Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Topics - thefite

Pages: [1]
1
Błędy / Wielki problem- Che zgłoś się
« on: September 23, 2009, 08:13:07 PM »
Prawdopodobnie ktoś ukradł mi konto :( Pierwsze co mi się rzuciło w oczy po włączeniu strony- była po angielski. Loguje się (firefox pamięta hasło) i pokazuje mi ,że nieprawidłowe. Próbuje jeszcze kilka razy (wpisuje też ręcznie) i na nic. Później spróbowałam odzyskać hasło, wpisałam swojego maila i login, ale wtedy pokazało, że też jest to nieprawidłowe.

Jakoś wątpię żeby było to spowodowane jakimś błędem, i wątpię żebym odzyskała konto jeśli je ktoś przejął(pewnie zostanie zablokowane), ale to już lekka przesada, żeby po raz drugi mi się ktoś włamał. Ta gra ma w ogóle jakieś zabezpieczenia?

2
Błędy / Przedmiot bez podpisu
« on: September 12, 2009, 11:45:01 AM »
http://img15.imageshack.us/img15/6007/beztytuulw.jpg

Zastanawiam się co to za przedmiot ;)

3
Błędy / Problem z gildią i plecakiem
« on: August 23, 2009, 10:48:41 AM »
Gdy rano się obudziłam i zajrzałam do plecaka zauważyłam w nim bardzo dużo skór (okazało się że gildiowe), czym prędzej zwróciłam skóry i zajęłam się tłumaczeniem przed szefem skąd u mnie się wziął towar...
Gdy minął pierwszy szok przyszedł kolejny... tym razem piorunujący. W moim plecaku brakuje wszystkich kamieni atrybutowych i szlifowanych, na ktore wydalam duzo diamentow i zlota, oraz 10 sztabek srebra na ktore wydalam 15 diamentow :(

4
Pytania / Problem z prowincjami
« on: August 10, 2009, 09:46:35 AM »
Witam,
mam problem osiągnęłam 30lvl i na mapie odsłoniły mi się nowe prowincje, ale do żadnej nowej nie mogę dojść. Obeszłam wszystkie dostępne prowincje i z żadnej nie ma przejścia. Pamiętam że wcześniej tam gdzie nie mogłam iść miałam chociaż czerwone strzałki zamiast zielonych, a teraz nie mam żadnych. Z góry dziękuje za pomoc ;)

Pages: [1]