Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Celator

Pages: [1]
1
Błędy / Re: Nie mogę wyjść z siedziby gildii
« on: September 19, 2011, 10:37:35 PM »
Dzięki ulvhedin za pomoc w rozwiązaniu problemu  :)

2
Błędy / Re: Nie mogę wyjść z siedziby gildii
« on: September 16, 2011, 08:35:06 PM »
OK, więc tłumaczę:

Jestem obecnie w siedzibie gildii. Chcę wyjść, więc naciskam na zieloną strzałkę "Wyjście" przez którą opuszcza się siedzibę i idzie do miasta. Po naciśnięciu strzałki nic się nie dzieje. W tym momencie jak kliknę np. na mapę to pokazuje mi się czysta plansza z napisem "Bitwa" w lewym górnym rogu. I teraz jedyne co mogę zrobić to skorzystać z "natychmiastowej podróży plus" a że mam tam zapisany tylko skrót do gildii to wracam do punktu wyjścia. Koniec końców nie mogę wyjść z siedziby gildii do miasta - jestem uwięziony w tym miejscu, PA uzbierały mi się na maksimum i premium mi się marnuje już od kilku dni.

3
Błędy / Nie mogę wyjść z siedziby gildii
« on: September 16, 2011, 03:55:37 PM »
Witam
Mam problem jak w temacie. Po naciśnięciu zielonej strzałki pokazuje mi się czysta formatka zatytułowana "Bitwa", nie mam innej możliwości wyjścia z siedziby. To już drugi raz się tak zdarzyło ale ostatnio miałem link do domu w natychmiastowej podróży plus, niedawno linki do domów zostały pokasowane i zostałem na lodzie :) Proszę o interwencję u programistów. Z góry dzięki.

P.S. nickw grze: Celator (Świat Beta)

Pages: [1]