trgovini. Obične predmete prodajem po izrazito niskoj cijeni ( 500-1000 zlata) a one koje sam napravila ovisno o tome koliko sam novca uložila u njihovu izradu tako da barem zaradim koju tisuću zlata ako se ne kupe odmah. Svako toliko napravim totalnu rasprodaju. Baš sam je nedavno napravila i ispraznila sam skladište. Istina je da treba strpljenja jer se ne uspije sve prodati odmah ali ja sam zadovoljna. Sreća je ako se prodaje predmet koji se uveliko potražuje. On odmah prođe, pogotovo ako se daje po dobroj cijeni. I nije istina da se prodaju samo epski predmeti i kompleti. Idu i drugi jer nemaju svi puno zlata pogotovo ako moraju opremati pratnju. Kao i u životu!

 8)

Jelena

  • Guest
Re: Prodaja predmeta na Aukciji
« Reply #6 on: September 10, 2010, 08:34:12 AM »
Hvala svima na odgovorima...*THANK*