Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - DenisGKS

Pages: [1]
1
Błędy / Re: Problem z nagrodą za fabułę .
« on: December 14, 2011, 08:55:12 PM »
Za cholerę czegoś takiego nie było , jeśli jednak gdzieś to pisało to trudno mój błąd . Dzięki za odpowiedź i pozdrawiam .

2
Błędy / Re: Problem z nagrodą za fabułę .
« on: December 14, 2011, 05:22:53 PM »
Nie ma możliwości dodania 20 atrybutów gdzie indziej ? Nie ma nigdzie informacji podanej że nie można 2 razy przedmiotu wzmocnić , przecież wszystkiego nie da się domyśleć czy zgadywać . Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby .

3
Błędy / Re: Problem z nagrodą za fabułę .
« on: December 14, 2011, 11:24:14 AM »
Oczywiście zadanie wykonałem w odpowiednim tierze co pokazuje fakt iż mam wszystkie plakietki ukończonych fabuł no i ten 56 lvl , niestety mój miecz otrzymał na T5 dodatek w postaci atrybutów , jednakże nie miałem pojęcia że nie może otrzymać drugi raz , nie ma nigdzie takiej informacji więc myślałem że po prostu atrybuty zostaną dodane . Czy da się coś z tym zrobić ?

Jest to miecz gwardzisty z legendarnego przepisu z T5 .

4
Błędy / Problem z nagrodą za fabułę .
« on: December 14, 2011, 09:07:22 AM »
Witam . Ukończyłem tydzień temu ostatnią fabułę jaka mi została na T6 o nazwie Moc Starożytnych . W owych fabułach dostawało się głównie atrybuty do przedmiotów . W ostatnim lochu , pisało że nagroda jest otrzymanie losowo 20 atrybutu do mojej broni . Niestety , tak się nie stało , mój miecz nie został wzmocniony . Proszę o pomoc . Pozdrawiam .  :(

Nick : Denis_GKS
Świat : 3

Pages: [1]