Author Topic: Zanaatçılık hakkında yardım  (Read 3717 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline sirmert

• Tier 1
  • *
    • View Profile
Zanaatçılık hakkında yardım
« on: May 06, 2010, 04:57:39 PM »
Bi sorum olucaktı, sıkça sorulan sorular bölümünden istediğim cevabı alamadım da. Sorum şu, zanaatçılık da 2. aşamada 200 puan yaptım bu puandan sonra nadir eşya işleyince puanım artmıo, belki efsanevi falan işleyince artar diye düşündüm, bu seferde hiç 2. aşama efsanevi reçete yok .Yardımlarınızı bekliyorum

mr_ferid

• Guest
Re: Zanaatçılık hakkında yardım
« Reply #1 on: May 06, 2010, 06:29:17 PM »
2 asamada efsanevi esya islemek icin 300 puanda olman gerek!!!bu arada efsanevi esyalar sadece efsanevi recetelerden cikmaz 300 puandan sonra belirli bir oranda efsanevi esya isleme sansi olacakdir bu sayede efsanevi esya isleyeceksin.eger efsanevi %-ini artirmak istersen o zaman super zanaatcilik araclarindan kullanman gerek ;)

Offline sirmert

• Tier 1
  • *
    • View Profile
« Reply #2 on: May 06, 2010, 07:19:25 PM »
Yardım için tşkler fakat ben burda soru amacım bu değildi.Zanaat puanım 200 de kaldı daha artmıo nadir eşya işlememe rağmen.Ne yapabilirm bununla ilgili?

mr_ferid

• Guest
« Reply #3 on: May 07, 2010, 11:24:47 AM »
1 asamada 200 puandan yuksek puana ulasamazsiniz.efsanevi isleye bilmeniz icin 2 asma olmaniz  gerek ve yeniden 2 asamada zanaat puaninizi 300-yapmalisiniz

Offline sirmert

• Tier 1
  • *
    • View Profile
« Reply #4 on: May 07, 2010, 12:09:31 PM »
Tşkler bilgi için ama kendimi anlatamadım herhalde ben :) Şimdi benim zanaatçılığım 2. aşama ve 200 de kaldı . 300 yapamıodum .Nadir eşya işlememe rağmen 200 den artmıyor.

mr_ferid

• Guest
« Reply #5 on: May 07, 2010, 02:26:48 PM »
o zaman bi bug var bekle veteranus ceveplar her halde...bu kadari beni asiyor :D

Offline veteranus

• Global Moderator
  • *
    • View Profile
« Reply #6 on: May 07, 2010, 07:07:13 PM »
Bi sorum olucaktı, sıkça sorulan sorular bölümünden istediğim cevabı alamadım da. Sorum şu, zanaatçılık da 2. aşamada 200 puan yaptım bu puandan sonra nadir eşya işleyince puanım artmıo, belki efsanevi falan işleyince artar diye düşündüm, bu seferde hiç 2. aşama efsanevi reçete yok .Yardımlarınızı bekliyorum

Efsanevi eşya işlemek için efsanevi reçeteye ihtiyacınız yok. İkinci aşamadan itibaren zanaatte 300 puana gelirseniz hangi aşama olursanız olun efsanevi eşya işleme şansına yol açarsınız. Nadir eşya ürettiğiniz halde zanaat puanınızın artmadığına eminmisiniz? Çünkü böyle birşey varsa bu bir oyun hatasıdır. O konuda emin olduktan sonra buraya yazarsanız profilinizi incelemesi için CM'ye iletirim sorunu.

Offline sirmert

• Tier 1
  • *
    • View Profile
« Reply #7 on: May 07, 2010, 09:24:05 PM »
Eminim. Safir taşlı bronz pullu "Kedi" eldiveni,, Safir taşlı "sağlık" kemeri. Bu itemleri yapıyorum.4 veya 5 kere yaptım 200'den bir artış olmadı. Bunlar nadir itemler değilmi?

Offline veteranus

• Global Moderator
  • *
    • View Profile
« Reply #8 on: May 07, 2010, 11:26:14 PM »
Eminim. Safir taşlı bronz pullu "Kedi" eldiveni,, Safir taşlı "sağlık" kemeri. Bu itemleri yapıyorum.4 veya 5 kere yaptım 200'den bir artış olmadı. Bunlar nadir itemler değilmi?

Reçetelerin isimlerinin eşya işlemenizle uzaktan yakından alakası yok. Nadir eşyalar mavi renkli olur, Efsaneviler sarı, Epikler mor renkli olur. bu konuya ve bu konuya bakmanız faydanıza olacaktır. İyi oyunlar.
« Last Edit: May 07, 2010, 11:28:30 PM by veteranus »