Author Topic: görev için elimizde bulunan eşyayı neden kullanamıyoruz?  (Read 2692 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Ironpunch

• Tier 1
  • *
    • View Profile
görev için elimizde bulunan eşyayı neden kullanamıyoruz?
« on: August 14, 2009, 03:05:09 AM »
Bugün Nişancılar ve Mistikler bana gelip büyük miktar zırh işlememi sipariş ettiler. Umut köyü bölgesine git ve 1 tane Hafif soyulmuş deri biriktir.

bu şekilde bir görev geldi.fakat elimde daha önceden çıkmış hafif soyulmuş deri bulunmakta.bendende aynı eşyayı istiyor ama görev yerine gittiğimde kabul etmiyor.bu tür durumlar için görev yerinde bi kutucuk eklense gladiatusdaki gibi bizden istenen eşyaları oraya bıraksak daha güzel olur zannedersem çok fazla uğraşmak zorunda kalmayız

Offline blues

• Turkish forum admin and
  • Community Manager
  • *
    • View Profile
Re: görev için elimizde bulunan eşyayı neden kullanamıyoruz?
« Reply #1 on: August 14, 2009, 02:15:42 PM »
Bugün Nişancılar ve Mistikler bana gelip büyük miktar zırh işlememi sipariş ettiler. Umut köyü bölgesine git ve 1 tane Hafif soyulmuş deri biriktir.

bu şekilde bir görev geldi.fakat elimde daha önceden çıkmış hafif soyulmuş deri bulunmakta.bendende aynı eşyayı istiyor ama görev yerine gittiğimde kabul etmiyor.bu tür durumlar için görev yerinde bi kutucuk eklense gladiatusdaki gibi bizden istenen eşyaları oraya bıraksak daha güzel olur zannedersem çok fazla uğraşmak zorunda kalmayız

O zaman göreve gitmenin anlamı yitiyor  :-\

Offline J.u.s.t.u.S

• Tier 3
    • View Profile
« Reply #2 on: August 14, 2009, 08:30:10 PM »
ironpunch görevden mi kaçıyorsun..boşver ekonomiyi gel sen görevlere katıl burda :)))

Offline Ironpunch

• Tier 1
  • *
    • View Profile
« Reply #3 on: August 15, 2009, 04:26:27 AM »
ilk kez eko oynadım adımızı ekocuya çıkardın sende :) ilk kez eko oynamama rağmen pekde fena sayılmazdım biraz daha ilgilenebilseydim daha güzel olurdu birde tek başıma ancak bukadar oluyo.
biraz takılıorum şimdilik sararsa dewam ederim ama ilk başlar çok sıkıcı geçio oyunda biraz düzenleme şart