Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Topics - Mayce

Pages: [1]
1
Pytania / Prowincje
« on: July 12, 2009, 01:48:34 PM »
Po osiągnięciu 20 poziomu odblokowały sie prowincje tier3. Na mapie globalnej gdzie można zobaczyć te prowincje widzę że jest ich z 5 nowych podświtlonych ale dostac się mogę tylko na 2. Na reszte nie mam mozliwości z żadnej w sumie prowincji. Czy to jakis błąd?? czy jakiegoś questa trzeba zrobić?? Jak tak to gdzie go wziąć??

No wpadłem na pomysł że jeszcze do stolicy poleze może tam jakiś quest jest na to.

Mam też pytanie do graczy co grają łowcą gdzie najlepiej im się expiło na poziomie 20 by exp był w miare ale by nie tracić za wiele HP

2
Mechanika Gry / Broń z wyprawy odrazu przywiązana do właściciela
« on: June 08, 2009, 12:14:40 PM »
W sumie wydaje mi się że to bug ponieważ pierwszy raz takie coś miałem, ale opisze wpierw cała sytuacje

Wybrałem sie do wąwozu umarlaka gdzie dostałem dwuręczny miecz poziomu 6 i sztylety do rzucania. Wszystko z jednej wyprawy. Chciałem dać komuś ode mnie z gildi ale miecz i sztylety od razu miały przywiązanie do mnie. Nie zakładałem ich na 100% zresztą jestem łowcą więc nawet tego miecza nie mógłbym użyć.
Sądzę że to bug chyba że tak jest że broń znaleziona na wyprawie od razu podpisana jest pod osobę która ją otrzymała

3
Mechanika Gry / Nie odnawia się HP
« on: June 04, 2009, 10:37:53 AM »
Uważam że to błąd ale jak się mylę proszę poprawcie mnie.

Ostatnio dostałem na jakiejś misji, wpadłem na grupę złodziei wieczorem i dostałem. Więc na czas regeneracji poszedłem do tawerny do roboty. Rano wstaje mam nadal 0 HP. Minęło od tego czasu ponad 8h.
Hmm 2 dni wcześniej tęż poszedłem na jakąś misje  męczyłem je aż mi pkt HP spadły do 30 i żeby nie ryzykować w tym dniu odpuściłem. Wysłałem jeszcze postać na wyrąb drewna na kilkadziesiąt minut i poszedłem znów w kime. Wstałem rano nadal miałem HP tyle co dzień wcześniej po ataku.

Jest to bug co nie??

Pages: [1]