Author Topic: Pitanje za sve koji čitaju forum (set itemi)  (Read 2231 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline popo50

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 89
  • Karma: +6/-1
    • View Profile
Pitanje za sve koji čitaju forum (set itemi)
« on: March 30, 2010, 11:17:34 PM »
dakle zanima me ukoliko vam ispadaju set itemi (zeleni) gdje su vam ispali, koji su vam ispali i jeli vam više ispalo na istom mjestu?
to pitam jer me zanima dali ispadaju određeni predmeti(od određenog seta) na određenom mjestu.
i drugo pitanje ako neko ima na beta serveru recimo "vizir strijelca s dugim lukom" ili "okidač strijelca s dugim lukom", ja kupujem za neku normalnu cijenu ne preko 400 000 golda.
može private message u igri isti nick.


e i još pitanje za admine, primjetio sam kako su uveli ove nove bonuse....da je lik napravio luk (razina 4) sa +4 odmazda....e sad me zanima ako kupim taj luk jel bi ja dobio bonus na odmazdu iako nemam taj skill(ja sam lovac iz sjene) ili samo ukoliko sam lovac na duhove? ali tu mi opet nema smisla da na luku bude odmazda +4 kad je luk za lovca iz sjene i on nema odmazdu. Inače mi se sviđaju ti bonusi samo me to zanima...vjerovatno će to i warriore zanimat ukoliko na dvoručnoj sjekiri bude udarac štitom.
« Last Edit: March 30, 2010, 11:30:35 PM by popo50 »

Offline popo50

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 89
  • Karma: +6/-1
    • View Profile
Re: Pitanje za sve koji čitaju forum (set itemi)
« Reply #1 on: March 30, 2010, 11:34:19 PM »
da odma napišem meni je ispo pojas (oprema majstora zanatlije)
razina 4
provincija: otok karaganda
tamnica na više razina: škorpijoni

Offline AlenBBB

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 74
  • Karma: +4/-1
  • KAMO,KUDA I ZAŠTO ?
    • View Profile
Re: Pitanje za sve koji čitaju forum (set itemi)
« Reply #2 on: March 31, 2010, 12:23:04 AM »
a cuj ispadanje je random ispalo mi je dosta predmeta i nema pravila nekad u solo tamnici nekad u vise nivoa , nekad kad zavrsis tamnicu sa vise nivoa tak da bas nemogu precizirati .ovo pisem za nivo 3 na 4 je malo rijedje
tko rano rani , boluje od nesanice

Offline popo50

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 89
  • Karma: +6/-1
    • View Profile
Re: Pitanje za sve koji čitaju forum (set itemi)
« Reply #3 on: March 31, 2010, 04:21:35 AM »
ayde samo ako ti ispadne set item tu napiši koji je i di je ispo....možda ima neki pattern, pa da si pomognemo.

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: Pitanje za sve koji čitaju forum (set itemi)
« Reply #4 on: March 31, 2010, 08:04:32 AM »
Da vam pomognem, nema uzorka. Ti itemi imaju global drop rate, znači da mogu ispasti bilo gdje sa određenim šansama. :) Ali kad netko nešto treba, može iskoristiti forum da vidi, možda netko drugi ima to a treba nešto što taj prvi ima...

Offline popo50

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 89
  • Karma: +6/-1
    • View Profile
Re: Pitanje za sve koji čitaju forum (set itemi)
« Reply #5 on: March 31, 2010, 02:37:09 PM »
e pa onda ne bi bilo loše kad bi u aukcijskoj kući bila stara dobra trampa na principu, ja tebi ti meni....recimo ... ja imam set item (taj što mi je ispo) i ja ga mijenjam za neki set item drugi...ono čak može i da ljudi nude set iteme za taj set item, pa onda ovaj koji ga prodaje odabire za koji ga mijenja (ili čak 2 set itema za taj 1)...mislim ideja se da još razradit al nije loša....jedino što će bit onda malo više ljudi sa set itemima:)