Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Topics - silifkeli

Pages: [1]
1
Genel sohbet / level 4 olan yerlerde level2 dükkanları ne geziyor...:)
« on: September 09, 2010, 01:23:16 PM »
level 4 te yaratıklarla savaşırken bol bol ixir e ihtiyacım oluyor ama bi bakıyorum level 2 dükkanları var içindeki ixirler de level 2 ye ait ixirler. mecburen başka eyaletleri dolanarak ixir toplamak zorunda kalıyorum. bunun yerine level 4 olan eyaletlerde level 2 lik dükkanları kaldırıp yerine level 4 dükkanları koysanız daha iyi olmazmı. yetkililerin ilgilenmesini istiyorum...

2
Genel sohbet / ramazan bayramınız kutlu olsun...
« on: September 09, 2010, 01:19:40 PM »
böyle bir başlık açıp kimsenin bayramı kutlanmamış. ben ilk davranayım dedim. cümleten ramazan bayramınız kutlu olsun...

3
Sorular / banka yatırılan paraya faiz veriyormu
« on: July 03, 2010, 02:37:01 PM »
bankaya yatırdıgımız paraya banka faiz veriyormu. varsa ne kadar sürede bir ne kadar faiz veriyor. bilgilendirirseniz sevinirim.

4
Genel sohbet / banka ne işe yarıyor
« on: July 03, 2010, 12:44:07 PM »
bankalar kredi çekmek , geri ödemek, tehlikeli yerlere giderken belli bi ücret karşılığı para saklamaktan başka ne işe yarıyor. bir ara faizle alakalı birşey görmüştüm bu yüzden merak edip böyle bir konu açtım. bankalar günlük haftalık veya aylık herhangi bir faiz veriyormu. varsa ne kadar süreliğine ne kadar faiz veriyor. bilgilendirirseniz sevinirim.

5
Sorular / reçeteler ile ilgili soru
« on: June 30, 2010, 04:31:23 PM »
Aynı çeşitten olan iki reçete birleşebilecek, yani eğer 43 dayanıklılığı olan reçeteniz varsa ve 100 dayanıklılığı olan aynı reçeteyi kullanırsanız yeni reçetenin dayanıklılığı 143 olacak. Reçetelerin dayanılılığının limiti olmayacak.  bu yeni kuralı detaylı izah edebilecek olan varmı, ben pek anlamadım. 2 tane aynı reçete varsa kahramana her 2 reçeteyi de verip 2 kat kuvvetli silah zırh vs.. mi olacak. yoksa sadece dayanıklılık açısındanmı konu geçerli? mesela aşama 3 te baykuş eldivan var. 2 tane baykuş eldiven reçetem olursa neler değişecek, sadece dayanıklılığımı yoksa değişen başka özellikleri olacakmı.

bi de reçeteler ile ilgili burda bir soru sormuşken devamlı aklımda olan bi soruyu da sorayım. kahramana verdiğimiz reçetelerden herhangi birşey üretecegimizde bir süre istediğimiz reçeteyi diğer reçeteler arasında aramak zorunda kalıyoruz. bunun yerine reçeteleri kendi istediğimiz gibi ayarlayabilme özelliğimiz olsa daha güzel olur. mesela başlıklar, çizmeler, kalkanlar vs... gibi bölümlere ayırıp düzenleyebilsek en azından daha kolay bulabiliriz reçeteleri.

6
Görüşler / ittifak içi mesajlaşma sistemi
« on: June 19, 2010, 10:49:35 PM »
lonca nın içinde karakter isismlerinin  yanında bulunan altın elmas gönder seçenegi gibi onların yanına mesaj gönderme secenegi de konulabilirmi acaba. bu isimizi biraz daha kolaylaştırabilir. bi de sol tarafta alt alta sıralanan kahraman harita zanaatçılık vs.. kısa yol tuşlarının yanına ev de eklense güzel olur

7
Sorular / eşya kazanma şansı
« on: June 13, 2010, 07:21:05 AM »
yanımızda savaşan elemanlara eşya kazanma şansı veren yüzük kolye taksak savaşçımıza bir yararı dokunurmu. bir de maksimum eşya kazanma şansımız kaç, limiti varmı.

8
Sorular / komutanın takımı bonus olarak ne veriyor
« on: June 12, 2010, 03:56:52 PM »
takım eşyalarda komutanın takımı hangi bonusları veriyor. takım eşya tamamlanınca alacagı bonuslarını gösteren listede komutanın takımı yok. lütfen yardımcı olabilirmisiniz.

9
Alışveriş / zanaat akademisi gönlü arıyorum
« on: June 06, 2010, 12:15:49 AM »
zanaat akademisi setinden zanaat akademisi gönlü arıyorum. bulanlar lütfen oyundan bana mesaj atsın. oyundaki nickim de silifkeli. fiyatta anlaşırız.

10
Görüşler / mesaj bölümü
« on: June 05, 2010, 02:35:08 PM »
mesaj bölümünde gönderici  yi işaretlediğimizde tüm mesajları işaretliyordu. işe yaramayan mesajları böylece tek tıklamayla silabiliyorduk. şu an tüm mesajları tek tıklamayla işaretleyemiyoruz.  eski düzenine tekrar getirebilirmisiniz.

11
Görüşler / bakımdan sonra oyun içi sayfalarda gecikme
« on: June 05, 2010, 02:19:21 PM »
bakım yapılmadan önce herhangi bir binayı tıklarken yada oyundan çıkışı tıklarken herhangi bir yavaşlama olmuyordu, son derece hızlı hareket ediyorduk. ama şu an herhangi bir yeri tıklarken gecikme çok fazla oluyor. bu da insanı oyundan soğutuyor. bu giderilebilir bir sorunmu. arkadaşlara sordum tek sorun benim oyun sayfamda değil.

Pages: [1]