Author Topic: Plačenici  (Read 1909 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Wanderley

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 18
  • Karma: +0/-1
    • View Profile
Plačenici
« on: January 09, 2010, 12:29:54 AM »
Znači,unajmio sam plačenike...i kad otputujem negdje na ekspediciju...nema onaj kvadratić da oznaćim da se bore samnom...može objašnjenje malo oko toga ..  ???

Offline tozak

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 15
  • Karma: +0/-1
    • View Profile
Re: Plačenici
« Reply #1 on: January 09, 2010, 01:45:10 AM »
Znači,unajmio sam plačenike...i kad otputujem negdje na ekspediciju...nema onaj kvadratić da oznaćim da se bore samnom...može objašnjenje malo oko toga ..  ???
Pretpostavljam da si samo unajmio placenika, al da ga koristis moras i imat vjestinu kapetan placenik inace ga ne mozes koristit, dakle kolko imas stavljeno na kapetan placenik tolko mozes koristit placenika. Ak imas kapetan placenik a i dalje ga ne mozes koristit mozda ti je bez helta(zdravlja) pa moras otic do iscjeljitelja da mu obnovi helt, nadam se da sam ti pomogao, ak nie jedno od tog dvoje onda napisi mal vise podataka, npr. koji si lvl, kolko imas na kapetanu placenika i za koju si razinu kupio kapetana placenika

Offline fangus

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 18
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: Plačenici
« Reply #2 on: January 09, 2010, 02:01:10 PM »
isto tako postoji mogucnost da nisi kliknuo na kvadratic u gornjem ljevom kutu kod placenika (inace je bijeli) a kada kliknes onda je zeleni, 2 mogucnost je da imas unajmljenog placenika ali ti nije dovoljno veliko nivo kapetan placeni skill pa onda mozes recimo voditi samo 2 placenika od 4 koja imas unajmljena