Author Topic: nestaje mi zlato!!!!!  (Read 2891 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Jelena

  • Guest
nestaje mi zlato!!!!!
« on: September 20, 2010, 06:19:32 PM »
Redje dolazim na IH i pocelo mi je nestajati na zlato,dodjem ja svaki dan ali jako kratko..(posto je skola pocela)..I juce sam imala 1 800 000 zlata a danas vec imam 1 600 000 zlata,to je ipak dosta.I nestaje mi samo tako??
Ili mozda je neko provalio moju sifru pa ulazi i trosi..iko osim mene nezna moju sifru..Sta mislite?Sta da radim??
Molim za pomoc
Hvala unapred

Offline mix2mix

  • Cro Moderator
  • Moderator
  • *****
  • Posts: 440
  • Karma: +83/-5
  • Cro Moderator
    • View Profile
Re: nestaje mi zlato!!!!!
« Reply #1 on: September 20, 2010, 06:31:18 PM »
Jelena, zlato ti sigurno ne nestaje samo od sebe. Ili si ga utrošila na borbu ili na neke resurse ili ti netko ima šifru za tvog lika, ali to ti znaš ipak najbolje. ;) ;) ;)

Offline mitch

  • Trusted Member
  • *
  • Posts: 161
  • Karma: +4/-1
    • View Profile
Re: nestaje mi zlato!!!!!
« Reply #2 on: September 21, 2010, 04:14:47 PM »
Postoji još jedna solucija, a to je da te netko napao, i maznuo ti lovu. Obično ti uzme 10% što približno odgovara cifri koja ti nedostaje.
Žao mi je...
Nemoj držati toliko zlata, radije ga stavi u banku, ili kupi dijamante, pa ih poslije prodaj.

Offline borce_kum

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 92
  • Karma: +2/-0
    • View Profile
Re: nestaje mi zlato!!!!!
« Reply #3 on: September 21, 2010, 08:11:50 PM »
Mitch je u pravu Jelena napao te je bedbo i uzeo ti tacno 187592 zlato.

Jelena

  • Guest
Re: nestaje mi zlato!!!!!
« Reply #4 on: September 21, 2010, 11:03:58 PM »
Hvala svima na odgovorima,verovatno je tako.A kako to da proverim?Da li me je neko napao?

Offline mix2mix

  • Cro Moderator
  • Moderator
  • *****
  • Posts: 440
  • Karma: +83/-5
  • Cro Moderator
    • View Profile
Re: nestaje mi zlato!!!!!
« Reply #5 on: September 22, 2010, 08:21:54 AM »
Kljkni na sliku svoga junaka, pa klikni na kartucu profil, pa dolje gdje imaš zadnje borbe u tamnicama, klikni na opljačkaj i bude ti se otvorilo  zadnjih 5 napada  ;) ;) ;)

Jelena

  • Guest
Re: nestaje mi zlato!!!!!
« Reply #6 on: September 23, 2010, 07:52:28 AM »
ok  ;)

Jelena

  • Guest
Re: nestaje mi zlato!!!!!
« Reply #7 on: September 23, 2010, 10:05:31 PM »
E jeste,proverila sam i videla da me napao prostako i uzeo mi je 127718 zlata.Ali nije samo to problem,napao me je sa placenicima.Kako je to uspeo?kako se moze ubaciti placenik da se bori?jel je to moguce uopste?Borio se on i njegovih 5 placenika.Hocu da se osvetim i vratim to zlato,ako znate molim vas da mi napisete kako sa placenicima da idem u izazom,tacnije PvP borbu protiv prostako....Hvala
laku noc

Offline mix2mix

  • Cro Moderator
  • Moderator
  • *****
  • Posts: 440
  • Karma: +83/-5
  • Cro Moderator
    • View Profile
Re: nestaje mi zlato!!!!!
« Reply #8 on: September 23, 2010, 11:40:06 PM »
da bi imala plaćenike moraš podignuti vještinu kapetan plaćenika, a kada imaš plaćenike aktiviraš ih tako da klikneš na sliku svog junaka, pa onda nađi desno karticu plaćenika ( luk ako je ranger, mač ako je ratnik, palica ako je mistic ) i lijevo od njegovog šljema imaš jedan mali kvadratuć gdje piše napadni. označiš ga i plaćenik ide sa tobom u borbu.  ;) ;) ;)

Jelena

  • Guest
Re: nestaje mi zlato!!!!!
« Reply #9 on: September 24, 2010, 08:20:18 AM »
Da,to znam da moze.Imam ja 6 placenika(5 koristim) ali neznam kako s placenicima u PvP borbu?To vas pitam  ;)

Offline crazymed0

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 208
  • Karma: +7/-2
    • View Profile
Re: nestaje mi zlato!!!!!
« Reply #10 on: September 24, 2010, 08:52:49 AM »
pa s placenicima nemozes u pvp borbu..., on te napo vjerojatno u nekoj nezasticenoj provinciji  ::)