Author Topic: Dijamanti  (Read 2520 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Jelena

  • Guest
Dijamanti
« on: August 26, 2010, 01:03:40 PM »
Procitala sam onaj predlog i slazem se sa borce_kumom,to malo nije u redu.ali me i interesuje za koliko zlata mozemo kupiti dijamante? Hvala

Offline mix2mix

  • Cro Moderator
  • Moderator
  • *****
  • Posts: 440
  • Karma: +83/-5
  • Cro Moderator
    • View Profile
Re: Dijamanti
« Reply #1 on: August 26, 2010, 03:33:07 PM »
gore desno u izborniku imaš karticu sa slikom dijamanta, broj kraj nje je broj koji ti pokazuje koliki iznos zlata treba da bi kupila 1 dijamant, kada klikneš na tu karticu otvoriće ti se izbornik koji ti omogućuje kupnju dijamanata. Trenutno dok ti ovo pišem cijena 1 dijamanta je 187000 zlata  ;) ;) ;)
« Last Edit: August 27, 2010, 12:16:20 AM by mix2mix »

Jelena

  • Guest
Re: Dijamanti
« Reply #2 on: August 26, 2010, 06:19:44 PM »
Jednog dijamanta cena je 187.000????  :o  :o Ali to je jako puno za dijamant..jel se moze smanjiti cena? i da li je dijamant stvarno neophodan da bi igrali ovu igru?  ??? Thanks,you are the best  ;) ;)

Offline borce_kum

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 92
  • Karma: +2/-0
    • View Profile
Re: Dijamanti
« Reply #3 on: August 26, 2010, 08:02:28 PM »
Pa to je i bila moja ideja ako 1 dijamant kosta 187.000 recite mi koliko dijamanta treba da bi kupio jedan cekic za 30 dijamanta  i koliko moram raditi da bi zaradio to zlato da bi mogao da izrazujem retkih predmeta kako bih mogao da zaradujem nesto vise evo recicu ja pa otprilika jedno 1-2 godine  :D onda tad nece mi ni trebati taj cekic i to ako je samo to a svi znamo da je 70% od ovu igru sve u dijamante :D :D :D

Jelena

  • Guest
Re: Dijamanti
« Reply #4 on: August 26, 2010, 09:41:47 PM »
 Grin Grin A ja moram imati dijamante da bih mogla da izradjujem retke predmete?? Nemojte me zezati,pa ja cu onda morati prestati da igram igricu,nemogu da verujem..pa nema sanse da ja placam za dijamante da mogu da izradjujem retke predmete... Sad
el to stvarno tako ili moze i bez tog??
Hvala najlepse,POZDRAV!!

Laku noc

Offline borce_kum

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 92
  • Karma: +2/-0
    • View Profile
Re: Dijamanti
« Reply #5 on: August 26, 2010, 09:49:19 PM »
Pa mi i sad mozemo da izrazujemo retke predmete bez taj poseban cekic ali to bi bilo od 100 1-2 preko sile 3.Ej ljudi stvarno zar nije tomalo smesno ?

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: Dijamanti
« Reply #6 on: August 26, 2010, 10:27:51 PM »
Kad izrađujete predmete, imate 4,2,1% šanse za rijetke, legendarne i epske predmete. Alate koje možete dobiti u borbi ili kupiti za nekoliko tisuća zlata daju još 3-4% ili 6-7% ovisno o razini. Znači imate 10% šanse za rijetke. Alati koji kupujete daje 50% bonusa na šanse, znači ne 50% šanse već 50% bonusa na šanse. Na 4 % 50 % bonusa je još 2%. Kolika je to prednost za igrače koji imaju dijamante?? Da, prednost je i za to su oni platili par dijamanata za stvarni novac. Od tih dijamanata IO games živi, razvija igre, održava servere, plaća vezu na internet, plaća zaposlene... I vi možete igrati zabadava, bez da itko traži kunu od vas. Dobar igrač bez uložene kune može parirati mrvicu lošijem koji ima dijamanata koliko želi. Igrači koji imaju dijamanata a zbilja znaju igrati otiđu naprijed i nisu vam konkurencija jer vam ne mogu ništa, previsoki su nivo. Cilj igre je zabava, da li ćeš biti nivo 50 za 4 mjeseca ili 5 bez kredita, ne bi smjelo igrati ulogu. Ali s druge strane, ova igrica se razvija već godinu dana, uložene su tisuće i tisuće sata rada programera, dizajnera, ljudi koji daju ideje, ljudi koji komuniciraju i pomažu igračima... neki način da se to financira, normalno da mora postojati. Tko želi, igra badava bez ulaganja jednog dijamanta. Tko želi, kupuje dijamante koji olakšavaju igranje. Većinom što se tiče vremenskog čekanja da se stigne nekud ili nekih bonusa od cehova ili premiuma...
To je kao da kažete t-comu da nije fora da ljudi imaju veću brzinu ili flat zato što plaćaju, zašto ne bi to dali svima i da oni imaju prednost kod surfanja. 
Igrao sam mnoge igrice i svugdje je slično. Jedino što su neke puno skuplje od IH i igranje badava nije niti opcija ili premium košta puno više nego tu.
Igrao sam bez premiuma jako dugo, baš zbog testiranja, nisam puno zaostao za ljudima koji su ga imali, točnije samo nekoliko je bilo boljih. Nisu me dobivali i bez problema sam dobivao na lokacijama na kojima i oni. Nije sve u dijamantima.

Offline borce_kum

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 92
  • Karma: +2/-0
    • View Profile
Re: Dijamanti
« Reply #7 on: August 27, 2010, 01:01:54 AM »
A ko kaze da se dijamante treba iskljuciti iz ove igre samo da bude malo jeftinije i da ne ovisi toliko mnogo od njih.

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: Dijamanti
« Reply #8 on: August 27, 2010, 10:13:07 AM »
Niko, moj post je samo da vidite da nije sve u dijamantima i da oni donose prednost, ali ne toliku da se besplatno ne bi moglo igrati i biti konkurentan.

Jelena

  • Guest
Re: Dijamanti
« Reply #9 on: August 27, 2010, 02:44:41 PM »
Uh,dobro je,lakse mi je...poci cu nastaviti da igram moju omiljenu igricu,fuf...
Hvala lepo...Tiger Evo ti jedna Karma za ovo,bravo  *bravo* *FRIEND*

Thank you very much