Author Topic: bitka  (Read 2663 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline longrangehunter

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 7
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
bitka
« on: October 23, 2009, 10:19:59 AM »
Pozdrav. Normalno sam se borio u tamnici i dobio ovu poruku, pa nek mi netko objasni što se dogodilo i zašto. Očito me je napao netko od igrača u tamnici, kako, i gdje stoji ta obavijest da se to može i od kada. "11:08]  Атакува Ви estir. Загубихте битката и Ви бе отнето 8865 злато"  JA OVO ZAISTA NEZNAM PROČITATI I MISLIM DA NIJE U REDU DA MORAM ZNATI BUGARSKI DA BIH IGRAO IGRU. Hvala.

Offline longrangehunter

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 7
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: bitka
« Reply #1 on: October 23, 2009, 10:31:57 AM »
Opet ista stvar i sada dvije poruke. Nisam ni stigao do tamnice. Kaj je pak sada. Nivo sam 34 i dosta dugo igram igru, no ovo još nisam vidio. "11:08]  Атакува Ви estir. Загубихте битката и Ви бе отнето 8865 злато.
[11:29]  Атакува Ви Stormer81. Загубихте битката и Ви бе отнето 8334 злато.

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: bitka
« Reply #2 on: October 23, 2009, 02:25:02 PM »
postoje vijesti na forum, nažalost na engleskom. preko vikenda ću ih prevesti.
a obavijesti u igri su na engl jer su uvedene danas i još nisu prevedene na druge jezike. to će biti uskoro. u orginalu si napadnut jer nisi u sigurnoj provinciji(tamnici) i tada gubiš kod napada 10% zlata. novi modul je uveden nedavno - prije 1-2 dana.

Offline longrangehunter

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 7
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: bitka
« Reply #3 on: October 23, 2009, 07:04:30 PM »
Hvala na odgovoru, ali daj reci koje su to sigurne tamnice, jer mi zlato nemilice odlazi. Danas mi pokrali 25000 zlata,a kad ja napadnem vrlo malo dobijem. Do jutra,ako će me tako napadati bit ču na nuli, a to nije u redu. To sam sakupljao danima.

Offline longrangehunter

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 7
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: bitka
« Reply #4 on: October 23, 2009, 07:36:34 PM »
I još jedno pitanjce. Kako to da mene mogu napadati jači igrači za par nivoa, a ja ne mogu slabijeg ni za jedan nivo u direktnoj borbi? Hvala. *UNDECIDED*

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: bitka
« Reply #5 on: October 23, 2009, 07:44:42 PM »
Hvala na odgovoru, ali daj reci koje su to sigurne tamnice, jer mi zlato nemilice odlazi. Danas mi pokrali 25000 zlata,a kad ja napadnem vrlo malo dobijem. Do jutra,ako će me tako napadati bit ču na nuli, a to nije u redu. To sam sakupljao danima.
trenutno iskreno ne znam koje su sve sigurne tamnice. ali kad putuješ u opasnu, dobiješ lijepu poruku da putuješ u provinciju koja nije pod Carskom zaštitom. pa si provjeri koja je a koja nije. npr ako želiš provjeriti za povinciju u kojoj jesi, kreni u drugu i za par sekundi otkaži putovanje pa ćeš vidjeti da li se prikaže poruka ili ne.
ali možeš staviti zlato na čuvanje u vault - prije je to bila banka. i tamo ti ne mogu uzeti lovu ali plaćaš 1% za čuvanje.
Malo dobiješ jer drugi očito nameju zlato na sebi već u vaultu.
I još jedno pitanjce. Kako to da mene mogu napadati jači igrači za par nivoa, a ja ne mogu slabijeg ni za jedan nivo u direktnoj borbi? Hvala. *UNDECIDED*
mislim da je stvar u tome što kod napada baš na određenu osobu mora biti istog nivoa ili do +4 maksimalno ali ne da slabije. a kod slučajnog napada pomoću PVP je +/- 4 nivoa.
« Last Edit: October 23, 2009, 07:49:35 PM by Tiger »

Offline longrangehunter

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 7
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: bitka
« Reply #6 on: October 23, 2009, 09:50:32 PM »
Thanks!