Author Topic: Resursi  (Read 3854 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline vanja051

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 26
  • Karma: +1/-0
    • View Profile
Resursi
« on: June 20, 2009, 12:24:27 PM »
U vec par navrat sam isao kopat resurse i vratio mi se junak i rekao resursi nisu pronadjeni?
Da li mi fali nesto ili se to desava

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: Resursi
« Reply #1 on: June 20, 2009, 12:35:04 PM »
Kod slanja junaka da pribavi resurse . rudu, drva... svako mjesto ima određene šanse za uspjeh. tipa sigurno, vrlo vjerojatno, vjerojatno, manje vjerojatno i slično. Znači ako je sigurno onda donosi doma resurse svaki put. kod vrlo vjerojatno u većini slučajeva. itd...
i svaki resurs ima svoje šanse koje pišu kraj imena resursa. tako da nađite gdje su najveće šanse za određeni resurs i tamo ga dobivajte.

Offline marr

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 26
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: Resursi
« Reply #2 on: July 17, 2009, 03:51:17 PM »
mogu li zivotinj ili bilo koji neprijatelji na karti, davati rude ako ih ubijes?

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: Resursi
« Reply #3 on: July 17, 2009, 07:22:41 PM »
Ne

Offline Bellissima

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 53
  • Karma: +3/-1
    • View Profile
Re: Resursi
« Reply #4 on: August 10, 2009, 10:34:25 AM »
Kako da pošaljem junaka u potragu za resursima? Koja komanda?

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: Resursi
« Reply #5 on: August 10, 2009, 01:56:44 PM »
prvo moraš biti nivo 5 i naučiti profesije u carskom gradu. tada ćeš u izborniku u kojem napadaš na dnu imati resurse koje možeš naći i posebnu naredbu kopaj.

Offline Bellissima

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 53
  • Karma: +3/-1
    • View Profile
Re: Resursi
« Reply #6 on: August 10, 2009, 05:07:00 PM »
Oprosti, koji je to izbornik? Tek sam odabrala profesije. Trebam li prijeći na više zanatski nivo da mi se pojavi komanda "kopaj"?

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: Resursi
« Reply #7 on: August 10, 2009, 05:58:17 PM »
Ovisi koja ti je profesija. klikneš na lokaciju kao da se ideš boriti. i ako ima resursa za tvoju profesiju, nalaze se u tom izborniku na dnu ponuđeni. Ne nudi svaka lokacija resurse za tebe. pogotovo ako si izabrala draguljara(malo lokacija) ili kožara - ne kopa resurse već radi kože iz krzna.

Offline Bellissima

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 53
  • Karma: +3/-1
    • View Profile
Re: Resursi
« Reply #8 on: August 10, 2009, 09:22:57 PM »
Da, ja sam kovač oklopa i kožar. Za krzna se trebam boriti kao dosad. Problem je gdje ću naći bakar i drva! Moram čekati da prijeđem na više nivoe pa da odem u druge provincije? Ili da kupujem te resurse ako imam novaca? Pretpostavljam da je tako.  :) Sama si postavljam pitanja i odgovaram.  :)

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: Resursi
« Reply #9 on: August 11, 2009, 07:22:54 AM »
Haha. Da, za bakar moraš biti rudar a za drvo tesar pa ih ti ne možeš sama dobiti već može ti ih dati neki član saveza. Za to postoje savezi da dijele resurse i pomažu si s opremom. A za krzna se moraš boriti, ili ih možeš isto kupiti jer su jako jeftini u aukcijskoj kući.