Ελληνικός Πίνακας Ανακοινώσεων > Ελαττώματα στο Παιχνίδι

Πιθανό πρόβλημα

(1/3) > >>

george:
kolise to sistima me ta quest kai den mou vgazei alla kai den borw na bw sta dungeon gt preprei prwta na parw to quest (afto pou den vgenei) sdfsdfasdfasdfa

Crassus:
Είδα και οτι τουλάχιστον ένας ακόμα είχε ένα ίδιο πρόβλημα. Η απάντηση από άλλο moderator ήταν να περιμένει μέχρι αύριο.
Αλλά από ότι κατάλαβα από το γενικό θέμα τα πολυεπίπεδα μπουντρούμια θα είναι προσβάσημα μόνο μέσα από αποστολές τις οποίες παίρνεις στις περιοχές κατηγορίας 4.

Για καλύτερη απάντηση περίμενε να μπούν οι προγραμματιστές αύριο να απαντήσουν για το τι γίνεται, ή η Judith που όπως και να το κάνουμε έχει μια καλύτερη εικόνα σχετικά με το θέμα.

Judith:

--- Quote from: george on October 21, 2009, 08:10:24 PM ---kolise to sistima me ta quest kai den mou vgazei alla kai den borw na bw sta dungeon gt preprei prwta na parw to quest (afto pou den vgenei) sdfsdfasdfasdfa

--- End quote ---



Το σύστημα δεν έχει κολλήσει, δυστυχώς οι  αποστολές για τα πολυεπίπεδα μπουντρούμια χαμηλότερης κατηγορίας δεν είναι έτοιμες ακόμα και δεν έχω νέα σχετικά με το πότε θα είναι ..
Ελπίζω ότι μέχρι το απόγευμα θα τους έχουμε προσθέσει. Απ 'όσο γνωρίζω οι προγραμματιστές δουλεύουν σε αυτό προς το πάρον.. πραγματικά λυπάμαι για την ενόχληση..

Crassus:
Στον συγκεκριμένο λογαριασμό δεν του βγάζει καμια διαθέσιμη αποστολή. Παρόλο που δεν έχει ανεκπλήρωτη και έχουν περάσει οι 24 ώρες...
username:angeliuc
Τουλάχιστον αυτό μέχρι το βράδυ, αν έχω νεότερα θα ενημερώσω, είναι στην συντεχνία μου και έτσι ξέρω αυτές τις επιπλέον πληροφορίες παρόλο που δεν τις πόσταρε...

Judith:
Fixed.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version