Author Topic: Zasady dobierania najemników  (Read 2159 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline MartiMed

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 92
  • Karma: +4/-3
    • View Profile
    • MartiMed.net
Zasady dobierania najemników
« on: August 30, 2009, 02:01:23 PM »
Czy są jakieś niepisane zasady dobierania najemników? Chodzi mi czy ma znaczenie dla łatwości gry mieszanie klas w drużynie czy lepiej robić drużyny jednorodne np: samych mistyków. NIe wiem jak wygląda mechanika gry ale w innych grach dobrze jest mieć silnego walczaka za którego plecami jest strzelec lub magik. On im daje osołonę z przodu a tamci są super ale tylko z dystansu. Jak jest tutaj?
Moja radosna twórczość, czyli: Gry dla przedszkolaków i Rehabilitacja dzieci

chegewara

  • Guest
Re: Zasady dobierania najemników
« Reply #1 on: August 30, 2009, 02:12:43 PM »
tutaj jedynie mistyk może zostać pominięty w ataku jeżeli ma szczęście, to znaczy, że jeżeli przeciwnik wybierze mistyka to powtarzane jest losowanie, i tak jest 2 razy. jeżeli za trzecim razem zostanie wybrany mistyk wtedy będzie atakowany. dotyczy to zarówno bohatera jak i najemników. najlepiej jest brać najemników z najwyższym możliwym poziomem i zwracać uwagę na umiejętności najemników. problem polega na tym, że jeszcze nie wszystkie umiejętności poprawnie działają

Offline _SZKOCJA_

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 34
  • Karma: +1/-0
    • View Profile
Re: Zasady dobierania najemników
« Reply #2 on: December 02, 2009, 10:55:47 AM »
a czy  najmenicy moga pracowac,  zbierac  surowce? jesli  tak to w jaki sposob ich  do  tejze pracy wyslac?

Offline dabros

  • Polish GM
  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 121
  • Karma: +25/-12
    • View Profile
Re: Zasady dobierania najemników
« Reply #3 on: December 02, 2009, 05:12:35 PM »
Nie mogą, najemnicy tylko walczą

Offline Wieczoor

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 85
  • Karma: +8/-1
    • View Profile
Re: Zasady dobierania najemników
« Reply #4 on: December 03, 2009, 12:30:59 AM »
najlepiej jest mieć w drużynie dwóch wojowników, nie ważne jakim bohaterem grasz, następnie łowcę i mistyk to na końcu-umiejętność regeneracja dodaje życia podczas walki, innego nie warto. najemników warto ubrać w pierścienie i amulety znajdowania złota i przedmiotów, tylko opancerzenie powinno podnosić podstawowe umiejętności: siła, zręczność.