Author Topic: Zdravje  (Read 2549 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline borce_kum

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 92
  • Karma: +2/-0
    • View Profile
Zdravje
« on: August 17, 2010, 06:24:23 PM »
Zdravo nemogu koristiti benificije u provincije gde nam je HQ razlika je 45 zdravje trebam izaci iz te provincije pa da se vratim i tad cu moci da ih koristim i to samo 4-5 borbe nista vise jednom sam pitao zasto odgovorili su mi bice provjereno i nista od tada. Po drugi put molim da se to stvarno proveri i popravi.

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: Zdravje
« Reply #1 on: August 17, 2010, 08:01:14 PM »
Korisničko ime i realm i u kojoj se to provinciji dešava?
I što se točno dešava. Znači uđeš u provinciju, imaš maksimalno zdravlje veće nego u drugim provincijama zbog bonusa saveza, boriš se 4-5 borbi i to maksimalno zdravlje padne?? ili izgubiš zdravlje jer te protivnici udare?

Offline borce_kum

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 92
  • Karma: +2/-0
    • View Profile
Re: Zdravje
« Reply #2 on: August 17, 2010, 08:45:18 PM »
Korisnicko ime borce_kum i Victori realm 2 provincija Haroda's Main Land borim se 4-5 borbi i to maksimalno zdravlje padne za 45 nema bonusa od guilda treba da izazem od te provincije bilo gde pa da se vratim da bi mogao da koristim opet te bonuse od Guilda. Menjao sam browsere cistio te cookie i te stvari i opet isto.

Offline borce_kum

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 92
  • Karma: +2/-0
    • View Profile
Re: Zdravje
« Reply #3 on: August 20, 2010, 07:44:50 PM »
Tiger jer ima neke vjesti???

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: Zdravje
« Reply #4 on: August 20, 2010, 08:54:51 PM »
Tiger jer ima neke vjesti???
Programeri su došli s godišnjeg i rješavali su neke probleme, ali drugi tjedan će biti provjereno sigurno. ;) Možeš me i podsjetiti privatnom porukom na to, da ne zaboravim slučajno.

Offline borce_kum

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 92
  • Karma: +2/-0
    • View Profile
Re: Zdravje
« Reply #5 on: August 20, 2010, 09:32:56 PM »
ok podseticu te i sorry sta sam tako malo dosadan.

Offline borce_kum

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 92
  • Karma: +2/-0
    • View Profile
Re: Zdravje
« Reply #6 on: August 24, 2010, 06:47:15 PM »
Halo be ljudi jel ce neko da mi da odgovor na ovo pitanje vucem ga mesec dana i niko neda prav odgovor ustvari niko neda bilo kakav odgovor ucemu je problem sa mog posta ili nek mi neko da konkretan odgovor ili neka me izbace iz ovog foruma.  >:D >:D >:D >:D
Tiger ovaj post nije nista licno prema tebi.

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: Zdravje
« Reply #7 on: August 24, 2010, 07:00:21 PM »
Jučer sam prijavio programerima(točnije adminu koji je prijavio njima). Danas sam pitao za status i nije još riješeno. Kad ja dobijem povratnu informaciju, odmah ćeš je i ti dobiti. Trenutno se radi na jako puno stvari odjedanput, pa se neke stvari rješavaju malo sporije, ali biti će provjereno i riješeno i ispravljeno.
A nećemo te još baciti sa foruma. Barem do sutra :D