Hrvatski forum > Bugovi

sms prijevara?

(1/1)

radwan00:
kakva je sad to nova fora da se više ne može (barem meni ne da) kupiti dijamante preko sms poruke, a hladno netko (dal operater ili već tko) uzme tih 6.10 kn ? već mi za 2 sms-a tak bezveze uzelo paru, a u izvješću piše kako poruka nije poslana IH-u. molim od nekoga neko objašnjenje. hvala

mix2mix:
proslijediti će se adminima na provjeru  :), a jesi li dobro provjerio da nešto nisi krivo utipkao?

Tiger:

--- Quote from: radwan00 on October 07, 2011, 08:28:31 AM ---kakva je sad to nova fora da se više ne može (barem meni ne da) kupiti dijamante preko sms poruke, a hladno netko (dal operater ili već tko) uzme tih 6.10 kn ? već mi za 2 sms-a tak bezveze uzelo paru, a u izvješću piše kako poruka nije poslana IH-u. molim od nekoga neko objašnjenje. hvala


--- End quote ---
Pošalji mi u privatnoj ili tu na forumu slijedeće podatke. Korisničko ime, svijet, broj mobitela i koliko poruka si poslao. Danas je bilo problema sa t-mobile sustavom, pričao sam sa njihovim suportom i riješeno je. Kad pošalješ potrebne podatke, provjeriti ćemo i dobiti ćeš dijamante.

Navigation

[0] Message Index

Go to full version