Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - igor

Pages: [1]
1
Mechanika Gry / Re: Nie przybywa doświadczenia
« on: June 10, 2009, 01:14:23 PM »
Z sąsiedniego postu dowiedziałem się co jest przyczyną opisanego wyżej stanu rzeczy. Postaram się już nie niepokoić...

2
Mechanika Gry / Re: Nie przybywa doświadczenia
« on: June 10, 2009, 12:02:02 PM »
Słuchajcie, spróbowałem trzeci raz i poszło dobrze. Przeszedłem na kolejny poziom, mam nadzieję, że problem się nie powtórzy (walki były wygrane bo nie utraciłem całości zdrowia). Dziękuję za gotowość udzielenia pomocy i pozdrawiam.
Mam natomiast pytanie dotyczące przejścia na kolejny poziom rzemiosła. Uzyskałem 2 Tier jako cieśla, natomiast jako zbrojmistrz mam 101 punktów i nie odblokowało mi możliwości produkcyjnych dla Tier 2. Co muszę zrobić, aby pojawiły mi się przedmioty do wykonania na 2 poziomie?

3
Mechanika Gry / Re: Nie przybywa doświadczenia
« on: June 10, 2009, 11:44:15 AM »
Nick: igor.
Jak sprawdzić na którym serwerze gram? Podczas rejestracji wyświetliło mi informację, że to świat beta (może plotę głupoty, ale lepiej nie umiem tego wytłumaczyć).

4
Mechanika Gry / Nie przybywa doświadczenia
« on: June 10, 2009, 10:45:33 AM »
Witam. Już się cieszyłem, że kolejna misja przeniesie mnie na 9 poziom mistyka (brakowało mi kilku punktów), a tu przykrość - oprócz braku raportu, nie przybyło mi doświadczenia - promocji nie było. Dziś po raz kolejny to samo. Jak może być przyczyna? Pozdrawiam.

Pages: [1]