Author Topic: Zdravo  (Read 1538 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline borce_kum

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 92
  • Karma: +2/-0
    • View Profile
Zdravo
« on: February 03, 2010, 12:23:57 PM »
Ja igrqam ovaa igra nekoe vreme i sega nesto ne mi e jasno mi pisuva ovaa    Slay the Big Cat in Carnivalia.  i koga ke otidam tamu obicna borba so nekoi divi sustestva i pak zadacata ne e zavrsena dali nekoj znae sto treba da napravam jas li pravam nekoja greska ili sto e rabota.Vi blagodaram odnapred

Offline mix2mix

  • Cro Moderator
  • Moderator
  • *****
  • Posts: 440
  • Karma: +83/-5
  • Cro Moderator
    • View Profile
Re: Zdravo
« Reply #1 on: February 03, 2010, 01:58:29 PM »
To ti je najvjerojatnije tamnica sa više razina. Da budeš siguran pogledaj u gornji dio kartice kada dođeš na mjesto borbe, piše ti otprilike ovako " 1/10", to znači da si trenutno na prvom nivou od 10 u toj tamnici. Da bi prošao tamnicu moraš pobjediti u 10 uzastopnih borbi, jer se ta velika mačka nalazi na zadnjem odn. 10 nivou tamnice. Opskrbi se sa napitcima zdravlja i duha da bi mogao u toku borbe nadopuniti zdravlje i duh junaka. To činiš tako da ako ti se zdravlje ili duh isprazne nakon cca. 3 nivoa tamnice klikneš na sliku svoga junaka i kada ti se pojavi prozor sa junakom i torbama jednostavno staviš napitak na sliku junaka i vidjećeš da mu se zdravlje pojačalo. kod tamnica sa više razina ako odjedanput ne dođeš do kraja nego se vratiš u selo, kada ponovo dođeš u tamnicu krećeš ispočetka.