Author Topic: savas aninda kac mistik can vere bilir  (Read 3150 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mr_ferid

• Guest
savas aninda kac mistik can vere bilir
« on: May 06, 2010, 06:30:46 PM »
eger savas aninda 2 iyilestirme becerisini sahip  mistik kullanirsam 2-side can verirmi?yoksa sadece 1-imi can verir?

Offline veteranus

• Global Moderator
  • *
    • View Profile
Re: savas aninda kac mistik can vere bilir
« Reply #1 on: May 07, 2010, 07:08:43 PM »
eger savas aninda 2 iyilestirme becerisini sahip  mistik kullanirsam 2-side can verirmi?yoksa sadece 1-imi can verir?

Bu kaç rakiple savaştığına ve rakiplerin güçlerine bağlı bir olay. İyileştirme derken hangi beceriden söz ediyorsun?

mr_ferid

• Guest
« Reply #2 on: May 08, 2010, 06:31:26 PM »
mistiklerdeki iyilestirme becerisinden bahs ediyorum  :)

Offline veteranus

• Global Moderator
  • *
    • View Profile
« Reply #3 on: May 08, 2010, 06:52:10 PM »
mistiklerdeki iyilestirme becerisinden bahs ediyorum  :)

ruh, hayat kaynağı, iyileştirme bunların hepsi iyileştiriyor hangisinden bahsediyorsun diye sordum  :)

mr_ferid

• Guest
« Reply #4 on: May 09, 2010, 06:09:50 AM »
"iyilestirme" beceirisinin kendisinden bahs ediyorum iste  :D

Offline veteranus

• Global Moderator
  • *
    • View Profile
« Reply #5 on: May 09, 2010, 03:39:34 PM »
"iyilestirme" beceirisinin kendisinden bahs ediyorum iste  :D

Anladım, bu rakibe-rakiplere göre değişir. İkisi birdende can verebilir yada ikiside can vermez. Temel beceri olan iyileştirme becerisinin etkilediği pek söylenemez. +1 den başlar maximum +144 sağlık puanı ekler. Benim kişisel tavsiyem iyileştirme değilde, ruh özelliği olan paralı mistik askeri kirala. Çünkü ruh hem kendi canını hemde grup üyelerinin canını belirli bir yüzdede artırır. %10'dan başlar maximum %80 olur artırım. Bunun yanı sıra hayat kaynağı becerisinide mutlaka ara. Buda senin ve grup üyelerinin yaşam enerjisini artırır. +2 den başlar maximum +50 olur.

mr_ferid

• Guest
« Reply #6 on: May 09, 2010, 06:51:34 PM »
aslinda iyilestirme beceirisi+sagil yenileme ustaligida fena digil her raunt 4 kisiye 48 can veriyor.tabii sana katiliyorum hayat kaynagi 200 cani 1 rauntda veriyor ama ruh konusunda endiseliyim cunki ruh sadece parali askerimin kendi canini cohaltir bana pek yardimi dokunmaz.tabii eger kendim bir mistik olsaydim tabii ki ruh cok iyi etki gosterirdi!!!
Tesekkur ederim  *V*